5minutová komediální hodinka Jeffa Lewise #8 Doktor

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:572
Počet zobrazení:5 473
Jeff Lewis se tentokrát vydá na návštěvu doktorky jakožto úspěšný podnikatel, který má jisté osobní problémy a naprostou náhodou narazí na svou spolužačku ze střední. Jaká trapná situace z toho vznikne, se můžete podívat v dnešním skeči. Do konce první řady už nám chybí pouze 2 díly + vystřižené záběry.

Přepis titulků

5minutová komediální hodinka Jeffa Lewise Uvádí: "Doktor" Kitty Marcusová, jak dlouho už to je? Asi nějak 20 let. Věřil bys, že střední byla už tak dávno? Pamatuju si, že jsi byla královnou plesu 2 roky po sobě. Taková hloupost. Byl jsem do tebe strašně zabouchnutej.

Opravdu? Jo, ale byl jsem v klubu šachistů, tehdy jsem byl jen hrozný šprt. Takže, bydlíš teď tady, nebo... Vlastním softwarovou společnost v New Yorku, daří se nám skvěle, tak bych tady chtěl otevřít pobočku. Gratuluju, to je super. Měli bychom pokecat a tak, až to vyřešíš s doktorkou.

- Přijde za chvilku. - Dobře. - Dobře. Vlastně, už je skoro čas na oběd. Dole jsem viděl restauraci, nechceš skočit na oběd? Jo, to bych ráda. - Úžasné! - Úžasné. - Super, kámo. - Super, kámo. - V klidu. - Jsi opravdu vtipný. - To je pravda.

- Jak se jmenovala... Ta skvělá kapela na školní párty. - Háro100. - Bože, to bylo... Dobrý den, pane Carlyle. Doktorka Benderová, ráda vás poznávám. Já vás také. Tak zatím, Kitty. Kathryn je tady na rezidenci. Bude na této konzultaci přihlížet.

Jaký problém máte se svým penisem? Myslel jsem, že jsi recepční, Kitty. Ne, jen jsem... Ve vaší složce o penisu nic není, Jaký s ním máte problém? Vážně bys měla nosit jmenovku, Kitty. Musela jsem ji ztratit. Měla bys být opatrnější, Kitty.

Není proč se stydět, pane Carlyle. Mohu vás ujistit, že jsem doktorka již 26 let a už jsem viděla všechno. Vlastně víte co, myslím, že to máte ve složce špatně. Nejde o můj penis, ale o můj... můj loket. Opravdu se za to stydím. Tak, to je můj loket.

To je suchá pokožka, pane Caryle. Na to vám mohu dát krém, ale nemohu vám pomoct s penisem, pokud mi neřeknete, co s ním je. No vlastně... přišel jsem vám říct, že tenhle penis funguje skvěle. Úžasný penis, miluju ho. Nejlepší, který jsem měl.

Naprosto skvělý. A to jste jel až z Orange County, abyste mi řekl tohle? - Nestyď se, to je v pořádku. - Nestydím se, Kitty. Výborně, sundejte si kalhoty, pane Carlyle. A co takhle si povídat? Občas i jen povídání všechno vyřeší. Nemohu vám pomoci s problémem s vaším penisem, pokud váš penis neuvidím.

Víte co? Mám digitální foťák. A mohu ho vyfo... mohu... na ulici je fotobudka. Během pár minut vám můžu přinést krásné fotky 4x6cm. Doktorko Benderová, očividně se stydí za svůj penis. Nestydím se, Kitty. V tom si udělejme jasno. Ano, něco je s mým penisem. Tak, řekl jsem to. Výborně, sundejte si kalhoty.

No dobře. Stačí? Budu s vaším penisem potřebovat více času. Podíváme se na ten penis. A je to. Dobrá. Jak to jde, Kitty? Podívejme se na to.

Kitty, budu potřebovat kávu, z Brazílie. Zvládneš to? Dobrá, tohle nebude složité. Kathryn, vidíte tu zarudlost a skvrny tady na penisu? - Ano. - Jste si jistá? Pojďte blíž. - Vždyť vidí.

- Dobrá. Vidíte tu zarudlost na penisu a ty skvrny tady a tady? - A tady. - Ano. A tu skvrnu tady. Dobrá. Pane Carlyle, ukájel jste se v poslední době? Co? To je legrační věc. Zarudlost nebude problém, jen jste na něj šel moc drsně. Jednou za čas.

Jste si jistý? Vypadalo to čerstvě. Asi jste ho pořádně prohnal. Jste snad Sherlock Holmes? Jednou za čas, je to tak hrozné? Nic špatného to není, pane Carlyle. Jen to vypadá, že jste to trochu rozjel. Není to soutěž. Radím ho nechat na chvíli v klidu, nechat koníka ve stáji. Začíná být přetažený.

Dělám to opravdu zřídka. Nejsem nějaký podivín. Chodím na rande se ženami. Ven. Dělám to, protože chci. Rád bych, abyste si to zapsala. Dělám to ze své vlastní vůle. Ze své vlastní vůle. (Chronická masturbace) - Děkuji.

- Výborně. Předepíšu Hydrokortizón, gázu a dlahu. Trocha lékařského humoru, pane Carlyle. Stavte se na odchodu u sestry, hezký den. Takže, Kitty. Ten oběd pořád platí? A zatraceně. Víš, když jsi... Mám...

Mám na stole... Je tam tolik... Dobře? Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (39)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

první díl, kterej dle mého názoru nebyl špatnej. Poprvé ode mě dostane kladný hodnocení =)

184

Odpovědět

trochu trapas :-D

180

Odpovědět

Tak tenhle díl se fakt povedl, zatím je z těch všech nejvtipnější. Dávám 10 hvězd.

180

Odpovědět

*been there*

181

Odpovědět

1 dobrej díl, spíš smutnej :D ale dobrej

180

Odpovědět

Nejepšííí :-D

181

Odpovědět

jéééžííš,chudák... je lepší a lepší =)

180

Odpovědět

Už je to osmej díl, tak vy, kterým se to nelíbí, by jste se už na to mohli přestat dívat. Tyaky se nedívám na troopers, protože se mi nelíbil první ani druhej díl, a taky vám tam nelezu abych psal jaká je to p******a

180

Odpovědět

Choose your opinion:
1. "It's funny because it's true."
2. "It's not funny because it's true."

180

Odpovědět

Nevim no...ale takovou děj a zápletku by vymyslelo 12 letý dítě..

181

Odpovědět

Troopers jsou oproti leisovi o dost vtipnější...

180

Odpovědět

anan: no dovol s tím primitivním humorem a Troopers bych si to trochu rozmyslel jelikoz humor troopers a lewise je hodne podobny

180

Odpovědět

Neska to bylo hodně super oproti minule, nebylo to tak nepřirozené jako ostatní díly!

180

Odpovědět

To určitě nenechám :). Dnešní díl má velice dobré hodnocení i přes pár negativních komentářů, takže není důvod :). A navíc, stejně už zbývají jenom 2 díly, takže by to bylo jedno. Ale snad bude i další řada časem :)

180

Odpovědět

náhodou povedený díl :D mě se Jeffův humor líbí :D

190

Další