Master Chu and the Drunkard HuAngry Nintendo Nerd

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:344
Počet zobrazení:5 095

Dnes vám přinášíme opět pohled na ranou tvorbu Jamese Rolfea. Bude jím krátké, ale o to zajímavější video. Výjimečné je především proto, že se v něm objeví vskutku originální hostující recenzent. A ač nemá příliš širokou slovní zásobu, na kvality recenzované hry na NES to bohatě postačí. Abyste se necítili ochuzeni délkou videa a hodili depresi z nového školního roku za hlavu, můžete se příští týden připravit na dvojitou dávku Nerda, o kterou se společně s kolegou Rizykem spravedlivě podělíme. V naší facebookové skupině už nyní můžete psát, která epizoda by vám příští pátek nejlépe zvedla náladu! Přehled dosud přeložených epizod najdete ZDE!

Přepis titulků

Vezme vás zpět do minulosti hrát ty největší zhovadilosti. Radši by si nechal od buvola nasrat do ucha. Radši by sežral shnilou řiť přejetého skunka a zapil to pivem. Je to nejnaštvanější hráč, jakého znám. Je to Naštvaný Nintendo Nerd.

Je to Naštvaný Nintendo Nerd. Překlad: DJ Obelix www.videacesky.cz Dnes vám představím hostujícího recenzenta, možná to bude trochu divné, ale... Hej! Pojď sem! Fuj, ne na mě! Hovnokurka. - Představ... - Hovnokurka! - Představ se.

- Hoooovnokurka! - Tak tohle je Hovnokurka. - Hovnokurka! - Hovnokurka... - Bude... - Hovnokurka! Hovnokurka mi pomůže okomentovat tuhle hru. Hovno! Je docela divná... Hej, Hovnokurko, máš rád hry? Hooovnokurka, okurka, okurka, Hovnokurka. Třeba Nintendo? Okurka, okurka, Hovnokurka...

A už jsi někdy hrál Master Chu and the Drunkard Hu? Chápu... Jo, je to divná hra, stačí se podívat na cartridge. Další z těch zvláštních světle modrých cartridgí, takže je hned od začátku jasný, že to smrdutej kus hovna. Okurky... Hooovnokurka! Okurka, okurka, okurka, hovno...

Hovnokurka. V příběhu se objevuje legendární siamské dvojče Šiva z hinduismu. - Zamořila svět pekelnými duchy. - Hovno! Váš přítel Master Hu ji nedokázal zastavit a uchýlil se k chlastu. - Teď je z něj notor. - Okurka, okurka, okurka, Hovnokurka... Ale Master Chu se nevzdal. Je na něm zastavit ďábelskou Šivu. To zní dost na hovno, co říkáš, Hovnokurko? - Hovnokurka!

- Přesně. Koupit si tuhle hru má jediný význam. Můžete machrovat, že máte Master Chu and the Drunkard Hu. - Lidi na vás budou jen strnule zírat. - Hooovnokurka! Hovnokurka! Vaším úkolem je posbírat všechny Jing Jang symboly a pak se utkat s bossem. Hovnokurka... Střílíte z rukou čirou energii a pomocí upgradu dostanete dvě střely naráz. Chceš to prubnout, Hovnokurko? Okurka, okurka, Hovnokurka, Hovnokurka, Hovnokurka.

Hooovnokurka, Hovnokurka, Hovnokurka... - Tak co na to říkáš? - Hovno! Máš recht! Místo skákání na A nebo B musíte zmáčknout šipku nahoru. - Jako v Karate Kid. - Hovno... Možná to naprogramovali tak na hovno, aby se Chu choval jak nalitej. - Nebo byli taky nalitý! - Hovnokurka. Pasou po vás zástupy pavouků, hadů a dalších neidentifikovatelných věcí.

Hooovnokurka! Hovnokurka! Hovnokurka! - Co to? Grafika? - Hovnokurka! - Jo, to máš pravdu! - Hovnokurka! Hovno, hovno, hovnokurka! Nejlepším efektem ve hře je vlající Chuovo oblečení. Teď si něco řekneme o hudbě. Stojí za vyližprdel! V každém kole hraje ta samá stereotypní čínská odrhovačka. Hovnokurka! Takže po prvním kole vás čeká to samé pořád a pořád dokola.

- To už je větší zábava srát na hajzlu. - Hovno! V každém kole sesbíráte 8 symbolů, porvete se s bossem a dostanete klíč. Mimochodem, tady mu říkají ohnivý klíč svobody. - To má být oheň? - Hm, okurka, okurka, okurka... Jako ohnivý bič v Simon's Quest. Souboje s bossy vám moc zabrat nedají. Stačí stát na plošince, počkat, než se otočí zády, pak seskočit, párkrát je trefit a tak dále.

Hooovnokurka... Finální boss, Šiva... No, čekal jsem něco lepšího. Nevím proč, ale dali sem jen tuhle divnou sochu. A proč je kurva zelená? Jiná vyblitá barva je nenapadla? Hovnokurka. Když Šivu porazíte, čeká vás nejlepší konec v historii videoher. - To je ale na hovno... - kurku.

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Opět mě to rozesmálo:D!

181

Odpovědět

ti kdo si stěžují že je to krátké, by si měli uvědomit, že kdyby se překládali jen dlouhé epizody, tak později dojde i na tyhle "blbé" a budou tyhle blbé furt jen dokola protože ty dobré už budou přeloženy. A chtěl bych vás vidět co by jste dělali potom.

182

Odpovědět

Shitpickle. Jen chci podotknout, že symboly nejsou "Jing Jang", ale "Jin Jang" ;)

184

Odpovědět

Na příští týden by potěšilo Action 52 :-)

183

Odpovědět

Tak takhle nějak (jako s**t pickle) vidím všechny pokémony od původních 151 :D

189

Odpovědět

bože zase VILLAIN si stěžuje. Když máš problém, nauč se anglicky a přelož si to sám a nekrituzuj tu laskavě snahu jiných lidí

196

Odpovědět

Já umím anglicky na takové úrovni, abych si to přeložil sám. Jen rád říkám pravdu, kterou si myslí všichni. Jenže většina leze do p****e a děkují za všechno a žijou ve snu, že to dělají zadarmo apod.

Určitě každej kdo se těší na Nerda a pak uvidí díl 4min, kde minutu je intro/outro tak ho to asi nepotěší ;)

1897

Odpovědět

+Zlopánjak jsem řekl, přeloží se jednou všechny. Nikomu nelezu do p****e koukni se na komentare k Hydlide, kde jsem taky kritizoval...a byl jsem vyfakovan ale to je jedno, prostě, i na ty nejkratší a nejblbější, jednou dojde řada

187

Odpovědět

+Zlopán4 minuty mi nevadí, když vím, že příští týden budou 2 díly. Shitpickle.

183

Odpovědět

+ZlopánVíš, ono to není tak snadné. Momentálně žiju v zahraničí, přes týden chodím do práce, k tomu mám vedlejšák u dabingu a zrovna tenhle týden se to všechno sešlo pěkně naráz. Ptal jsem se Rizyka, zda by tento týden nemohl výjimečně vzít Nerda dvakrát po sobě, ale právě si užívá dovolenou. Nechtěl jsem tento týden úplně vynechat, tak jsem do dvou do rána překládal aspoň tuhle krátkou epizodu a s Rizykem jsme se dohodli, že jako "revanš" uděláme příští týden dvě epizody, z toho minimálně jednu na přání diváků. A nevím, v jakých bludech žiješ, ale můžu ti s klidným svědomím říct, že za jeden přeložený dokument pro televizi (cca. 6, 7 hodin práce) dostanu víc než za práci na VČ za celý měsíc. Děláme to, protože nás to baví a jsem rád, že se naše videa líbí. Možná si teď někdo poklepe na čelo, ale je to prostě tak, ať už tomu věříš, nebo ne. Ale chápu, že každému se zavděčit nelze...

212


Odpovědět

Ale no tak... měli jsme Nojberta... tomu už asi odzvonila puberta :(... tak teď máme VILLÍKA :) ...kdybyse běhal po venku a čas od času nešlápl do hovna, byla by to nuda :)

182

Odpovědět

4minuty?


Vážně?

19104

Odpovědět

Ja Facebook nemam, píšem to tu! Pokračovanie s Bugs Bunny!!! .)

186

Odpovědět

poprve jsem prvni :DDD skvele video

1947

Odpovědět

wou, mám ti zatančit taneček? ... wou, tudum, dum, uhm, džum .... -- tak, a teraz pal do pi*e ! :D :D

1913

Odpovědět

Gratuluji k ohromnému úspěchu :D

194

Odpovědět

Rodiče musí být hrdí ;)

202