Babský pokecAnyone But Me (S02E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:196
Počet zobrazení:7 476

Seriál Anyone But Me budete na našem webu ode dneška vídat každou sobotu v 17:00. Na středu a neděli pro vás místo něj máme připravenu jednu seriálovou novinku. Díky za pochopení. // BugHer0

V dnešní epizodě Anyone But Me pošlou Aster rodiče na terapeutické sezení k doktorce Glassové, kterou hraje Liza Weil (Paris z Gilmorových děvčat).

Přepis titulků

Hraní na tubu? Jo, tuba, to je moje. Dovoz jídla tichému, slušnému čtyřicátníkovi aneb inzerátnímu vrahovi. Darování krve? To ne. Ne, počkej, Aster... No tak, vůbec si nevím rady. Kam vůbec musíš jít? Vanilkové latté! Fajn. Pak mi zavolej. Aby bylo jasno, můj nápad to nebyl. Mohla bych se pokusit si tě získat, což je pro mě velmi příjemné, když znejistím, ale ten problém mám pod kontrolou, takže tu můžeme sedět a čekat, dokud se nebudeš chtít s něčím svěřit.

Nepotřebuju to. Doufám, že je to tak. Zdřímnutí během téhle hodiny by mi bodlo. Co je vůbec cíl? Jako v životě obecně? Nebo jen v tuhle chvíli se mnou? Můžete to dělat, když jste těhotná? V těhotenství mi jde všechno výborně. Kromě toho, když se ozvou hormony a začnu vzlykat a budeš mi muset podat kapesníky.

Čekala jsem někoho staršího. Opravdu bys chtěla chodit na terapii k někomu, kdo neposlouchá stejné písničky. Ale no tak. Mý rodiče se rozcházej. Bylo to jasný. To je mi líto. Tak to prostě chodí. Žádný lidi spolu nezůstávaj. Myslíš? Přijde mi to tak.

A není možné, že nejsi tak cynická a jen se chráníš před zklamáním? Už to jednou zkusili. Rozchod? Poslat mě k terapeutovi. Víte, že jsem na holky? To jsem netušila. Jak jsem to měla vědět? Myslela jsem, že vám to třeba řekli. Ale ne, jsou dokonale politicky korektní a drží se přístupu "hlavně ať jsi šťastná".

A co tě na tom tak štve? Vy je neprohlédnete? Je to jenom přetvářka. Otec mý přítelkyně takový věci říkat nemusí. Nesnaží se být nejdokonalejší rodič na světě. Prostě mu to upřímně nevadí. Máš přítelkyni. Překvapená? No, slyšet to od holky, co říká, že vztahy nevydrží... Fajn.

Tak jsem plná protikladů. Jiné pacienty neberu. Pověz mi, jaké to bylo poprvé. První sex? Myslela jsem terapii. Ale ráda si poslechnu i to. Obojí se stalo skoro zároveň. Jako kráva jsem o tom řekla matce. Bylo to s klukem. Bylo to fajn, ale něco tomu chybělo a mámu víc zajímalo, co chybí a co to může znamenat, než to, že jsem šukala s klukem. To byl dost velký skok.

Vždycky jsem měla slabost pro holky. Ale! A jéje. Znechucuju vás? Protože jestli se vám nelíbí, jaká jsem... Dítě mě právě koplo. Aha. Páni. Jo. Malá tím říká: "No tak, věnuj se mi. Už dost těch lidí a jejich problémů." Je to holčička? Jsem nahraná, viď?

Takže ty holky. Úplně super... Ale měla jsem pocit, že v téhle místnosti kope ještě něco. Takže zpátky k tobě. Co přesně hledáš? Něco co dělat, abych pořád jenom nepřemýšlela o sobě. A co je na tom špatnýho? Jsi herečka. Dá se to čekat. Čau, Sophie!

Pojď sem. Vivian potřebuje pomoct. Zkus to ty. Co se děje? Bojíš se, že se nakazíš? Cože? Vtipný. Zkusíš školní noviny? Nevím. Ale ty bys měla. Nechce se mi psát hloupý články o trapný studentský radě nebo plese. Chci psát o něčem důležitým.

Najít téma, který nikdo nepovažuje za téma. Ve světě. Musím se tě na něco zeptat. Ach, bože. Protože sebou musím hnout, jestli do toho půjdu. Chtějí článek o 500 slovech do... Vivian, když jsme byly mladší, líbila jsem se ti? Však víš. Myslíš tím způsobem. Tím způsobem se mi nelíbil nikdo. Tehdy. Dobře. Dobře. A pak přišla jedna holka.

A rodiče šíleli, protože jsem jí byla úplně posedlá. Asi jsem si jenom doma nárokovala moc prostoru. A nárokovala? Nebo jsi jen měla pocit, že nárokuješ? Ty a tvé city. Mám velký city. Co se velkých citů týče... Sakra. Tahle část mi moc nejde. Budeme si muset dát na chvíli přestávku. Počkat. Chtěla jste mi říct, jak to s nima je. Je to tak, že potřebujeme víc času, takže se sem budeš muset vrátit. To je citový vydírání.

To je jeden z mých oblíbených nástrojů. Když se vrátím, jak budete vůbec vědět, o čem jsme se bavily? To je můj domácí úkol. Udělám si v hlavě místo pro Aster a bude to. Ale v tom mi budeš muset věřit. Myslíte, že pro mě máte dost místa? V těle mám dost místa pro dalšího člověka, řekla bych, že ti můžu vyhradit trochu místa v hlavě. Čau! Kam jsi zmizela? Tak já bych rozmazlenýho spratka doučovat nemohla.

Máš můj obdiv. Díky, Soph. Jo, jsme tu spolu. Šla pro kafe. To není fér. Lidi vidí, jak z tebe rudnu. Hlavně to nikdy nepiš do e-mailu, jestli zvažuješ politickou kariéru. Nemůžu. Jsem na veřejnosti. Jasně že ty taky. Tak co máš na sobě?

Překlad: petrSF www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

petrSF: No, přiznám se, mně taky byla jenom povědomá a za boha mi to nenaskočilo... No, co se dalo dělat... google ;D

180

Odpovědět

Já tenhle seriál miluju a ta Sophi se určo do toho jejich vztahu přimotá :-)

180

Odpovědět

Sakra, já si říkal, že je mi ta doktorka odněkud povědomá a ona je to Paris :D

190

Odpovědět

Ta Sophie je mi díl od dílu sympatičtější :) Mimochodem, poznali jste Paris z Gilmorek? ;)

181

Odpovědět

Super seriál... škoda, že bude už jen 1x týdně, ale hlavně že bude... Díky za překlad

181

Odpovědět

Jen v sobotu??? :-(

183

Odpovědět

OMG, proč to teď bude jenom v sobotu ? Těším se na to jak vocas vždycky a teďka mě ošidíte o jednu dávku krásnýho dne v týdnu. To su zvědavej co místo toho bude za p******u pod průměrem...

187

Odpovědět

1/10 je to trapný

1832

Odpovědět

Nika go to nether...I like this serial!

183

Odpovědět

Nika: Protože si tu našel stabilní publikum. (A hodnocení nad 7 má 10 dílů ze 14, mimochodem ;) )
VortexValla: Alespoň to déle vydrží :)

182

Odpovědět

A nemůže to být častěji?!

183

Odpovědět

mohl bych se zeptat, proč tenhle seriál pořád překládáte? Dyť ještě žádnej díl neměl hodnocení víc než 7! a to je na tomhle serveru hodně slabý...

1851

Odpovědět

Ani neviete ako som sa potešila ked som to tu uvidela :) A Dakujem za preklad :)

183

Odpovědět

Mockrát děkuji že jste to sem dali =)))) Já ten seriál miluji ♥ :P

183