Krize identityAnyone But Me (S02E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:189
Počet zobrazení:6 079

V další epizodě Anyone But Me má Vivian konečně příležitost vysvětlit Sophii, proč se jí už dříve nesvěřila, že je na holky.

 

Přepis titulků

K hasičům jsem nastoupil ještě jako kluk, takže umím akorát hasit požáry. A zachraňovat. Kočky ze stromů. Děti zamknuté v koupelně. A... umím volská oka. A zvládám úklid po bitce s jídlem. A umím s hadicí. Zavoláme vám. Pokud bude Palačinkové království někdy potřebovat hasiče. No tak, Gabe, musíš to brát vážně. Dobrá, dobrá. Jsi ve Starbucks. Chceš být barista. Já ani nevím, co to barista je.

Proč chceš být barista? Mám rád kafe. Máš rád lidi? Ježíši. Když jsem byl na pohovoru naposled, chtěli akorát, abych sjel po tyči. Když tě zákazník požádá o trojité míchané mokré odtučněné cappuccino s velkou pěnou, co mu dáš? Dám mu pěstí. Pěkné. Na co se ptali tebe, když jsi dostala svou práci?

Nejdříve chtěli, abych zredigovala rukopis. Pak jsem musela sjet po tyči. Proč žádáš o místo u rozvozu telefonních seznamů? To je moje záloha. Taky taxikář, dispečer a testovací zákazník. A soukromý detektiv. U toho si trochu fandím. Jsi nemocný. A bereš důchod. Nemusíš pracovat. Ale musím. Nevím, kdo takhle jsem.

Takže musím. Děláš na dispečinku u taxikářů, je zácpa a pasažéři ti nadávají. Nejsou volné vozy, je špička a jsi první den v práci. Hezkej pokoj. To teda není. Jo. Chtěl by úplně předělat. Možná plakáty Stmívání. Líbí se ti Stmívání? Je to temný, což k tobě sedí, a je tam taky Edward, což... Jo, ten mi moc neříká. Ale s tou temnou stránkou máš pravdu. Jsem ráda, že jsi přišla.

Nevím ale, jestli máme o čem mluvit. Já... chci ti to vysvětlit. Jsi na holky. To je super. Chápu to. Vážně? Co ti mám říct? Měla jsem ti to říct. Mrzí mě to. Ale tohle se lidem zrovna snadno neříká. Když jsi na kluky, nemusíš se k ničemu přiznávat. Já to musím dělat pořád dokola. Myslela sis, že bych se na tebe vykašlala nebo co?

Ne, nešlo o to, jestli bys byla dál má kamarádka, nebo ne. Jde o to, že teď je mezi náma ta věc. Žádná věc mezi náma není! Necháme toho. Vidíš, jsi nesvá, z čehož jsem já nesvá, což z toho dělá věc. Viděla jsem tě, jak líbáš jinou holku! Říkala jsem si: "Tak to je novinka." "Tak kdo sakra je ta osoba, o který jsem si myslela, že ji znova poznávám?" To mě mrzí. Promiň. Ale nemění to, jaká jsem. Trochu jo. Teda ne že bys najednou byla špatnej člověk. Ale říkala jsem ti o sobě a Jonathanovi.

A ty ses držela zpátky. To nás mění. Fajn. Tak začneme znova. Co chceš vědět? Co ti mám říct? Chci vědět, kdo to ještě ví. Můj táta. A Archibald. Ale ten to uhodnul. Já neměla tušení. Nemusíš se cítit špatně. V tomhle většinou taky spoléhám na Aster. Takže jsi potřebovala Aster, aby ti řekla, že jsi na holky? Tak trochu.

Nebyla jsem si doopravdy jistá, dokud jsem ji nepolíbila. Takže Aster je tvoje holka. Jo. Aster je moje holka. Měla jsi někdy ráda kluky? Pořád mám kluky ráda. Takže jsi bi. Mám ráda kluky ve svým životě. Nejsem bi. Jak to víš, když jsi s klukem nikdy nebyla? Jak víš, že jsi na kluky, když jsi nikdy nebyla s holkou?

Paráda, bude mejdan. Ahoj, broučku. Myslela jsem, že tě mám vyzvednout na nádraží. Nemohla jsem se dočkat. Vzpomínáte si na sebe. - Jo. - Jo, z... - Čau. Doufám, že jsi Vivian řekla, že musí s tímhle pokojem něco udělat. Aspoň plakáty s Pink. Tu zbožňuju. My Pink milujeme.

Nepředstírej, že jde o její muziku. Prostě se ti líbí. Hele, já už asi půjdu. Tak jo. Sophie, nemusíš odcházet. To je dobrý. Zítra mám odevzdat důležitou esej, takže tak. Překlad: petrSF www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

petrSF : jo taky dík sem to též nemohl najít

180

Odpovědět

Sofie bude nakonec taky na holky, žejo!
:-) !ZBOŽŇUJU ANYONE BUT ME!

180

Odpovědět

kdo dává předem 1/10 *thumbs up*

1822

Odpovědět

petrSF dikec! ja to hledal a nemohl to najit . :)

181

Odpovědět

Mám takový nekalý pocit, že Sofie je taky lesba...nebo alespoň bi. :) No alespoň bude sranda :D

181

Odpovědět

podla mna dnes dost slabucka cast, dufam ze im nedochadzaju napady a rozbehne sa to este kusok viac :)

183

Odpovědět

Tááááááák krátké :((

182

Odpovědět

Trapná kreténovina 1/10

1841

Odpovědět

šotek: Je to http://www.youtube.com/watch?v=UvC8Ry-Hebc" rel="nofollow">Change od No Offense :)

191

Odpovědět

Jojo, myslim že ta sophie nám to pořádně zamíchá :D

181

Odpovědět

zajímalo by mě ta záverečná znělka je jenom znělka nebo to je z nějaké písničky?? díky

180

Odpovědět

Hezký,fakt hezký. :) 10/10

181

Odpovědět

Jak je mozny ze to ma jen 7 stars?

181