5minutová komediální hodinka Jeffa Lewise #5 Fast Food

Thumbnail play icon
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:596
Počet zobrazení:5 390
Dnešní skeč Jeffa Lewise je zaměřen na rychlá občerstvení a jejich obsluhu. Další epizodu zde najdete ve středu ve 20:00.

Přepis titulků

Tento pořad obsahuje nadměrné množství sprostých slov. Například: Kurva. Nebuďte tedy překvapeni. 5minutová komediální hodinka Jeffa Lewise Uvádí: "Rychlé občerstvení" Aloha, vítejte. Co si dáte? Dal bych si rybí sendvič.

Velké hranolky a extra velký čokoládový koktejl. Přejeďte k dalšímu oknu, prosím. Aloha, vítejte. Co si dáte? Pořád ten samý člověk. Nemůžu se hnout. Asi se hádají kvůli objednávce, nebo tak něco. Aloha, vítejte. Co si dáte? Pořád jsem tu já. Omlouvám se.

Takže, jak to jde? Dobře. Jak se máte vy? V pohodě. Manželka mě opustila. To je mi líto. Co naděláte. - Vsadím se, že pospícháte.

- Ano. To se stává skoro pořád, co. Jo, jdu pozdě na schůzi a mám plno dalších věcí. Chápu tě, bratře. Chápu tě. Byl jsem na tom stejně. Kdysi jsem toho měl moc. Pořád ve stresu. Ale jedna věc...

mi vždy pomohla. - Co to bylo? - Má žena. Panebože! Ježišikriste! Do háje s tím! Aloha, vítejte. Co si dáte? - Pořád já. - Ahoj. Díky, že ses zdržel.

Opravdu... opravdu to oceňuji. No vlastně... Jasně, žádný problém. Co se děje? To byla naše písnička. Omlouvám se. Díky.

JAK ZÍSKAT LÁSKU, KTEROU CHCETE Co to čteš? Slyšel jsem, jak obracíš stranu. Je to kniha o.... potratech. Porucha erekce. - Pardon? - To byl můj problém. Sice to neřekla, ale věděl jsem to.

Bydleli jsme nad pekařstvím a já miloval vůni chleba. Párkrát mě to rozptýlilo. Cítil jsem opravdu dobrý, čerstvý chleba. Musíte tam mít pořádnou honičku, co? Stalo se vám to taky? - Co? - Porucha erekce. - Už někdy...

- Ne, nikdy. Zkuste si bydlet nad pekařstvím. Není to lehké. Víte co? Nemám takový hlad. Zruším svou objednávku a prostě... pojedu, až se to tady uvolní. Ne, ne! Nedělejte to. Nedělejte to. Viděl jsem váš rybí sendvič. Vypadá skvěle, je úžasný.

Řekl jsem kuchaři Tommymu, že jste kamarád. A on vám tam přidal navíc rybí prsty, hranolky a omáčku. Vypadá to dost dobře, dost dobře. Díky, to zní dobře. Občas mě donutila koupit cuketu a strčit jí 3 prsty do zadku. Dobrá, tohle začíná být trochu úchylné. O tomhle bychom se bavit neměli.

Tohle není jen tak něco. Tohle zničilo mé manželství. To je mi líto! Moc se podle toho nechováš. Proč se mi prostě nevysereš na hlavu? Jen do toho. Vyser se mi... na hlavu.

Podívejte, jen jsem chtěl jídlo, umírám hlady! Já taky! Toužím po pozornosti! Víte co? Takový hlad nemám, zapomeňte na tu objednávku. - Jakou objednávku? - Zapomeňte na ni. - Zapomeňte na ni. - Sbohem. - Sbohem. - Sklapni! - Sklapni! Pohněte se! Aloha, vítejte.

Co si dáte? Jdi do hajzlu! Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Super :D

190

Odpovědět

Martysek: Souhlasím.

181

Odpovědět

Teprv teď chápu proč je The Guild tak perfektní. Lidí, kteří to prostě umí je tam dostatek. Minimálně Felicia Day, Jeff Lewis a ... sakra, nechci vypadat jako rasista, ale jméno toho co hrála Zabooa si prostě nepamatuju >_<

191

Odpovědět

ale jo.. rozesmálo:)

200

Odpovědět

Jako vždycky chybí pointa a mohlo to být o polovinu kratší. Zasloužené 3 hvězdy.

185

Odpovědět

Dnes to podle mě nezachránil ani konec.

185

Odpovědět

Skvělej díl. Jeff válí i sám.

190

Odpovědět

Ke konci je tam mensí chybička :)
Aliha !

180

Odpovědět

Tak jsem si říkala co ten debil zase vymyslel... a koukla jsem... a je to skvělý... až se divím... :-D takže za mě 10...

180

Odpovědět

cakal som nieco lepsie

181

Odpovědět

Sice to nebylo dobrý jako první tři díly, (nebylo to špatný, jenom ten konec nebyl tak zabijáckej :) ), ale než ten čtvrtý se mi to líbilo víc určitě :)

180

Odpovědět

jak říkal, vyser se mi na hlavu a tam ta postavička toho týpka s havajským stylem, masakr :DD

180

Odpovědět

Už od první půlky hned bylo jasný co řekne na konci :D

182

Odpovědět

Teda je dost odváženej, pospíchat na schůzi a objednat si rybí sendvič... :-D Dneska asi slabší, taky jsem čekal nějakou pointu. Ale co, nemůže bejt každej den posvícení a blbý to určitě nebylo.

181

Odpovědět

S tím pečivem to mám stejný :(

181

Další