Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

SeamanAngry Video Game Nerd

Přidat do sledovaných sérií 37
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:266
Počet zobrazení:8 106

Hra Seaman na konzoli Sega Dreamcast nejspíš patří mezi nejdivnější hry všech dob. V této japonské hře se vlastně staráte o velmi zvláštního a svérázného "mazlíčka". Poslechněte si, jaký názor na ni má Nerd.

Pokud chcete být upozorňováni na nově přeložené díly, přidejte si pořad do svých sledovaných seríi pomocí tlačítka připínáčku!

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nechce se načíst

00

Odpovědět

Tak tohle byl těžší námrd, než nějaký Počátek...

10

Odpovědět

Byl bych rád, kdybyste Jamese zařadili mezi pravidelné pořady. Myslím tím, dopřekládat AVGN, některé díly stále chybí, a pak třeba Board James, James and Mike Monday.... :-) Má toho spoustu a většinou se jedná o nadprůměrné kousky. Spoustu toho jsem viděl v angličtině, ale nejsem tak zběhlý, abych si vychutnal hlavně všechny slovní hříčky.

271

Odpovědět

Pravidelně bohužel momentálně nebude, protože je kvůli délce dost náročný na překlad a žádný překladatel nemá momentálně čas ho jednou týdně překládat... ale objevovat se tu bude i tak. ;-)

10

Odpovědět

pořád lepší než farming simulator.... do hajzlu jak to někdo dokáže hrát bez cheatů tak aby si doopravdy vydělal na lepší traktory

60

Odpovědět


Odpovědět

Zatím nejlepší díl :) dík za překlad :)

123

Odpovědět

Tak si myslím, že ta hra předběhla svojí dobu :D Vyjít tahle hra později, tak je dnes asi mnohem známější, v tu dobu nebyli na takovýhle experimenty ještě hráči připravení...

231

Odpovědět

uz tu bylo ne?

421

Odpovědět

Ne, tohle tu rozhodně ještě nebylo.

11

Odpovědět

Kdyby tahle hra vyšla dnes, tak by to byl strašný hit. Už jen proto co v poslední době vyšlo za hry jako Goat Simulator nebo další podobné simulátory.

172

Odpovědět

Tohle bylo docela děsivé.

440

Odpovědět

Nej epizoda za dlouhou dobu.

222

Odpovědět

Takhle jsem se dlouho nezasmál. :D

323

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)