Pojmenovávání věcíAnyone But Me (S02E08)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:159
Počet zobrazení:6 541

Včera jsme nechtěli žádným seriálem narušovat náš vánoční program, takže vám nabízíme nový díl Anyone But Me dodatečně až dnes. Díky za pochopení.

V dnešní epizodě Vivian zvažuje, zda už konečně nepřiznat tetě, že je na holky. Pokud by vás zajímalo, co za písničku v epizodě hraje, je to "Make A Name For Me & You" od Rachael Cantu.

Tento týden byly vyhlášené nominace na další webseriálové ceny a to Indie Soap Awards. Anyone But Me získal v kategoriích určených pro dramatické seriály 3 nominace: nejlepší režie, nejlepší scénář a nejlepší herečka (Rachael Hip-Flores). Ještě víc tentokrát zabodoval druhý zdejší lesbický seriál. Out With Dad získal hned 7 nominací: nejlepší seriál, nejlepší scénář, nejlepší využití hudby a v hereckých kategoriích byli nominováni Will Conlon (Nathan), Kate Conway (Rose), Lindsey Middleton (Vanessa) a Wendy Glazier (Vanessina matka).

Přepis titulků

Je to úplně bombový. Je to chytrý a nekonvenční. A kterej příběh podle tebe funguje líp? Reportérka vidí kluka dostat sms od kyber-tyrana? Nebo holka brečící na záchodcích? Ještě nevím. Možná oba? Líbí se mi ten černej kluk a jeho superinkoust. To musíme otisknout. Super. Ale oba potřebujou jména. Jasně.

To myslíš vážně? Co je? Super nápad. Snažit se odhalovat tajemství lidí. Jde o hledání pravdy. Pro dobro lidstva. To vážně? A nepřijde ti to pokrytecký? Než se pustíš do ostatních, co kdybys začala u sebe. To je skutečný dopis?

Ten, co chodí poštou? Tak nějak. Jsem ohromená. Potřebuješ známku? Ani nevím, jestli nějaké mám. To je dobrý. Dopisy mi chybí. Ráda bych zase dostala opravdový dopis. No, tenhle je vlastně pro tebe. Jejda. Jaké tajné pravidlo náctiletých jsem porušila tentokrát? Nic jsi neporušila. Něco je prostě snadnější napsat než říct. Viv, můžeš mi říct cokoliv.

To je jedna z výhod toho, že nejsem tvá matka. Nemusím si dávat vinu ani připisovat zásluhy na čemkoli, o co jde. Do háje. Tak jo. Znáš Aster... Začínám ji poznávat. Je tu pořád. Jde o to, že nejsme kamarádky. Pohádaly jste se? Nevěřím, že by se tak blízké holky jako vy přestaly kamarádit. Nikdy jsme nebyly kamarádky. Aha. Jsme víc než to.

Aha. Chápeš, co se snažíš říct? Je to něco výjimečného. Máte mezi sebou něco vzácného. Tomu rozumím. Jsem na holky. Obě jsme na holky. Jsme na holky spolu. Jsi v šoku. Šokovala jsem tě. Proč ses mi to rozhodla říct teď? Víš, jak dělám na tom komiksu s Archem? Je tam postava reportérky, která se snaží, aby lidi přiznali, co jsou zač.

Takže nemůžu předstírat, že jsem někdo jinej, když postava, která bude lesbička, je evidentně založená na mně. A chci, aby sis to přečetla, protože jsi skvělá redaktorka a můžeš mi pomoct, ale nechtěla jsem, abys to zjistila takhle. Toho si vážím. Takže to bereš v pohodě? Budu brát. Víš, jak dlouho ti to potrvá? Spíte spolu. Jo.

Většina děcek mýho věku je sexuálně aktivních. V mém domě. Spíte spolu, ale nejste kamarádky a nepořádáte zrovna pyžamové večírky. Vadí to? Nevím. Kdybys měla kluka, vadilo by to? Kluka bych s tebou trávit noci nenechávala. Takže nechceš, aby u nás Aster dál přespávala? Tak to není. Jen se snažím si na to utvořit názor. Protože tátovi to nevadí. On to ví? Samozřejmě. Samozřejmě že to ví. Nezlob se na něj, že ti to neřekl.

Bylo to na mně. Teto Jodie, nezlob se na něj, prosím. Na nikoho se nezlobím. Jen si přehrávám všechno, co se stalo, co ses přistěhovala, a tentokrát je to úplně jiný film. Od začátku jsem ti to chtěla říct. Řekla jsem to tetě Jodie. To snad ne! Jak to vzala? Nejsem si jistá. Říkala, že se nezlobí, ale taky mi přišlo, že možná jo. Co říkala? Nic moc.

Ale trochu ji rozhodilo, když jí došlo, že jsme při našich přespáváních zrovna netrávily noci povídáním o klucích. Takže příště, až za tebou přijedu, si nebudu balit tašku. To je nejspíš dobrej nápad. Počkej, myslíš, že teď se mnou bude mít problém? Třeba si bude myslet, že za to můžu. Že jsi byla hodná holka, co pořádala čajový dýchanky a stavěla pevnosti z dek a říkala prosím a děkuju, než si potkala mě a já tě změnila. Že jo? Koukni, pořád jsou vidět otisky tvých zubů. Myslím to vážně.

Aspoň už neuslyšíme další historky o nejlepších kamarádkách. Myslíš, že nám teď bude vykládat historky o jedný výjimečný holce, u který lituje, že ji nechala jít? Proboha, doufám, že ne. Ale udělala jsi to. Jo. Už je to tak. Byli jsme nadšený z toho komiksu, víš? A pak ho uviděla Sophie a pustila se do mě. Sebralo mě to. Ale měla pravdu. Bylo na čase přiznat pravdu. Takže to Sophie tě přesvědčila, abys to tetě řekla?

Asi jo. Tak trochu. Teda ne. Neudělala jsem to kvůli ní. Jasně. Šlo o načasování. Byla jsem připravená. O nic nejde. Málem jsme se kvůli tomu rozešly a teď mi říkáš, že holka, do který jsi byla zabouchnutá, tě přiměla udělat věc, o kterou tě prosím měsíce? Jo, o nic nejde. Nazvala mě pokrytcem a mně došlo, že má pravdu. Takže jsem tě měla víc urážet.

Nebo by to stejně bylo jedno, protože nejsem ona. Tak to ale není. Aster, no tak. Vůbec nešlo o Sophii. Víš to jistě? Jakmile mi došlo, že to tetě řeknu, dokázala jsem myslet jenom na tebe a jak konečně bude vědět, co pro mě znamenáš. Vždycky šlo o tebe. Tak proč mám pocit, že dneska šlo i o Sophii? Nevím, co jinýho ti mám říct. Neříkej nic. Je super, že jsi jí to řekla.

A uvidíme se zítra, jo? Ano. Uvidíme. Překlad: petrSF www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ta Ester mi furt připomina Angelinu Jolie :D

200

Odpovědět

korrekce by se šikla :)

nevým--nevím
kalhotek--kalhotech

181

Odpovědět

Muppeti: mě stačí jen tvůj nick a už o tobě nemám zrovna valné mínění

Můj názor: naopak herecké výkony jsou opravdu dobré na to že to je internetový seriál já to těm holkám věřím hrajou opravdu skvěle jediný komu v tom seriálu nevěřim je sophie(nevým proč ale nevěřim jí to co řiká herecky mě neoslovila) a teta :)
jinak ten seriál je fajn snaží se oslovit publikum že i jiná než heterosexuální orientace je něco zcela normálního a a že mají stejné problémy jako my heteráci

a exoti tyypu tebe ani na to nekouknu a dám 1 jsou fakt ubozí jak by řekl můj kamarád "nech ho beztak si honí ego jak je strašně dobrej a snaží se zakrýt svůj vlastní mindrák,že má v kalhotek žížalku"

přeju hezký den

180

Odpovědět

My god to je ubohej ,,seriál´´

1811

Odpovědět

Rihanna: promiň, ale proč píšeš anglicky, když to neumíš?

183

Odpovědět

Muppeti Kokoti: Fakt si myslíš, že bez tebe lidi hodnocení nevidí? Přestaň se chovat jako pičus.

181

Odpovědět

6,92

189

Odpovědět

7.03 ^^

185

Odpovědět

*typické pod 7

1811

Odpovědět

Typicz pod 7 (hodnocení). Je to dost nuda. herecké výkony žádné...ale to by se dalo opakovat u každého dílu

1816

Odpovědět

První díl co se mi líbil

182

Odpovědět

blbne tu ještě někomu to video??? když to mam na full screen tak se mi video posune do rohu a kolem je cerna obrazovka a kdyz to dam do normalniho okna, tak mi to pak uz nejde zvetsit :(

183

Odpovědět

Ty holky mám fakt ráda :D

181

Odpovědět

Nejhorší serial na VČ

1839

Odpovědět

I love it ♥ Verry thank you and can't wait from next part :P :P :P :P

1819

Další