Teď po sobě ukliďteAnyone But Me (S01E08)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:141
Počet zobrazení:6 164

V další epizodě Anyone But Me pokračuje Johnatanův mejdan, na kterém se Archibald dostane do situace, ve které by mu mohlo pomoct, kdyby prozdradil, že je Vivian na holky. Udrží její tajemství? A co Vivian a Aster, usmíří se?

 

Přepis titulků

Máte nějakej problém? Co je? Pusa na rozloučenou nebude? Promiňte, že vám ruším tuhle seznamovací chvilku. Jde tu o to, že s ním nechci spát, tak hledá nějakou, která bude. Jessica je super holka. Tak jo, já padám. Když už stojíš, přines mi další pivo. Moc hezký.

Nemůžu čekat věčně, Sophie. Nemusíš čekat vůbec. Hele, příště koukej, kam jdeš, jo? Promiň, kámo. Musíš se rozhlídnout. Hele, Archibald bez svý tužky! Rád vidím, že si chceš zapařit. Jsi nachlazenej? Jo, škrábe mě v krku.

Jo, máš pravdu. To je na nic. Potřebuju něco silnějšího. Jdi s tím svinstvem ode mě. Nechci vidět ani vědět, že to máš. Helemese, to je Picasso. Přišel sis nakreslit další fešáky? Nejsi buzna, že ne, Archibalde? Protože jsem tě viděl včera v hledišti, jak si nás celý zpocený čmáráš. Jdi ode mě, vole! Hoď se do klidu. Víš, že můj kluk klofnul tu novou holku, ne? Kámo, říkal jsem ti přece, že jsme s Vivian jenom kámoši.

Jo, jasně. Zdá se, že potřebuješ další tanec. Tohle opět dokazuje, že by se člověk měl držet od jídelny dál. Hledá tě tvá holka, kámo. Už toho nech! Hele, Archibalde! Co tohle? Měl bys tu novou holku rychle ojet. Začíná to bejt nechutný. Asi je to jenom tím, že spolu trávíte hodně času.

Jsme kámoši. Jestli chceš poslouchat ty idioty, a ne mě, posluž si. Už se o tom nechci bavit. Zdá se, že mejdan si vybral další oběť. Čau. Proč nejsi s Vivian? Jdeš přímo k věci. Pohádaly jste se? Jak jsi to poznal? Co se stalo? Nechce mě tu.

O čem to mluvíš? O ničem jiným nemluví. Jo, určitě pořád vykládá o svý "kámošce" z města. Zdá se, že z opačných stran čelíme tomu samýmu problému. Hodně riskuješ, abys její tajemství udržel. Tak to není. Vivian je má kámoška. Nemusím vysvětlovat, že je na holky. To je ignorantský. A já bych si přála, aby ses prořek. Podívej. Víš, kdo jsi, a ona ví, kdo jsi. Co víc je třeba? Hrdost.

Takhle pozdě vlaky moc často nejezdí. Tak počkám. Počkám s tebou. Evidentně jsi mě nepřišla přesvědčit, abych zůstala... Paráda! Páni, to je prostě super! Nemůžeš čekat, že to bude stejný jako ve městě. Tady je jinej svět. Ne. Není zas tak jinej. Máš stejný volby, ale rozhoduješ se jinak. Tak to není.

Jenom potřebuju čas, abych si to promyslela. Proč to nechápeš? Protože je na nic přihlížet tomu zevnějšku. A tam teď jsem. Mimo. Ne, nejsi. Nikdy nebudeš. Přiznej, že je to jiný. Že ses změnila. Podívej se na mě. Miluju tě. To se nezměnilo. Tak proč mě necháváš odjet? Asi už odpověď znám. Ne, neznáš.

Zůstaň. Čau. Chceš společnost? Jasně. Překlad: petrSF www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

adla: Budu, ale s nějakým odstupem :)

180

Odpovědět

Petr SF: Ahoj, budeš prosím tě dávat další titulky na serialzone nebo ulozto? Díky za odpověď :-)

180

Odpovědět


Odpovědět

debilita

183

Odpovědět

Altex: Ok, zkusím v naznačování trochu ubrat :)

180

Odpovědět

Jo sorry, to bylo k jinýmu songu :D :D

180

Odpovědět

Pokud by vás zajímalo, co za písničku hraje na konci epizody, je to “Just Say When” od Kate Micucci, kterou můžete znát jako herečku ze Scrubs či Raising Hope.

Je to napsaný u 4 dílu ;)

181

Odpovědět

Nee, že se nedá dohromady s tou nosaticí, že ne :D

180

Odpovědět

petrSF: volil bych něco typu:

V minulém díle se Vivian s Astor rozhodli jít na večírek u Johnatana, kde však se však pohádali, kvůli tomu, že se Vivian bojí oznámit svou orientaci na holky. V tomto díle není jediná, kdo s tímto tajemstvím bude mít problémy.

PS - pravda, není to vůbec lehký nespoilovat :)

181

Odpovědět

petrSF: já mám popisek když řikáš, že to neni lehký - V další epizodě Anyone But Me uvidíte další porci nehereckých výkonů a trapného scénaře, jako kdyby ho psalo 8 leté dítě. Ostatně jako v předchozích (a budoucích) epizodách.

1820

Odpovědět

Prosím o přeložení nového video od TLI - Ras Trent http://www.youtube.com/watch?v=TcK0MYgnHjo

184

Odpovědět

Altex: Mně to takhle přijde v pohodě, nastínil jsem děj, ale neprozradil jsem, jak to dopadne. Ono psát tyhle průvodní texty není vůbec lehké :)

183

Odpovědět

Altex: Číst to snad nemusíš ne ;)

183

Odpovědět

Ona si snad nakonec začne se Sophie :D

181

Odpovědět

nevím, zdali je moudré u cca 7mi minutových seriálů nastiňovat co se bude dít. Přeci jen do 7 minut se toho děje moc neuděje. Prostě spoiler alert.

1810

Další