To, co vímeAnyone But Me (S02E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:216
Počet zobrazení:6 431

V dnešní epizodě Anyone But Me Aster opět navštíví doktorku Glassovou a Vivian vymyslí, čím přispívat do školních novin.

Pokud se vám seriál líbí, můžete ho na TV.com podpořit v hlasování o nejlepší seriály roku 2011, v kategorii nejlepší dramatický webseriál je zatím na 1. místě.

Přepis titulků

Hustá věcička. Že ano? Ale je dost silná, aby prozářila temnou hmotu ve vesmíru, když nemůžu najít ani své klíče? Každopádně jich mám víc, kdybys potřebovala. Nikdy nevíš. Takže jsi přišla. Pořád nevím proč. I tak jsem ráda.

Neřekla jsem o tom Vivian. A proč podle tebe? To nevím. Ale víš. Je možný některý věci nevědět. Nebudu z tebe mámit Einsteinovu rovnici ani průběh Krymské války, ačkoli by mě nepřekvapilo, pokud bys Einsteina i Krymskou válku ovládala. "Byla to nejlepší doba a také nejhorší doba."

Dickens. Znám úvodní větu asi sto románů. Vědu až tak moc ne. Když tvrdíme, že nevíme, proč se chováme jistým způsobem, je to proto, že nehledáme odpověď na správných místech. Ale odpověď vždy existuje, skrývá se a uniká nám. Štve mě, že věci, o kterých většinou nemám problém mluvit, pro Vivian problém jsou. A proč je tohle jiné?

Nechci, aby si myslela, že tu jde o ni a mě. Že tu mluvím o našich problémech. Žádný problémy nemáme. Ví o odluce tvých rodičů? Čekala jsem, až budu vědět, jestli je to vážný nebo ne. Co je? Přemýšlím o tom, co jsi právě řekla. A osvětlíte mi to? Máte přece baterku.

Pověz mi o Vivian. Prostě ji strašně miluju. Co se stalo? Přála bych si, abychom už měly tyhle roky za sebou. Protože přijde vejška a jiný lidi a... Věci se mění. A teď jsem si náma tak jistá. A nechci, aby nás pokoušely a rozdělily ty další věci.

Děláš si s tím starosti často? Nelíbí se mi nevědět, jak to dopadne. Podle příručky své profese ti musím říct, že nikdo neví, co bude. Vím, že je to těžké. Vždycky jste chtěla dítě? Koukám, že pořád ještě máme čas. Proč se ptáš? To nevím.

Vážně? Věřila bys tomu? Jonathanův trenér si mě zavolal do svý pracovny. Jonathan prý hraje děsně kvůli mně. Tak to je síla. Štve mě to. Co s tím mám dělat? Takže se k sobě nevrátíte? Jonathan si myslí, že šlo o to, že na mě tlačil ohledně sexu, ale já nejsem panna.

Jenom jsem nechtěla spát s ním. Počkej. Ty nejsi panna? Jak jsi na mě mohla být naštvaná, že jsem ti neřekla o Aster? Nikdo to neví a neřekla jsem ti to, protože... Byl to někdo trochu starší. Trochu starší? Nebylo to nesprávný, ale... Nebylo to úplně správný.

Nechci o tom mluvit. Tamta holka? Stroprocentně něco skrývá. A co tamten? Vede dvojí život. Říkám ti, že každej je úplně jinej, než za jakýho ho máš. Akorát pořád nechápu, jak to chceš dostat do školních novin. Komiksový stripy. - Povídej.

- Tak jo. Každej má druhý já. Existuje alternativní pravdivej vesmír. Naše postavy, nebojácná lesbická novinářka a černej kluk s kreslícíma superschopnostma, jsou první, kdo v něm žijí. Musí mít poslání. Musí přesvědčit lidi, aby žili v jejich světě, jinak zemřou. A tady nastupuje novinařina. Musí zjišťovat fakta a odhalovat, jaký lidi doopravdy jsou. Já vím. Že to říkám zrovna já. Ale podstata je dostat lidi na místo, kde můžou být sami sebou.

Takže je to třeba udělat. Zachránit svět. Podle paní Wentwoodový je to bezva nápad. Pustím se do toho, Archi. Tak jo. Budu to kreslit. Ale vyhrabávání špíny je na tobě. Další problémy na týhle škole nepotřebuju. To bude super. Vivian, večer jdu ven. Fajn. Líbí se ti tahle halenka? Protože začínám mít pochybnosti. Jen jsem vám chtěl říct, že večer nebudu doma, nejspíš se vrátím dost pozdě.

Sako nebo bez saka? Víte, že se chováte divně, že jo? Mám tak trochu rande. Jdeš na rande? Já taky. Vážně? Myslela jsem, že tu nikoho neznáš. Neznám.

Je to rande naslepo. Na schůzkách naslepo není nic špatného. Pár schůzek naslepo jsem měla. A jednu mám i dnes. Někdo tomu prosím udělejte přítrž. Máme dům pro sebe. Jak rychle můžeš přijet? Nepozdravíš mě nejdřív? Ahoj. Proč jsi mi nic neřekla? Proč jsi mi neřekla, že chodíš ke cvokařce?

Nechtěla jsem, abys vyšilovala. Jsme v pohodě, ne? Vidíš? Jde o mý rodiče, ne o nás. Takže o mně nemluvíš? Fajn, nechci narušit tvý soukromý, supertajný místo. No tak, lásko, nebuď taková. Já...

Jenom se snažím na sobě pochopit pár věcí. Nebudu se ptát co. Nebudu se ptát co. Hele, vzpomínáš na Sophii? Zapletla se se starším chlapem. No a? Byla pěkně namíchnutá, když se dozvěděla o nás, je zajímavý, že mi neřekla svý tajemství. Podle mě je do tebe zabouchlá. Sklapni. Možná je to naopak?

Ne, vážně, sklapni. Překlad: petrSF www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To nevydržím :D

180

Odpovědět

merrino: V sobotu v 17:00 :)

180

Odpovědět

Líbí se mi , kdy bude další díl?

190

Odpovědět

Níča: Díky, opraveno. Na tohle si snažím dávat pozor, ale holt stalo se :)

180

Odpovědět

Uaaaa, nesnáším rejpaly, co hledají v titulkách chyby, ale nemohu si pomoct. Co mě vždycky vytočí do vrtule je, když někdo napíše "ní" místo "ni", je to jinej pád, víme? V 1:44...To je jako kdybys napsal "Nechci, aby sis myslel, že tu jde o tobě (místo o tebe...)
Jinak samozřejmě obdivuju překlad...

180

Odpovědět

my God to je nudná trapárna

1815

Odpovědět

Proč to musí jít jen jednou týdně. Proooooč? :D

190

Odpovědět

Its so real! I like this girls!

190

Odpovědět

Hned od začátku jsem si myslela že je Sophii zamilovaná do Vivian, podle mě je to pravda.

180

Odpovědět

asdad: Trapnej jako obvykle...

184

Odpovědět

Ja myslim ze tech sedm je adekvatnich :-)

184

Odpovědět

Seš no! xPPPP

182

Odpovědět

trapnejsi nez obvykle

1823

Odpovědět

Malfegor: Vzhledem k těm jedničkám, co tu pravidelně létají, je to poměrně jasné ;) Když je to baví...

181

Odpovědět

Uznávám že tenhle díl nebyl nejlepší, ale mám pocit, že tu dávají hvězdičky i lidi co to video ani nepustí a jen prostě dávaj záporné hodnocení...

181

Další