Rychle k východůmAnyone But Me (S02E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:168
Počet zobrazení:5 829

V dnešní epizodě Anyone But Me vrátí všechny zpátky do reality školní požární cvičení.

Poznámka: Na začátku epizody je stejný sestřih 1. série jako u minulé epizody, proto jsem ho "ustřihl" a epizoda se automaticky spouští až po něm.

 

Přepis titulků

V minulé sérii Anyone But Me... Westchester není zase tak daleko. - Brzy se zase uvidíme. - Jo, uvidíme. - Páni, jsi to ty. - Ahoj. Vypaříš se a neřekneš mi, že tu teď žiješ? Chtěla jsem, chystala jsem se... Nemůžu uvěřit, že s tátou teď bydlíte vedle nás. To je paráda. Jedeš za svým klukem?

Holkou? Fakt? Hele, to je pohodě. Vážně? A ne? Myslíš, že s ní nechci mluvit? To je ten problém. Je pryč a já tady. Je půl hodinu odsud. Nejde jenom o tu půl hodinu, jde o vzdálenost. Má teď beze mě celý jiný svět. Jak do něj zapadám? Co mám dělat? Líbí se ti někdo?

Kluk z města? Spali jste spolu? Jsi šťastná? Tyhle otázky v přepisu nevidím. - Máme pokládat závažný otázky. - Fajn. Ano, jsem šťastná. - Panebože, není ti nic? - Jsem děsná. Je to moje vina. Měl jsem se rozhlídnout, než jsem otevřel dvířka. - Soustředila jsem se na svůj text. - Jo, když kreslím, nevidím, neslyším. Já jen... nemůžu v tom nebýt dobrá. Říkala jsem ti to! Nejsem připravená zajít tam, kam chceš, a ty to nenecháš bejt! Jenom chci, abysme byli spolu!

- Vždycky jde o tebe, že jo? - To snad není možný. Ty jsi nemožnej! Proč bych se měla svěřovat se svým osobním životem neznámým lidem? Takže to radši budeš tajit? Proč to nemůžeš pochopit a přestat na mě tlačit? Protože bojuju o udržení svý holky! Čau. Takže... ty a Jonathan? Už si náma nejsem jistá.

Ty taky bereš roha? Když už jsem ve městě, nenechám si ujít otevřenej konkurz v The Public Theater. To se nestane. Nevím, co tu děláš, ale nesnaž se být můj hrdina. Dovolíš mi být tvůj kamarád? Hlavně musím být včas doma. Neboj, nech to na mně. Když si vezmu taxíka, mám ještě pět minut, abych stihla vlak.

To je moje holka. Pořád přemýšlí. U dveří to bylo asi lepší. Tohle by mohlo být nebezpečný. Nechám ruce tak, abys na ně viděla. Ať ti to nezůstane. Já vím, že ne. Páni. Někdo přišel domů? V poslední době chodí máma a táta domů v normální dobu. Fakt?

Co se děje? Kdo ví? Určitě jim to nevydrží, takže se tím nenechme odradit od návštěv ve všední dny. Ani náhodou. Od toho Bůh stvořil dveře. Promarnily jsme právě dvě minuty rozhovorem o mých rodičích? Do háje. Vynahradím ti to. Neměly bychom utíkat k východům? Člověk by to čekal, ale zdá se, že je to všem fuk.

Jako by jejich prázdný mozky ten zvuk hypnotizoval, a ne varoval. A my jediný víme, co se děje. A přesto tu pořád stojíme. Tak teda hurá k východu. Toto je požární cvičení. Učitelé, odveďte studenty k nejbližšímu východu. Konečně. Idioti. Studenti, najděte si prosím svou třídu a zůstaňte s ní.

Tak jo. Kdybyste byli má třída, kde byste byli? Zřejmě už přemýšlí o sexu, a to jsme si teprve dali první pusu. Kluci umí jít rovnou k věci, co? Ale na další stránce stálo, jak byl ten polibek úžasnej, a nakreslil mě sexy. Tak to typicky mužský tlačení na sex přehlídni a soustřeď se na to, jak dobře tě nakreslí nahou. Dámy! Prosím, omezte hovor na minimum. Ale nemluvila jsem s ním, takže nevím, co se děje. Dámy!

Čau! Promiň. Nevíš, kde je má třída? Třída paní Laninový? Chodíš do třídy se Sophií. Jo, chodím do třídy se Sophií. Neviděl jsem ji. Aha. Tak budu dál hledat. Čau! Hurá! Někdo, koho znám! Kde je sakra naše třída? Jsme támhle.

Mluvila jsi s Archibaldem? Vlastně nemluvila, což je trochu divný. Chápu to tak, žes ho taky neviděla. Neříkal něco o tom, co se stalo v New Yorku? Ne. Co se stalo? Vím, že se s tebou chtěl sejít a... napravit to. Povedlo se? Jo. Napravil to moc hezky. Páni! Dobrá práce, Archibalde. Ale teď nevím, kde je. Mohl by být tady. Není to moc dobře organizový požární cvičení. On si na davy moc nepotrpí.

Čau! Ahoj. Myslela jsem, že tě nenajdu. Nebo naši třídu. Vzhledem k tomu, že chodíme do stejný třídy. Sakra, máme být potichu, co? Tak jo. Viděla jsi mě ve městě líbat Aster a vyšiluješ jako určitě každej. Já nejsem každej, Vivian! Měla jsi něco říct. Překlad: petrSF www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Radiaw: Ale mně se také víc líbí OWD (u mě 100%) :) Ale ABM je prostě populárnější a oceňovanější, to je holý fakt. 11 milionů zhlédnutí (ABM) vs. 2 miliony (OWD). Poslední Streamy Awards - ABM nominace na cenu diváků, nejlepší režii, nejlepší scénář, vítězství nejlepší herečka, OWD nic. Proč po mně vědět nechtěj :) Ale suchý mi to zase nepřijde, líbí se mi to (u mě 80%).

180

Odpovědět

petrSF: Vysvětli mi proč je ten seriál atraktivnější jak Out with Dad, to to sám nevidíš? :-D Dit je to monstrozní rozdil, ja takovyhle seriály mám rád .. ale tohle je nemastné, neslané, napsané na koleni, bez kapky nápadu, smyslu a hereckých výkonu .. je to kompletně suchý... stále se nepřestávám dívat... asi se fakt hodně nudím :D, nejsem hater jen píšu co vidím, klidně si nesouhlaste..

180

Odpovědět

Dík za preklad :) je to supr

180

Odpovědět

Já mám nejradši scény, kdy jsou holky spolu a šťastné, takže jsem byl s epkou maximálně spokojený :)

Jasně, jako by se tam nic nestalo, ale... jednak ta epka měla jen 5 minut a druhak tam byly zdánlivě nahodilé věci o ničem, které tam ale být musely, protože se na nich bude dál stavět, viz například ten rozhovor Viv se Sternsem na chodbě.

180

Odpovědět

JESUS! Thats really the worse s**t i have ever seen

185

Odpovědět

Haha, některý komentáře mě fakt dovedou pobavit :D Nooo, a jinak... díl ušel, byly lepší... Díky za překlad;)

180

Odpovědět

Nulalula: o "KOKOTĚ" zcela určitě lesbický seriál nebude ;)

180

Odpovědět

ta holka mela v te posteli tak ohromne koláče v podpaždí , že jsem to musel vypnout...

180

Odpovědět

školy*

180

Odpovědět

Chodí jich do třídy asi 8 a ona nemůže najít třídu :D

181

Odpovědět

Anet: To rozhodně ne :)

181

Odpovědět

Snad tě tady ty komentáře a nízký hodnocení neodradí od překládání!

181

Odpovědět

Mno v dnešním díle jsme se toho zrovna moc nedozvěděli :D

181

Odpovědět

poviem to v skratke co si otom myslim: serial o kokote

187

Odpovědět

BoredKid: To se bez koukání fakt dobře pozná ;)

181

Další