Kreslené postavičkyAnyone But Me (S03E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:162
Počet zobrazení:8 824

Úvodní epizoda 3. série Anyone But Me se odehrává několik měsíců po dramatických událostech na konci 2. série. Je nový školní rok a hodně věcí se změnilo...

Ve čtvrtek byly v Las Vegas vyhlášené výsledky prestižních IAWTV Awards. Anyone But Me získal cenu za nejlépe psaný dramatický webseriál, kterou autorky Susan Miller a Tina Cesa Ward věnovaly fanouškům, a Rachael Hip-Flores (Vivian) si odnesla cenu za nejlepší herečku v dramatickém webseriálu. Rovněž bylo uzavřeno hlasování na tv.com a titul nejlepšího dramatického webseriálu roku připadl po jednoznačném průběhu hlasování právě Anyone But Me.

Přepis titulků

TŘETÍ ROČNÍK SOUČASNOST To jsou kresby pro tvou prezentaci? Ano, bez zpětný projekce a velký vědy, kterou z toho děláš. Super, přijdou ti děsný. Viv, nic takového jsem neřekla. V Archibaldově podání to působilo snadnějc. Jsou to jenom kruhy a čtverce, ne? Nesnáším, když Sterns vyhraje sázku. Tohle mi něco připomíná.

Protože jsem nakreslila to samý, když mi bylo 9. Pořád to máš na ledničce. No, hodně ses zlepšila. Koukni, jak jsi vyrostla. Měla bych kreslení toho komiksu nechat Sternsovi. Přinejmenším bude mít náctiletá lesbická reportérka větší prsa. Koukni na nás. Je skvělé, že jsme si tak blízké, že si všechno říkáme a držíme se před domem za ruce. Teto Jodie? Co když nejsem špatná jenom v kreslení? Viv, jenom potřebuješ inspiraci.

Přestaň o všem tolik přemýšlet. Něco v sobě máš, jen tomu dej volný průchod. Jasně. Protože to by bylo moc snadný. Promiň. - Omluvenka za pozdní příchod je tady. - Měla by sis je předtisknout. Tak co ty na to? Nejlíp když začneš slovem "úžasný". Páni. Netušila jsem, že jsi tak talentovaná. Mý ruce nemají prsty. To by mohlo něco znamenat.

Super. Takže nejen děsně kreslím, ale ještě potřebuju terapii. Můžeš o tom mluvit. K čertu s terapií. Mám něco lepšího. Pravej hák. Nebo jsi jí spíš měla dávat zvedák. Nerada to říkám, ale tohle je lepší. Má to něco do sebe. Myslela jsem po umělecký stránce. Jsem lepší než tvůj bejvalej?

Promiň, ještě je brzy. Usilovně se snažím mít tě ráda. A já se usilovně snažím o to samý. Fajn, vzdávám to. Ta práce je tvoje. Mělo by mě znepokojovat, že zřejmě kvůli mně všichni odešli? Hele, napadlo mě, že když se vracíš k práci v novinách, tak možná... Co tě napadlo? Že se stavíš a promluvíme si o tom, jak ses líbala s mou holkou? Nemluvila jsem s ní od...

O Aster se bavit nebudeme. Jo, Sophie říkala, že jste... O Sophii se taky bavit nebudeme. Tak to se asi nemáme o čem bavit. Tak co tu ještě děláš? Chápu, že jsem udělala pěkně hnusnou věc, ale za to, co se stalo potom, nemůžu. Kámo, dávej bacha. Promiň, zkazil jsem ti další kresbu Vivian?

Ne, to nejde. Sternsi, vzdej to. Ani Picasso ji nesbalil. Přestaň ztrácet čas. Nech to bejt, kámo. Říkám ti, jak to je. Už pochop, že je na holky. Fajn. Teď já. Je mi u prdele, co o mně a Vivian říkáš. Za koho se vůbec máš? Jo, jasně. Jsi středoškolskej rozehrávač, co si myslí, že už je na vejšce. A ty jsi idiot, co uhání školní lesbu. Takhle o ní nemluv.

Věděla jsem, že se to stane. Ty jsi věděla, že se to stane. Jsem takovej idiot. Nejsi. Jsi úžasná. Jsem ráda, že tu jsi. Aster? Překlad: petrSF www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Anisek: On měl být nejasný. V dalších 3 dílech se vrátíme před něj a pak už bude k pobrání :)

180

Odpovědět

Já ten díl teda moc nepobrala

181

Odpovědět

Už dlouho nebyla žádná postelová scéna :-( a Aster je mnohem hezčí brunetka než bloncka.

194

Odpovědět

Aster je teď jako blondýna pěkná kočka :)

192

Odpovědět

JablkoCZ: Co se stalo těsně po konci minulého dílu, se ještě dozvíš, trpělivost :)

180

Odpovědět

se** mě že není pokračování toho minulého dílu !!!! idioti

191

Odpovědět

Mně se herecky líbí obě holky, ale "Vivian" přece jen o něco víc. Každopádně tohle nebyla první cena pro Rachael... už asi druhá ;)

180

Odpovědět

Pěknej díl

180

Odpovědět

Mně osobně přijde teda Aster herecky mnohem lepší.

196

Odpovědět

@Flashka

188

Odpovědět

Dal sem si palec nahoru :D

188

Odpovědět

Jéééééé. Já jsem takovej rozmazlený hajzlík ...

1813

Odpovědět

Jééééé. Tohle byl absolutně famozní díl ...

187

Odpovědět

Mockrát děkuju za překlad,je to moc pěknej seriál. :) :) :) :) :) :)

182