Na randeAnyone But Me (S02E07)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:205
Počet zobrazení:6 452

V další epizodě Anyone But Me vyrazí nejen Vivian a Aster na rande do kina.

Tento týden byly vyhlášené nominace na letošní prestižní IAWTV Awards. V kategoriích určených pro hrané dramatické webseriály byl Anyone But Me nominovaný na nejlepší seriál, nejlepší režii, nejlepší scénář a Rachael Hip-Flores (Vivian) na nejlepší herečku.

Přepis titulků

Kámo, asi pětkrát jsi mě chytnul. Horory se hodí na rande. Kdy pozveš tu holku, o který jsi básnil? Ve vhodnej čas na vhodným místě. Kravina. Myslíš si, že tě odmítne. To ani náhodou. Vím, že jsi, co se holek týká, nováček. Klidně můžeš požádat o pomoc. Máš mě. Jsi tak citlivej. Prvačky ti to určitě žerou. No tak, budu dělat ji.

Pozvi mě. Tak jo. Jsi moc vysokej. Úroveň očí neodpovídá. Kromě toho jsou mý slova určený pouze jí. Kdo je sakra ta holka? Nemůže to bejt žádná, kterou už znáš, protože proč bys ji zval? Takže musí bejt nová. Ty vole, to ne. Proč ne? Vivian McMillanová? Jo, čemu se divíš?

Ničemu, jestli jsi na divný holky. Jo, chápu, že ti chytrost a zábavnost může připadat divná. Sophie není chytrá? Dost chytrá, aby ti dala kopačky. A všimni si, že jsi z bránění Sophie vynechal slovo "zábavná". Tohle kolo vyhrává moje holka. Vivian není holka pro tebe. A Sophie není holka pro tebe. Nezajdem na pizzu?

- Jo. - Super. Tím bych si nebyla tak jistá. V ničem jsi mě ještě neviděl. To je fakt. Můžeš být děsná. Ale pochybuju o tom. Určitě jsi skvělá. To mi tvrdí všichni. Potřebuju víc lidí, co by mi říkali, že to dokážu. Naši mi pořád říkají: "Tvrdě dřeš, dokážeš to, Archibalde." Ale nejsem si jistej, jestli jim ty komiksy voní. Máma mě vždycky podporovala.

I když si občas myslí, že až moc dřu. Páni, můžu jít bydlet k vám? Zas tak moc mě nepodporuje. Ale měla děsnou radost, že vypadnu z pokoje a jdu na rande. Zbožňuju tvou mámu. Asi se jenom bála, že o něco přicházím nebo tak. Ale já na tohle nemyslím. To se mi na tobě líbí. Nemyslíš jen na to, co budeš dělat o víkendu. - Občas je to těžký, víš? - Jo. - A podle mámy se moc stresuju. Je to poznat. Fakt?

Jak to? Chodím po škole a vypadám jak blázen? Máš velký cíle a to občas není snadný. Chápu to. A co s tím děláš? Většinou kreslím. A někdy prostě myslím na tebe. To vážně? Málem jsem vstala a dožadovala se, ať to vypnou. Byli příliš krásný pro lidský oči. Pohled na ně by se měl zakázat. Ta její kůže. Jeho dokonalej a výstavní nos. Já myslela, že zadek.

Myslela jsem si, že sis to myslela. Fajn, ale nepodkopává ten jejich mučivě dokonalej vzhled charakterový vady? Ty, co mají skutečný lidi? Mě charakterový vady berou. Já vím. Že jo? Co blbnou? Proč se každej bojí jít do hloubky? Co se asi stane? Šok století. Lidi nejsou dokonalý. Panebože, to bych teda neudělala. To nevíš.

Nemůžeš to tvrdit. Čau! Čau. Zeptáme se jich. Na co? Kdybyste věděly, že uvíznete na opuštěným ostrově, co byste si s sebou vzaly? Může to být člověk? Nemyslíš, že byste si po nějaký době neměly o čem povídat? To by nevadilo.

Moje řeč. Tak jakej byl ten film? Počkat. Co by sis vzala na opuštěnej ostrov ty? Knížky. Panebože. Že jo? A tebe. Tak jakej byl film? Ne tak dobrej jako knížka.

Ale víc sexy. Půjdeme v deset? Jasně. To zní dobře. Tak jo, mějte se. Takže tvá kámoška z dětství má holku. Vážně? Protože Sophie je na kluky. Řekla bych první rande. Obě hrajou fotbal nebo tak. Nejspíš šly z tréninku. Děláš si srandu?

Ta holka, co s ní byla? Lesba. Takže spolu musí něco mít? Proč ti na tom záleží? Jenom se ptám, proč děláš ukvapený závěry? Proč by nemohly být jenom kamarádky? Možná experimentuje. Lesba do maturity. To existuje. No, ale je to úplná pitomost. Působily jako pár. Kdyby Sophie chtěla...

Co? Nic. Nevím. Prostě je to divný. Přála by sis, abys to byla ty? Ne, vážně. Ven s tím. Cítila jsi někdy něco k Sophii? Co? Ty sis nikdy nemyslela na žádnou heteračku, než jsi mě potkala? Nic jsi s tím nedělala a... ty city se nevrátily jen proto, že jsi ji viděla jít po ulici s nejroztomilejší lesbou na světě. Páni. Fakt se ti líbila. Můžeme někam jít a probrat to pozdějc?

Musím to vědět. Bylo mi 12. Byla jsem zmatená ze spousty věcí. Ona byla součástí mýho zmatku. A teď je částí mýho. Překlad: petrSF www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mám ten seriál opravdu rád, ale dnešní díl nestál za nic. Ale to má každý seriál. Přístí mě zase určitě nadchne...

180

Odpovědět

Sophie is totally gay! xD jej, fakt škoda, že to neni víckrát než jednou tejdně :D

180

Odpovědět

Dnešní díl mi sice přišel trochu slabší, ale celkově je ten seriál super. U některých jiných seriálů se mi stává, že na ně občas nemám náladu, ale na nový díl ABM se vždycky těším :)
PS: Pokud se vám ten seriál nelíbí, tak na něj nekoukejte a nepište ty "oduševnělé" komentáře. Jste trapní :-)

181

Odpovědět

D´oh!

182

Odpovědět

Nejsou volné vysílací sloty.

181

Odpovědět

A nechceš to zase překládat 2x týdně?

181

Odpovědět

Sticky: Z ABM zbývá jenom 8 epizod + finále, takže to asi skončí, ještě než OWD znova začne (termín stále neupřesněn) ;)

182

Odpovědět

Doufám, že až výjdou nové díly Out With Dad budeš překládat obojí :-)))

182

Odpovědět

Miluju Anyone But Me. 10/10.

182

Odpovědět

To je hrozná kravina. Co za asy

1832

Odpovědět

Vivian to dneska slušelo...

182

Odpovědět

GAY !

1812

Odpovědět

A přitom ten seriál sbírá jedno ocenění od diváků i odborníků za druhým, zajímavé ;)

183

Odpovědět

Mickey: Scela souhlasim, tenhle seriál je asi zatim nejhorší co tu kdy byl. 1/10

1842

Odpovědět

s****a 1/10...začněte překládat něco pořádnýho

1846

Další