OdpočítáváníAnyone But Me (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:197
Počet zobrazení:7 179

V dnešní epizodě Anyone But Me Vivian netrpělivě odpočítává hodiny do návštěvy Aster ve městě, ale ještě předtím ji ve škole čeká setkání s kamarádkou z dětství Sophií.

 

Přepis titulků

Znáte to, když se na něco tak strašně těšíte, že se to skoro nedá vydržet? Aster uvidím za 10 hodin. Skoro už cítím její dech. Myslí na mě? Jo, už budu hotová, jenom... Máš sbaleno na cestu? Skoro. Já jsem děsná cestovatelka. Vždycky si toho sbalím moc. A bez mapy se nikam nedostanu. Nějakou ti půjčím, jestli chceš. Teto Jodie, jedu jenom do města.

Bydlela jsem tam, vzpomínáš? Jsi tak odvážná. Svým vlastním tichým způsobem... Tak co s kamarádkou podniknete? No... asi jako obyčejně. Aster určitě něco vymyslí. Aster? Ta dívka na fotce? Na které? Mám hodně fotek a hodně přátel. Na té, jak se tak dobře bavíš. Aha. Jo... jo, tahle. To je Aster. Lidi se na fotkách často přetvařují, ale ona se zdá být sama sebou.

Jo, no... Aster bývá sama sebou pořád. Vypadáš šťastně. Teto Jodie. Škola. Vzpomínáš? Bože! Je vidět, že nejsem matka! Pojďme. Slibuju, že pro tebe pak nezapomenu přijet a vzít tě na vlak. Vivian? Čau! Páni, jsi to ty. Ahoj. Vypaříš se a neřekneš mi, že tu teď žiješ?

Chtěla jsem, chystala jsem se... Nemůžu uvěřit, že s tátou teď bydlíte vedle nás. To je paráda. Jo. Nebo není? Hele... Je super, že spolu máme žurnalistiku. Nevím, co tam dělám já, ale ty píšeš skvěle! Ty divadelní hry, který jsi psala, když jsi jezdila za tetou. Byla jsem děsná šprtka.

Museli jsme říkat přesně slovo od slova, jinak jsi... Vyváděla, jo. Asi bychom měly... Slečno McMillanová. Slečno McMillanová. Ano? A jéje. Kam jste se poděla? Promiňte. Přemýšlela jsem o jednom sloupku v dnešních New York Times. Nemohla jsem ho dostat z hlavy, protože... no, však víte. Nejspíše jste ho četla. Co to bylo za článek?

Třída by určitě ráda věděla, co vás na něm tak zaujalo. To musel být ten sloupek o sloupkaření, viď? Ano. Správně. Víte, čí články mají nezaslouženou moc? Recenzentů. Bývají tak zákeřní a zlí. Co se stalo s pravidlem kdo, co, kdy, kde? Jsou úplně neobjektivní. Dokážou zničit herci kariéru jenom kvůli vzhledu nebo tak. Toho se ty bát nemusíš, jsi kočka. O tomhle právě mluvím. Elisabeth, co kdybys provedla menší výzkum a přinesla pár recenzí z celostátních novin a prodiskutujeme si je, ano?

Dobrá, lidi. Zpátky do práce. Nemáš odvoz? Chceš si naskočit? Super. Tak jedem. Drž se. Držíš se? Tady? Jo. Díky za projížďku po předměstí. Jenom se tě snažím vzdělat.

Víš, že už jsem rodinný domky viděla? Jestli mě hodláš shazovat, tak... Ale nikdy jsem je neviděla z tak hustýho kola. Kdykoliv. No, už půjdu. Musím stihnout vlak do města. Aha. Jedeš za svým klukem? Holkou? Fakt? Hele, to je v pohodě. Vážně?

A ne? Myslíš si, že tu nemáme homosexuály? A máte? Taky vždycky nevím, jak na mě budou lidi reagovat. Protože... Černej. Bílý... Neprozradím tvý tajemství, když ty nepozradíš mý. Hele, radši už mazej. Holky nerady čekaj. Měj se. Omlouvám se, Viv.

Má vina. - Tvůj táta měl menší... - O nic nešlo. ...potíže s dýcháním a donutila jsem ho zajet na pohotovost. Tati, proč jsi mi nezavolal? Nic mi není. Nic mu není. To já potřebovala kyslík. Měl jsi mi zavolat. Vím, co dělat, když... Nechci, abys zmeškala vlak.

Postarám se, aby si vzal své léky. Běž si pro věci. Proto jsme tu. Nehledě na mě musíš zase začít normálně žít. Dobře. Ale kdybyste mě potřebovali... Nebudeme. Užij si to. Nespustím z něj oči, ano? Čau, Aster. Trčím ve Westchesteru. Vykopli nás z vlaku, další pitomá podezřelá taška. Nevím, jestli přijede další vlak nebo jak, takže... Zavolej mi. "Ahoj, fešando, potřebuješ odvoz?"

MÁ PŘITELKYNĚ Ještě že neřídím. Překlad: petrSF www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ke konci se to začínalo rozjíždět v lesbické p***o :D

182

Odpovědět

...a osobně mi představitelka Vivian taktéž není moc sympatická. Trošku mě rozčiluje ten její neustálý hraný úsměv apod. Nepůsobí vůbec přirozeně. Na druhou stranu Nicole Pacent alias Aster působí naprosto nenuceně a pohodově. Kdyby takové byly obě, myslím, že by se na to koukalo ještě líp.
Díky moc za titulky lidi! ;) ...PEACE...

180

Odpovědět

Pro netrpělivé a aspoň maličko znalé angličtiny tady najdete všechny 3 série: http://www.anyonebutmeseries.com/index.html ;)

180

Odpovědět

Štve mě,že má Out with Dad pauzu.Ta hlavní herečka je mi děsně nesimpatická.A celkově je to divné.Každopádně oceňuji snahu nám dát za Out with Dad náhradu.

182

Odpovědět

To, že je Vivian na holky, začal Archibald tušit už v minulé epce, když se zmínila o "Love and Rockets" a následně to rychle zamluvila, proto jsem psal tu vysvětlivku :)

184

Odpovědět

Trochu mi vadí Vivianin hlas, takový moc chlapský, jinak se na to rozhodně dá koukat.

185

Odpovědět

Já si nemůžu pomoct, ale mě to prostě celý přijde takový prkenný a málo uvěřitelný. Herecký výkony jsou dost průměrný (to by se u webseriálu ještě dalo odpustit). To, že je na holky vážně z jejího chování poznat nebylo, a její teta se stará až moc přehnaně (což bylo znát víc v prvním díle než zde) a tak vůbec.
Já ten seriál nechci kritizovat, přes to všechno co říkám, mám v plánu se na to dívat dál, (říkám si, že třeba mě to začne bavit, až se to rozjede), ale asi už od toho teď nebudu mít tak velký očekávání.

185

Odpovědět

Já si nemůžu pomoct, ale Aster vypadá jako Olivia Wilde.

193

Odpovědět

OWD moze handry fajcit :D

184

Odpovědět

LOL. To sou teda ,,herecké výkony´´ :D umírám. Jak se podívaj nahoru když zvoní. To snad nikdo nedělá ne? :D :D

vážně s****a, ale za tu líbačku 2/10

1820

Odpovědět

Nechápu, jak ten kluk poznal, že je lesba jen podle toho, že okamžitě neodpověděla, jestli má kluka. Z toho jejího pohledu dolů to podle mě patrné nebylo...

184

Odpovědět

Tenhle díl mě opět narozdíl od minulého bavil :) a doufám, že tam bude více líbání a i něco víc :)

185

Odpovědět

Jak muze nekdo sledovat tyhle webovy sracky. Novodoby telenovely pro zensky v prechodu nebo teplouse

1852

Odpovědět

petrSf-jo takhle...to me nedocvaklo, ze uz tam nekdy byli, ja myslel ze je v tom mestecku prvne...A to louceni v prvni epizode AZ tak vasnivy nebylo, to se dalo vysvetlit vselijak :-)

184

Odpovědět

Super!! děsně mě to baví :)

182

Další