Nový spojenecAnyone But Me (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:178
Počet zobrazení:6 434

V další epizodě Anyone But Me se Vivian první den na nové škole spřátelí s novým spolužákem, komiksovým fanouškem a kreslířem Archibaldem. A jedna vysvětlivka: Love and Rockets je známá lesbická komiksová série.

 

Přepis titulků

Neměla bys sedět ve vlaku? Přijde na to. Na co? Jakej vlak myslíš. Metro. To, kterým jezdíš do školy. Vzpomínáš si na školu? Tenhle spoj mě už nudí. Ale našla jsem jinej vlak, kterej jezdí dál na sever. Kde jsi? Můžu se ulejt.

Můžu hned teď skočit na vlak a být s tebou za... 29 minut. Nepokoušej mě. Proč ne? Aster, jdi do školy. Bože, ty jsi panovačná. A ty to zbožňuješ. Ano, zbožňuju. A potřebuješ. Víš, jak blízko jsem byla naskočení do toho vlaku?

Kéž by to šlo. Jo... zase ti zavolám. Je tu ještě jiná budova? Neboj. Jen to, že před ní není cedule, neznamená, že to není skutečná škola. Bože, mohli by být sluníčkovitější? Přímo překypují štěstím, že? Běž! Měj hezký první den. Vím, že budeš. Přijedu pro tebe ve tři? Jo.

Jasně. Protože tohle nebylo dostatečně ponižující. Neměl bys být ve třídě? Já... já dojídám oběd. V ředitelně? Jo, působilo to tu klidněji. V jídelně jí spousta lidí. Těžko se tam soustředí. Nemohl by mi někdo ukázat cestu do učebny americké literatury? Protože na tělocvik chlapců určitě chodit nemám. Chceš se vyhnout jídelně?

Můžeš doprovodit mladou dámu do její třídy. A pak jít do vlastní. Dobře. Takže ty tu provádíš nový holky? Nebo...? Tyhle chodby můžou bejt nebezpečný. Viděla jsem horší. Jo? Odkud jsi? Z New Yorku. Ale!

Městská holka na Clarence. Možná bys měla do třídy doprovázet ty mě. Čau, kámo, jak to jde? Jak tobě, kámo? Jdu si zaházet na koš s klukama. Ještě jeden habán by se nám hodil. Ne, musíme do třídy, kámo. Dobře, fajn. Ale na to hřiště tě dostanu, jasný? Už žádný posedávání v hledišti a kreslení superborců, jasný, kámo? Jsi komiksovej fanda? Viděla jsem tvůj skicák. Ten Green Lantern je... dobrej. Jo, jasně, jasně...

ty čteš? Občas. Ne, myslím komiksy. Ty čteš komiksy? Jo, Aster, má kámoška z města... Je blázen do "Love and Rockets", takže jsem to asi pochytila od ní. "Love and Rockets"? To je... to je super. Tvý kresby vypadaly skvěle. Ráda se podívám na tvý věci, jestli nějaký máš. No, jsou to jenom obrázky. Beze slov. Ne, já tam slova vidím.

Teda tvý kresby by mohly mít slova, kdybys chtěl. Fakt? A kdo je napíše? Chci říct, že tak já všechno vnímám. Ve větách. No, jsme tady. Poslední zastávka: Bílá velryba. Bože, doufám, že ne. Hodně knížek jsem četla dvakrát, ale zrovna tuhle nechci. Ahoj, Archibalde. Ty sem teď chodíš? Ne. Tady Vivian, ona... doprovázel jsem ji do třídy. To od tebe bylo hezký. Ani ne.

Dostal to za úkol. Je tu nová. Teda ne za úkol. Vyrušila jsem ho při obědě, určitě by to udělal i tak, ale... Mohl mi jenom ukázat, kam jít, ale je to... Je to džentlmen. Koho by to napadlo? To je hezký. Tak co? Bodla jsem ti? Myslím, že jo. Bodla. Tak zatím.

Pozdějc tě zkontroluju. Mý povinnost nekončí u dveří. Takže se uvidíme po škole? Mám trénink. Po tréninku? Pak mám domácí úkoly. Domácí úkoly? Všem nám vejška do klína nespadne, pane rozehrávači. "V pátek jsi jenom moje!!" Překlad: petrSF www.videacesky.cz

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nerd: tobě příjde za hřích že je DC fan přeložen jako komiksovej fanoušek. Mě příjde za hřích že je DC fanousek. Marvel je podle mě daleko lepší.

180

Odpovědět

Nerd: Přece jen musím hledět i na nekomiksové diváky, kterým by DC fanoušek asi moc neřekl ;) Green Lantern překlad přežil jen tak tak :D
Na to, že od sebe nejsou zase tak daleko, tak co blbnou, tam brzy přímo přijde řeč, takže vydržet, celá ta situace je trošku složitější.

182

Odpovědět

OWD jsem měl rád, tohle se mi také zdá celkem v pohodě ale přijde mi to až moc "nahrané"... V OWD byli postavy sympatyčtější takové :)

181

Odpovědět

Přeložit DC fan jako komiksovej fanoušek považuju za hřích :-D Ale za to má hlavní hrdina plus že si kreslí green lanterna ;-)

Těch 29 minut mi potvrdilo že amíci jsou prostě blbí :-D já jezdil do školy třičtvrtě hodiny a do práce jezdím ještě dýl :-D Většina mých partnerek byla vzdálena dál jak 29 minut daleko :-D :-D :-D no vtipné :-D

180

Odpovědět

Je to hrůza. To každej černoch mluví stylem jou men jou wassap? s****a 1/10

189

Odpovědět

Nemuzu si pomoct, ale ty zabery / strihy / barvy vypadaj jak telenovela z 95tyho ala Kasandra

184

Odpovědět

Tak moment, oni jsou od sebe půl hodiny? Kde je k***a problém?
Jo a, nemůžu si pomoct, ale ten nosatej párek na konci vypadá jak brácha se ségrou.

180

Odpovědět

Ještě něco k souboji OWD vs. ABM, hezký postřeh k tomu měl autor OWD v jednom rozhovoru, kde mluvil o vyhlašování nějakých webseriálových cen, kterého se zástupci obou seriálů účastnili, a když se při vyhlašování ozvalo "Anyone But Me", tak největší potlesk se ozval od OWD stolu, a když se ozvalo "Out With Dad", tak největší potlesk se ozval od ABM stolu. Takže mezi seriály nepanuje žádná rivalita, naopak se mají rádi :D

181

Odpovědět

niheul....ty uz to niheul:D

180

Odpovědět

Dámy a Pánové - pomalu, ale jistě se to začíná roztáčet... a já se opravdu MOC těším na další epizodu - jen nevím jestli tak dlouho dokážu čekat!!! ;o)

181

Odpovědět

Niheul: U povinností je správně "mé povinnosti", ale jak píše petrSF, je to pro vyjádření nespisovnosti. Jinak se mi líbí, že se ptáš na gramatiku, ale sám napíšeš: "vipadá". :-D

181

Odpovědět

Niheul: Nechávám je mluvit nespisovně, proto je tam "mý", jinak samozřejmě je správně "mí". Nespisovně "mladý (lidi)", spisovně "mladí (lidé)".
Doplněno - Ha, jsem se do toho hezky zamotal :) Viz BugHer0 výše, správně by to bylo "mé".

180

Odpovědět

Tak nevím no, ale tento seriál mi začíná být nesympatickej. První díl vypadal hodně dobře, ale tento mě teda velmi zklamal. Ta hlavní hrdinka na mě působí tak nějak namyšleně a ještě se dostala do školy plný "hoperů" ...co víc si přát že? Už se těším na další sérii OwD.

183

Odpovědět

PetrSF: Nejsem nejak dobrej v gramatice ale i tak se zeptam :) Nemá tam být jak řiká že mu povinosti nekončej u dveří místo Mý být Mí ? :)

Jinak vipadá to na fjn seriál docela se těšim na další epky.. :)

187

Odpovědět

100× lepsi nez ty 2 ugly zensky, v tom druhym serialu... U tohole jsem se aspon pousmal. Jen tak dal

188

Další