5minutová komediální hodinka Jeffa Lewise #12: Výměna oleje

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:473
Počet zobrazení:5 351
Tvůrci JourneyQuestu si dali týdenní pauzu a nový díl vydali teprve včera, takže si budete muset na překlad ještě počkat. V nové epizodě webseriálu 5minutová komediální hodinka Jeffa Lewise se podíváme do autodílny a zjistíme, co všechno vám tam dokáží naúčtovat, aniž byste to potřebovali.

Přepis titulků

5minutová komediální hodinka Jeffa Lewise uvádí: "Výměna oleje" Pan Thompson? Ano. - Thompson? - Ano. - Pane Thompsone, výměna oleje je hotová. - Super. - Jen si s vámi chci promluvit.

- Dobře. Provedli jsme obvyklou inspekci JX67. Vyměnili jsme váš olej za JX540Z olej. Vyměnili jsme váš olejový filtr, vypouštěcí šroub, namazali jsme podvozek. Zkontrolovali jsme hladinu tekutin v zadním diferenciálu, posilovači řízení, ostřikovači a baterii. Super. Kdy jste naposledy měnil odvzdušňovací ventil?

Nevím, co to je. To je v pořádku. My to víme a měl byste ho vyměnit. - Kolik to stojí? - 19,99 dolarů. - Dobře. - A ohledně množství převodového oleje... Zadržte. Vím, že se mi toho snažíte prodat co nejvíce a vydělat. Ale i když nevím, co je odvzdušňovací ventil, tak o převodovém systému něco málo vím, protože jsem byl na kurzu.

Chtěl jsem jen říct, že je v pořádku. Dobře. Kdy jste naposledy vyměnil PCV ventil? Nevzpomínám si. Je s ním něco? Je špinavý. Ukážu vám ho. Vidíte, jak je špinavý? Připadá mi čistý. Eriku...

Co bys řekl, že to je? Hromada špíny? Ne, je to PCV ventil. Přísahal bych, že je to hromada špíny. Ještě nikdy jsem ho neviděl tak špinavý. - Jak vypadá čistý? - Jako přesný opak tohoto. Myslím, že nový nepotřebuju. Dobře, je to na vás.

Ale nehodlám za to být zodpovědný. Musíte podepsat formulář. Nemůže to počkat? Může, ale nakonec se vaše auto rozbije, vybuchne a vy umřete. Kdy jste ho naposledy vyměnil? Už si nevzpomínám. Asi kdysi dávno, měl byste ho vyměnit. - Kolik stojí? - 19,99 dolarů. Dobře.

A kdy jste naposledy měnil vzduchový filtr? - Jak často se musí měnit? - Kdy jste ho naposledy vyměnil? - Vyměnil jsem ho minulý týden. - Je potřeba ho vyměnit. Každý týden? Je to tak nejlepší, ale máte štěstí. Je v akci. Poloviční cena, když si koupíte dva. - Potřebuju jen jeden. - Ano. A co vaše kapalina do ostřikovačů?

Jakou používáte? Prostě obyčejnou modrou kapalinu do ostřikovačů. To je špatně. Doporučujeme JX540Z kapalinu do ostřikovačů. Udržuje vaše čelní skla čistá a také ničí bakterie. - Nevím... - A nikdy nedostanete rakovinu. Dobře. Také jsme vám zkontrolovali tlak v pneumatikách. Jaký vzduch v nich máte?

Vzduch? Prostě obyčejný vzduch. Ten, co je všude okolo nás? Jo. To je špatně. Doporučujeme JX540Z vzduch do pneumatik. Je to speciální vzduch. Vaše pneumatiky budou nejen nafouknuté a nevybuchnou, ale občas budete moci také létat. Dobře, je taky za 19,99?

Ne, je to přece vzduch do pneumatik. - Eriku! Za kolik je vzduch do pneumatik? - 19,99. 29,99 dolarů. Dobře. Kdy jste naposledy měnil odvzdušňovací ventil? - Na to už jste se ptal. - Ano, ale je potřeba ho opět vyměnit. - Vždyť jste ho ani předtím nevyměnil. - Vážně se musí vyměnit. - Také byste měl vyměnit poklice.

- Poklice? Musí se vyměnit každé 4 minuty nebo každých 7 metrů. Tohle je šílené. Proč bych měl platit za ty blbosti navíc, když jsem přišel jen na výměnu oleje? A kdy jste naposledy měnil olej? Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

JX540Z :D:D

190

Odpovědět

jaký vzduch používáte? obyčejný vduch? a jak to všechno mělo stejný číslo

fakt mě to pobavilo v tom chudákovi jsem viděl sebe vím že melou kraviny a nutí co nechci a přesto mávnu rukou k***a

190

Odpovědět

stejnak mám nejradši hned ten první díl

180

Odpovědět

jo, v tomhle jsem se viděl, taky mě na tohle vždycky hajzli dostanou : D jinak docela dobrej díl, i když byli lepší.. Jinak všimnul si někdo jmenovky Moses? : D

181

Odpovědět

jako neni to spatny pokud to dela ve svem volnem case, ale chtit za to 20k$$ na kickstarteru je kradez

1822

Odpovědět

ad. a vím to proto, že sám pracuju jako servisní technik :D :D

191

Odpovědět

byly i lepší díly.. ale pěkná ukázka jak to chodí.. v servisu opravdu dost často nacení i to, co nepotřebuješ.

191

Odpovědět

slabý :(

1820

Odpovědět

No, byly i lepší.

194