Vivian + AsterAnyone But Me (S01E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:206
Počet zobrazení:10 365

V další epizodě Anyone But Me si Vivian a Aster užívají společný víkend v New Yorku, na který se celý týden těšily. Naplní jejich očekávání? Pokud by vás zajímalo, co za písničku hraje na konci epizody, je to "Just Say When" od Kate Micucci, kterou můžete znát jako herečku ze Scrubs či Raising Hope.

Přepis titulků

Co? Bylo to jiný. Ne ve špatným smyslu, protože to bylo fakt dobrý. Já vím. Skoro jako by to bylo nový. Ale ne jako při našem poprvý, díkybohu. Hele! Co bylo špatnýho na našem poprvý? Nic. Vůbec nic. Jenom jsem byla strašlivě nervózní. Nekecej.

Co je? Fakticky! Vážně? Aspoň jsi věděla, co děláš. Ale bála jsem se, že jakmile tě políbím, utečeš s křikem pryč. Ale tys mě nepolíbila. Já políbila tebe. Já vím. A bylo to nádherný. To bylo. Tak co chceš dneska dělat? Tohle v úvahu nepřipadá?

Ještě hodinu jo, ale pak se naši vrátí z terapie. Chtějí nás vzít na oběd. Tak to bychom ten čas měly pořádně využít. Líbí se mi, jak přemýšlíš. Věděla jsem, že budeš tady. A měla jsi pravdu. Rodiče se neukázali. Velký překvápko. Zníš zklamaně. Nevím, asi jsem.

Pokud člověk nechce být rodič, neměl by si pořizovat děti, chápeš? Jo. Chápu. Málem jsem si tuhle s mámou vyrazila. Jo, prej: "Pojďme si spolu vyrazit." Vykašlala se na mě, samozřejmě. Kvůli práci. Hned jsem chtěla jet za tebou, ale už nejsi v dosahu taxíku. Mohla jsi zavolat. Chtěla jsem, ale přišlo mi, že pak bys mi chyběla ještě víc. Jo.

Je to děs. Přála bych si, abychom mohly takhle zůstat napořád. A proč nemůžeme? A co jídlo a pití? Přeceňujou se. Můj táta? Pochopí to. Tví rodiče? Nezájem.

Nakupování. Co nakupování? Jsi tak trochu módní otrok. No... teď jsem tvůj otrok. Tak kdo tam bude? Kdo ví? Možná všichni, možná nikdo. Breck chtěl, abych přivedla tebe, touží tě vidět. Mě přesvědčovat nemusíš. Bude vadit, když se tam jenom ukážeme a zmizíme? Proč? Já vím, že na to nejsi, ale asi tam budou lidi ze školy, co znáš. Fajn, mohla bys chvíli přemýšlet jako holka a ne moje přítelkyně?

Promiň, ale nedá se to oddělit. Tak jaký to je, mít zase mámu? Děsný. Chybí mi ta nepřítomná. Kromě toho jsem ještě tetě neřekla, že jsem na holky. Cože? Proč ne? Asi se mi to nechce řešit. No, musíš jí to říct. Já vím.

Udělám to. Takhle se teď schováváš. Moc vtipný. A je venku! Přestaň! A ví to tam vůbec někdo? Ano. Kámoš, o kterým jsem ti říkala, Archibald. Ten to ví. Ale uhodl to. No, dneska se znova přestaneš schovávat.

Chceš nám skočit pro pití? Jdi ty. Já nám zaberu ten gauč. No, myslím, že nikoho z nich neznám. Znáš mě. Fajn, fajn. Až dorazí Breck, vypadneme. Jo? Hele, vy dvě, nechte si to na doma. Čau! Chyběla jsi mi.

No, ne tolik jako týhle. Chráníš ji před průšvihama? To si vyprošuju! Dojdu pro další pití. Ty nic? Brecku? Vem mi cokoliv alkoholickýho. Jsem rád, že jsi tu. Bál jsem se, že budu muset zajet k Aster a odtrhnout vás od sebe. To je tvůj milostnej život tak hroznej, že se musíš plést mezi dvě holky? Ano. Díky za připomenutí. Kde je to pití? Měl jsem tušit, že sem to pití nedorazí. V Brooklynu je prej novej super klub.

Nepustí nás tam. Navrhuju, abychom použili starej dobrej vysokoškolskej průkaz. Bezva, ale co my? Propašuješ nás pod kabátem? Myslela jsem, že půjdeme domů a budeme spolu. O co jde? Pojedeme tam a uvidíme, co bude. Když to nevyjde, odejdeme. Nechci se trmácet až do Brooklynu. Až do Brooklynu? To je ti najednou třicet? No tak.

Breck půjde. Budeš si mít s kým povídat. Nikoho jinýho na povídání nepotřebuju. Super, tak pojďme. Vivian, počkej! Vivian, počkej! Přijela jsem do města, abych byla s tebou. Jsi se mnou, nechápu, co máš za problém. Nemám žádnej problém! Já nevím.

Prostě chci strávit tenhle víkend s tebou. Žádám tak moc? Ne. Omlouvám se. Pojďme domů. Překlad: petrSF www.videacesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

mě by totiž zajímalo, jestli by to mělo taky ůspěch,přotože lesbické p***o sledují všichni(skoro) všichni a je to vzrušující, ale o když je to gay p***o, tak to skoro všichni zatracují a jsou označováni za b*******y. je to dost nefér, i když jsem heterouš, tak jich pár takových znám a jsou to fajn lidi, ale pozvat je na grilovačku k našim, tak me rodina vydědí.

180

Odpovědět

honza: Nevím o tom, ale vyloženě jsem nepátral.

180

Odpovědět

je to i v chlapském provedení?.......ne že by mě to nějak moc zajímalo...

180

Odpovědět

je tam málo sexu

188

Odpovědět

Tohle není a nemá být p***o :)

Anet: Ale nějaký flashback na jejich začátky bych si taky dal líbit, to zase jo :)

181

Odpovědět

Nechci být za protivu, ale jestli hledáte p***o, je spousta stránek s takovým materiálem. Tohle má být příběh pro nás ještě stále nepříliš přijímané lásky a z tohohle hlediska se mi ten seriál zatím moc nelíbí...

183

Odpovědět

9 minut ... 9 minut som cakal nato ze bude nejaka pekna sex scenka a co bolo? hovno

1812

Odpovědět

A proč tam nebyla ukázka jejich poprvé? :D

180

Odpovědět

Re - Hej TY! : Ty ses blbsi nez pytel pendreku. Co takhle se aspon podivat jestli uz se nekdo nezeptal???!!! A ano... zeptal.

190

Odpovědět

o co ze se tu nekdo zepta: co to je za pisnicku na konci ? :D

182

Odpovědět

To je ale nudná blbost

1811

Odpovědět

Krásné holky! Hlavně Vivian ... :)

184

Odpovědět

ecelor: bohužel si myslím že máš pravdu, nic víc v tom asi nebude =o(

181

Odpovědět

J, tenhle díl byl už trochu lepší, než ty předešlé, ale nelíbí se mi ten Vivianin úsměv, kterej má furt. Ale to už se taky řešilo minule, nebudu to znova rozjíždět. Každopádně jsem rád, že se něco začíná dít, zatím to bylo docela o ničem.

181

Odpovědět

Petr SF: díky moc

181

Další