Jeden krok dopředu, jeden krok zpátkyAnyone But Me (S02E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:193
Počet zobrazení:5 679

V další epizodě Anyone But Me si ředitel Dennis zavolá Archibalda do ředitelny a Aster nečekaně navštíví Vivian.

Přepis titulků

Podle pane Slatera je to velmi dobré. A co podle té mladé dámy? Samozřejmě. Myslel jsem, že by se k nám přidala. Ne! Nakreslil jsem to já. Proč ji sem volat? K čemu by to bylo? Můžu si sem zavolat tebe, ji, nebo kohokoli jiného, kdykoli usoudím, že je to třeba. Rozumíme si? Ano, pane.

Doneslo se mi, že se zdejší chodby rychle mění v tržiště s nelegálními látkami. O tom já nic nevím. Vážně? No, možná je na čase, abys o tom něco zjistil. Doopravdy? Drogy jsou vážná věc. Proč já? Protože ti jde o tvou budoucnost. Tohle je vážená, čistá škola. V zájmu všech by to tak mělo zůstat. Nepomáhal bys pouze sám sobě, pomáhal bys i všem svým spolužákům.

A co když nic nezjistím? Tak si nemusíme dělat starosti, není to tak, pane Bishope? Kvůli tomuhle si tě zavolal? Tak trochu. Nemá cenu se o tom bavit. Nemusíš si hrát na tvrďáka. Pověz mi, co se děje. Neměla jsi to vidět. Počkej, proto ses mi vyhýbal? Nevyhýbal jsem se ti.

Ne. Jenom jsi byl namíchlej a nemluvil jsi se mnou. Prostě se mi nelíbí, když se lidi bez dovolení dívají na mý kresby. Zmizel jsi a evidentně se nerad svěřuješ. Tak jsem se holt podívala. Byla to hloupost, ale aspoň vím, co si myslíš. To, že jsi viděla pár políček mý práce, neznamená, že mě máš přečtenýho. Neříkáš mi nic jinýho. Proč taky? Protože jsem měla za to, že se ti líbím.

Asi jsem se spletla. Elisabeth. Obyčejně nejsem takovej idiot. Ahoj zítra. Netušila jsem, že přijedeš. Měla jsem nejdřív zavolat? Můžeš přijet, kdykoliv chceš. To přece víš. Ahoj, Aster, netušila jsem, že tě dnes uvidíme.

Jo, nechtělo se mi po škole jet domů. Starej zvyk zamířit rovnou k Viv. S mou nejlepší kamarádkou na střední jsme byly úplně stejné. Stavily jsme se u oblíbeného stánku. Daly si něco na zub. Za chvilku budeme uvnitř, teto Jodie. A to je má narážka. Vidíte? Začínám se chytat. Kdy s tímhle skončíme? Co je to s tebou? To samý, co vždycky.

Chci se tě před tvou tetou smět dotýkat. Já vím. Já taky. Ale přece jsme o tom mluvily. Vím, že jí to musím říct. A řeknu, ale... Myslela jsem, že ti nevadí počkat. Máš pravdu. Nechtěla jsem to otvírat. To je dobrý. Stalo se něco? Rodinný drama. Nechci o tom mluvit. Tak jak ti můžu pomoct? Vem mě do svýho pokoje. Sternsi, co blbneš?

Už se z toho dostaň. Zapomeň na ni. Projevuje se to na hřišti. Na co se vymluvíš ty? Prostě už na ni zapomeň. Za Sophií čekají ve frontě další holky. Stačí si vybrat. Super rada. Kde máš holku ty? Mám vyhraněnej vkus. Fakt? Jo. Ale nic není ztracený. Kecáš.

Kdo to je? To je můj odvoz. Kamarádí s tvou holkou. Teda bejvalou holkou. Debile. O čem to mluvil? Netuším. Líbí se mu nějaká holka. Ta se má. Můžu tě odvézt, jestli chceš. To je dobrý.

Počkám. Proč? Už nejsme spolu, chápu. Máš mě za kreténa, to taky chápu. Ale pořád bydlíme vedle sebe. Jenom tě odvezu domů. Teta Jodie objednává výborný jídla. Že jo? Hele, myslela jsem, že Sophie a ten kluk z mejdanu už spolu nechodí? Jonathan? Nechodí. No, přijeli spolu.

Moc přátelsky teda nepůsobí. Ale stejně víc, než bych čekala. Třeba si to rozmyslela. Pochybuju. Proč? Jde o střední. Lidi se rozcházej a vracej se k sobě v jednom kuse. My ne. Protože máme něco, co oni ne. Fakt?

A co to je? Láska. Překlad: petrSF www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proč už jsou všude na netu všechny serie a díly(Anglicky) a tady se to teprve seká v 2. serii??To nemuže te přeložit všech 5 serii a hodit to tu?

180

Odpovědět

seky: Ano, PROZATÍM je to takové přešlapování na místě (viz název epizody), ale kdo vydrží, uvidí, jak kolotoč nabere obrátky ;)

180

Odpovědět

ze začátku dobrý ale teď uz je to jak na kolotoci

180

Odpovědět

díl totálně na hovno. normálně mě to baví, ale fakt o ničem dnes :/

182

Odpovědět

koukám,že realita nikoho moc nebaví,ale docela mi mluví ze života

183

Odpovědět

petrSF: V to právě doufám, jinak bych na to už nekoukal :)

182

Odpovědět

Stranger: No, celé je to příprava na jistou věc, co se stane, a všechno tam má svůj význam...

183

Odpovědět

Teda nevím, ale jak mě bavila první série, tak ta druhá má spíš klesající kvalitu a nějak mě to baví čím dál míň...

185

Odpovědět

Nechápu to extra nízký hodnocení.

184

Odpovědět

Kdežto tvoje přezdívka je geniální,co?!

186

Odpovědět

To je tak dementní seriál OMG :D :D

1826

Odpovědět

dost dobrý , akorát krátké

185

Odpovědět

pjeknej díl :o)

186