BattletoadsAngry Video Game Nerd

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 43
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:579
Počet zobrazení:6 310

Stejně jako vám DJ Obelix minule přinesl první vámi vybraný díl o X-Menech, tak já vám dnes přináším chtěný Battletoads. Dnes si střihne roličku i chlápek za pohovkou, který hraje Nerdovu úvodní znělku. Takže se budou zlobit společně, ale nebudu předbíhat. Prostě si to rovnou pusťte.

Přepis titulků

Vezme vás do minulosti. Hrát ty největší zhovadilosti. Radši by si nechal od buvola nasrat do ucha. Radši by sežral shnilou řiť přejetého skunka a zapil to pivem. Je to nejnaštvanější hráč, jakého znám. Je to Naštvaný Nintendo nerd.

Je to Naštvaný Atari Sega nerd. Je to Naštvaný videoherní nerd. Battletoads na Nintendo. Nebojte, tohle je dobrá hra. Vlastně jedna z nejpamátnějších her na NES. Když prvně vyšla, hodně lidí si pomyslelo: "Co to je? Laciná kopírka Ninja Želv?" Ale byla to docela dobrá hra...

A ty jsi kurva kdo? Já jsem ten chlápek s kytarou. Zpívám úvodní písničku. Za pohovkou. Tak padej za tu zatracenou pohovku! Ježíši. Takové uvítání jsem zrovna nečekal. Nemůžeš tu jen tak sedět, když recenzuju.

Proč bych nemohl recenzovat s tebou? Takhle to nefunguje! Já hraju hry a ty... pohni prdelí a mazej za tu posranou pohovku! Nikdy nemůžu nic udělat. Už ani nepoužíváš moji písničku. A proč jsi vůbec za mou pohovkou?! Za žádnou jinou nemůžu jít! To je ale sračka.

Do prdele! Kurva! Vůbec nevíte, jak na hovno je tahle sračka. Je úplně na hovno. Je to pěkně kurva na hovno! Radši bych sežral shnilou řiť přejetého skunka než hrát tohle. Je to kus psího hovna. Tahle hra je jako sračka, co mi leze z péra. Ta hra je asi tak lákává jako oslintané krysí hovno.

Tak jo, dobře! Projednou tady můžeš sedět. Děkuju. - Jsi šťastný? - Jo, šíleně. Skvělé. Takže Battletoads na NES. Polož to! Polož to! Dělej! Nemůžeš to se mnou hrát!

Proč ne? Protože to ani není hra pro dva hráče. - Jo, je. - Ne, není. Vidíš tu dva hráče? Zmáčkněte Start, to je vše. Takže hra začne... Jak jsi to udělal? Zmáčknul jsem Start. Takže je to jako arkádovka.

Druhý hráč musí zmáčknout Start, aby se přidal. Proč nemají na výběr jako v každé NES hře? A když jsme u toho, intro nám představuje tři Toady - Rash, Pimple a Zitz. Proč tak nechutná jména? Proč ne rovnou Opar, Genitální bradavice a Kapavka? Pimple navíc v té hře ani není. Je zajatý a cílem je ho vysvobodit.

Ale zpátky ke hře - první level je klasická mlátička. Mlátit lidi je tak uspokojující. Líbí se mi to zvětšení pěsti. Narostou mu rohy, když útočí hlavou. A když kopnete, z nohy se stane obří bota. Můžete protivníky házet a brát zbraně. Tolik zábavy! A když hru pauznete, začne hrát chytlavá melodie.

Co to má za smysl? Když hru pauznete, tak má být zticha. Tref ho! - Co je, sakra? - Já nevěděl, že tě můžu trefit. Tref to prase. Hej, zabil jsi mě! Promiň. - Nech mi ty mouchy. - Já je potřebuju! Dívej, tady je život navíc.

Do prdele! To není fér. Zabiješ mě a pak mi vezmeš život navíc? Pokusil ses ho vzít. Není můj problém, že jsi to posral. To je boss, nenech se trefit. Blbečku. Druhý level, spouštíte se na laně do nějaké jámy. - Tref ptáka! - Snažím se. - Ty zmrde! - Já to nechtěl udělat. Tohle je vážně problém.

Neměli byste být schopni si ublížit. To je zkurvená blbost!!! Pojď, ty sračko! Co se stalo? Umřel jsem. Ale já nezemřel. To je pěkně mizerné. Když umře jeden hráč, musíte hrát level odznova. Nesmíme se sebe dotýkat.

Ty si vem pravou stranu, já mám tu levou. - Co to sakra bylo? - To samo. Ta blbá demoliční koule se houpe ze strany na stranu. Já to nechtěl udělat! Vidíš? Proč je ve hře takový útok, když můžete ublížit druhému hráči? Kurva! Jak mám pracovat jako tým, když mě zabíjíš?

Level tři. Štěstí, že jsme se dostali tak daleko. - Sraž ho k zemi. - Co to je, sakra? - Dostaň ho. - Ne, ty ho dostaň. Paráda, jen ho srazíš k zemi a nakopeš. A co kurva bylo tohle? Nenajeď do nějaké zdi. Tref se na rampu. Kurva! - Jak jsi to mohl minout?

- Nevím! Zkusíme to znova. Minul jsi rampu! Konec hry? Konec hry pro tebe, ne pro mě! Já nevím. Co? To si ze mě děláte prdel? Ty zemřeš, ale oba dva musíme hrát ten level znova. To je blbost!

Je to špatně naprogramované! Je snad fér, že když umře jeden, ten druhý... A nemám ani doplněné životy. Pořád mám jen ten jeden, takže pak umřu já a zase musíme začít znova. - Pozor, pozor! - Já vím! Co je, kurva? Přísahám, že jsem to nechtěl udělat. Snažil jsem se trefit jeho. Teď je to fakt důležité, nesmíme se trefit do zdi. Skoč, skoč! Kurva!

Dobrá práce. Panebože. - Musíme začít znova. - Kolik máš životů? Asi dva. Tak to se nedostaneme o moc dál. No... Mohl bych dvakrát schválně umřít a pak... Ne, ne, ne! Seru na to! Hra by takhle neměla být naprogramovaná a my bysme si to neměli nechat líbit!

- K čertu s touhle sračkou! - K čertu s touhle zkurvenou sračkou! K čertu s touhle buvolo-banánovou sračkou! Jo! Tak se mi to líbí. Takže Battletoads... Jdu za tu pohovku!!! Jo, to běž! Kryj se před těma debilníma hrama. Battletoads není hra pro dva.

Hrát s druhým hráčem je asi tak praktické, jako mít siamského buldoka u prdele. Už když to hraje jeden, je to těžké. Ale ve dvou je to v podstatě nehratelné! Je to nejnaštvanější hráč, jakého znám. To se vsaď! Je to Naštvaný videoherní nerd. Běž za pohovku někoho jinýho!

Za žádnou jinou nemůžu jít! V podstatě je Battletoads... Jdu za tu pohovku!!! To je dobře! Teda běž se krýt... Kurva!

Komentáře (48)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tady na oficiální stránce AVGN se mrkněte jak natáčely tenhle díl :D http://cinemassacre.com/2012/05/13/battletoads-outtakes/

180

Odpovědět

Nejlepší je ta písnička v pause :D Trsal jsem taky XD

190

Odpovědět

Keby ste mali na to čas, tak by som bol rád aj za preloženie Pong Consoles od AVGN :D

181

Odpovědět

Bude někdy Action 52? Nejlepší díl. Zajímalo by mě, jak se vám povedou titulky, jestli si to zachová vtipnost =) Nebo byste mohli udělat epku 102, jak se dělá AVGN epizoda ... ;)

180

Odpovědět

dalšíííí dííííl ...super

180

Odpovědět

Nejlepší jsou ty jejich výrazy u tý pauzy :-D

180

Odpovědět

Ninjer> Nahodou tady s Jamesem docela souhlasim. Battletoads byla super hra ale ve dvou se to hrat fakt nedalo.

180

Odpovědět

I pres ty chybky byl Battletoads pecka

180

Odpovědět

Hehe, super, další díl :) Tentokrát byl možná až přehnaně zlej, ta hra vypadá skvěle, jen je potřeba to trochu víc secvičit a ne to jen hrát s nějakým týpkem zpod gauče :))

190

Odpovědět

AVGN je fakt supr, ted by to fakt chtelo tu trilogii o pristrojich Sega to byl taky solidni narez.

180

Odpovědět

Pro mě zatím nejlepší díl :)

180

Odpovědět

jinak nejhorší na tom je, že já většinu těch kravin co tu ukazuje hrál....

190

Odpovědět

Jeden z nejlepších dílů vůbec :-) Na příště prosím od díly Sega CD, Sega 32x a nebo Atari Jaguar :-)

180

Odpovědět

super díl! díky

180

Další