Amerika má talent: Blue Journey - stínový tanec

Thumbnail play icon
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:395
Počet zobrazení:6 884

V letošním ročníku Amerika má talent se objevilo hned několik originálních vystoupení. My vám teď jedno z nich přinášíme. Taneční duo Blue Journey ohromilo porotu i diváky svým spojením projekce a tance.

Co na stínový tanec říkáte vy? Pustili byste Blue Journey do dalšího kola?

 

Přepis titulků

- Já jsem Nick. - A já Rachel. Jsme taneční duo a říkáme si Blue Journey. - Blue Journey... - Blue Journey. V dnešním vystoupení kombinujeme technologii a projekci, abychom vytvořili úžasné číslo. Musíme mít přehled o hodně věcech a dávat si pozor, abychom byli sesynchronizovaní. A pokud se pokazí byť jenom jediná věc... může to celé skončit špatně.

Jsi nervózní? Jo. - Vítejte v Amerika má talent. - Děkujeme. Jak se jmenujete? - Já jsem Nick. - A já Rachel. Vy spolu chodíte? - Ne. - Nechodíme. To by bylo šílený.

Jo. Jak dlouho spolu pracujete? Pracujeme spolu od té doby, co jsme začali dávat dohromady tohle číslo. To mi teda pomohlo. Tak jo, takže nám nechcete říct, jak dlouho už tohle děláte? Ne. Dobře, tak jo. Takže... čím víc se budu ptát, tím víc to pro nás bude matoucí.

Co nám dneska předvedete? Předvedeme vám taneční duet od choreografa Davida Middendorpa. Davida Middendorpa? - Přeju vám hodně štěstí. - Děkujeme. Tohle je od Davida Middendorpa. To je skvělý! Převlékla si šaty. Ach můj bože!

Řeknu jenom to, že jsem obrovskej Middendorpův fanoušek, i když nemám tušení, kdo to je. Ale na tomhle bylo úplně všechno jedinečný. Už jsme viděli čísla se stíny. Viděli jsme i čísla s projekcemi. Ty sis tam i vyměnila šaty. Teď máš na sobě úplně jiné šaty než na začátku. Všiml jsem si toho hned ve chvíli, kdy sis je vyměnila. Úžasný! Mel B. To byl takový jakoby živý sen. Úplně jsem zapomněla, že sedím za stolem.

Vzali jste mě na svou cestu, do své říše snů. Bylo to nádherný a hezky se na to dívalo. Výborně. Heidi Klum. Líbila se mi ta přímá interakce s projekcí. Je to moc hezké. Víte, často sem chodí tanečníci, kteří sice tančí hezky, ale vy jste přitom odvyprávěli příběh. Ta kombinace byla vážně skvělá.

A teď chci vidět, co ještě umíte. - Děkuju. - Howarde? No... nejdřív se musím přiznat, že jste začali s jedním z nejhorších rozhovorů, jaký jsem kdy zažil. Super. Dobře, takže budeme hlasovat. Dobře, Howarde, můžeš začít. Tancovat umíte.

Ano. - Heidi Klum. - Ode mě jasné ano. Máte dvakrát ano. Mel B? Ano. Už máte třikrát ano, což vám sice stačí, ale stejně máte čtyřikrát ano. Děkujeme. Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Co mě na těhle pořadech nejvís štve jsou ty stupidní kameramani - nebo pak ti co to stříhaj - protože v tu chvíli mě opravdu zajímá to vystouepní a ne ksicht jakýhokoliv porotce ... a pak kolikrát nějaký umělecký přejezdy kamerou sem a tam a z ptačí perspektivy a nevim co ještě ...

Proč to jednoduše nemůžou prostě zabrat zepředu jako celek a nechat to tak do konce vystoupení :D

Krom toho souhlasim s komentem pode mnou -> uřvaný publikum - co se nadchlo kvuli každy skvrně na plátnu ...

Jinak vystoupení fajn - taneční kreace asi nic uplně zvláštního - veškerej ten efekt byl v té synchronizaci a v té animaci na pozadí. :)

270

Odpovědět

Vystoupení dobré, ale zase je tam nějaké UŘVANÉ publikum, které ten umělecký a taneční dojem naprosto ničí. Nějak nepochopím, že každou sekundu musí být výbuch vřískotu. To tam mají nad hlavou nějakou tabuli, kde se jim rozsvěcuje "potlesk, řev, ječení"?

600

Odpovědět

meh

46

Odpovědět

Bylo to pěkné vystoupení, ale víc by se mi líbilo kdyby před to plátno furt nelezli nějací dva tanečníci.

186

Odpovědět

Hned mě nekamenujte, ale mě to nějak neohromilo. Netvrdím, že je to nenáročné nebo bez nápadu, ale ten pocit, že podobné vystoupení by zvládli provést i v divadle v Uherském Hradišti, se mě drží jako klíště! Každopádně to bylo pěkné.

434

Odpovědět

To by určitě zvládli, ale jde taky trochu o to, že tady ti s tím přišli do televize a evidentně i členové poroty viděli něco takového poprvé v životě, stejně jako asi 99 procent všech lidí v sále a stejné procento na Internetu...no, asi se nebyli podívat v Uherském Hradišti, líhně originálních nápadů.

192

Odpovědět

Jsem jedinej, kdo si myslí, že největší ocenění by měl dostat animátor/grafik?

999

Odpovědět

Jestli to nebyli oni dva, tak s tebou souhlasím :)

110

Odpovědět

No to je ale s****a :)

518

Odpovědět

neskutočne ukludňujúce. Vedel by som to pozerať aj hodinu.

100

Odpovědět

WOW! Nemyslim to vystoupení, ale to, že postoupil někdo, kdo
1. nebyl v dětství zneužívanej (nebo na to aspoň neupozorňoval)
2. nefetoval (nebo na to aspoň neupozorňoval)
3. nepostihla ho žádná velká katastrofa (nebo na to aspoň neupozorňoval)
4. neměl žádnou mentální poruchu
... to sem v "Amerika má talent" ještě neviděl.

Jinak to vystoupení bylo taky dobrý.

2113

Odpovědět

Konečně se v téhle show objevilo něco nového, neokoukaného, originálního s dobrým nápadem i provedením, jen tak dál. Osobně se mi to líbilo mnohem víc než jen nekonečné opakování zpívaných písniček...

331

Odpovědět

Bylo to hezké, ale mohlo to být delší... Inu, nezbývá, než požádat naše drahé překladatele o přeložení i příštího čísla. Předem děkuji. :D

395