DalekoAnyone But Me (S03E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:170
Počet zobrazení:8 276

V dnešní (a dalších dvou) epizodě Anyone But Me se vrátíme před úvodní epizodu 3. série. Od osudné divadelní zkoušky uběhlo několik týdnů a Vivian a Aster se s jejími následky vyrovnávají každá po svém a jinde.

Přepis titulků

Sophie, to je tvoje narážka. Má ti někdo ukázat, jak se to dělá? Lásko, no tak, nebylo to doopravdy. Tak proč je mi na zvracení? Aster, neodcházej. Byla by blázen, kdyby tě nechala kvůli Sophii. Myslela jsem, že se ti líbí. Je fajn.

Ale s heteračkama čas neztrácím. To se mi líbí. Líbí se mi neztrácet čas. O TŘI TÝDNY POZDĚJI Upekla jsem ti čokoládovou buchtu. Nemám hlad. Odmítáš čokoládu? Nic nechci. Jsem v pohodě. Zlato, tak v pohodě rozhodně nejsi. Všechno je...

Mám pocit, jako bych žila v alternativním vesmíru. Viv, pověz mi, co se stalo. Nemůžu. Nemůžu mluvit. Nedokážu zformulovat slova. Nevím, jak o tom mám mluvit. Tak to napiš. Říkáš, že máš pocit, jako bys žila v jiném světě. Dej to do svého komiksu. Vidím jenom prázdnou stránku. To nesnáším. Zírá na mě, zkouší mě. A kdo to nakreslí? Arch je pryč. Všichni jsou pryč. Najdeš někoho jiného.

Nemůžeš přestat žít a čekat, že se všechno vrátí do starých kolejí. Políbila mě. A já líbala ji. Všichni líbali nesprávný lidi. Je to strašný. Nezvládám to. Tak jo, slečinko, půjdeme ven. Dostaneš se z toho. Scrabble je připravenej. Vivian vs. táta, první kolo. A zkratky se nepočítají. Chystaly jsme se ven. Jestli má teta Jodie lepší plán, jak tě dostat z pokoje, jsem pro.

Pokud mi teda dáš šanci porazit tě později. Dá. TO LÉTO Promiň. Kde to sakra jsem? V metafyzickým smyslu? Nebo jsi jenom ztracená holčička? Asi obojí. Ještě tě neznám tak dobře, abych ti pomohla s tou složitější otázkou, ale můžu ti říct, kde jsme na mapě.

Jestli chceš, aby tě našli. Chceš? Nevím. Los Angeles je velký město. Nebojím se velkých věcí. Zkusím si tipnout. Utekla jsi z domova? Jsi na prázdninách? Jsi má životní láska? Nebo máš za sebou ošklivej rozchod a utíkáš nejdál, jak to jde. Co kreslíš?

Nepoznáš to? Letní diplomkovej projekt. Architektka. Snad brzy. To je super. Bojím se o tebe. Nevíš, kam jdeš. A nemůžeš se dočkat, až tam budeš. Včera večer jsem spala na pláži. Mrzlo. Vlasy jsem měla plný písku a čůrala jsem do oceánu. Bylo to boží. Po mých divokých nocích je pojmenovaná celá část Tichýho oceánu. Jak dlouho tu zůstaneš? Nevím jistě.

Vím o jednom místě. Pojď se mnou. Proč mi ukazuješ svůj průkaz? Vysokoškolskej průkaz? Abys věděla, že jsem skutečnej člověk. A ne proto, že tě chci svést. Teda chci tě svést, ale neudělám to. Očividně je to poprvý, co tě někdo propašoval na kolej. Asi bych si tu dokázala zvyknout. Tady jsi byla? Mohla jsi to říct. Taky se potřebuju někde schovat. Neschovávám se.

Jenom se trochu vyhýbám. Po tom, co se stalo s Vivian, to úplně chápu. Ty řeči jsou kraviny, Sophie. Lidi o tom pořád mluví? Bože. Dala jsem Vivian pusu. No a co? Pomáhaly jsme ti se zkouškou. Nikdo se při zkoušce tak neodvazuje. Tak šlo možná o něco jinýho. Teď se cítím děsně. Nejsi jediná. Myslím, že se rozešly.

Co s tím mám dělat? Nechci, aby to bylo kvůli mně. Nemělo by. Ani se mě to netýká. Políbila jsi na jevišti holku před její přítelkyní. Rozhodně se tě to týká. Otázkou je, co chceš? Jo, tvoje želva je stejně pitomá jako tamta. Já vím. Proč to děláš? Kvůli Vivian.

Ten komiks. Tak se s ní sblížím. Zamysli se. Pracujeme dlouho do noci, abychom stihli nemožnou uzávěrku. Objednáme si jídlo, vypiju moc kafe, přijdu jí zábavnej, sblížíme se, a než se naděješ, jsme na plese a poslední tanec je náš. To je na želvu dost velkej tlak. On to zvládne. Asi se něco děje. Chystáš se sníst celou pizzu. Možná, že když se rozdělím, nebude to tak zlý. I se mnou?

Jo, viděla jsem, jak málo toho sníš. Tak jak moc je zlý, že spolu mluvíme, ale ve skutečnosti nemluvíme? Popravdě je to na nic. Podívej, mrzí mě, co se stalo. Nic z tohohle jsem nečekala a teď je to mezi náma divný. Lituješ toho, co se stalo? Myslíš toho, že jsem tě políbila? Očividně jo.

Myslíš? Protože možná toho nelituju. Aha. Ale já nevím, co s tím. Jo, já taky ne. Ale vím, že nechci, aby to mezi náma bylo divný. Jsem s tebou ráda, Vivian. Sama ji sníst nezvládnu. Fajn. Dobrý ráno, ztracená krásko. Popadni kladivo. Co budeme dělat?

Pomůžeš mi s mým projektem. Přinesla jsi mi kafe. Zbožňuju tě. Co je? Stluču to celý sama, když budu muset, hergot. Drsňačka. Ne, nebuď na mě hodná. Nemůžu si pomoct. Překlad: petrSF www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Totálně jsem se zbláznila do Aster v kloboučku! :D A ta poslední scéna, proč sakra musela přestat! :D ...Díky moc za překlad, tenhle seriál mám vážně ráda :) a ať si říká kdo chce co chce, je dobrej :P
Btw lesba se píše se "S"!

211

Odpovědět

zdá se mi to nebo každá holka, na kterou narazí je lezba? :DD No jinak fajn seriál :)))

193

Odpovědět

Proč zdlouhavej ;) ... náhodou mě se líbí ... neříkám že se na to těším každou sobotu, ale na těch pár minut mě to zabavý ;) 10

180

Odpovědět

Ano, pustit si kousek ze 3. série seriálu je správný způsob, jak posoudit jeho kvalitu. Bože ;)

191

Odpovědět

wtf?! :D Viděl jsem kousek a jsem zmatenej jak lesní včela. 100% nejhorší věc, co tu je. :D

1817

Odpovědět

Já nevim..tenhle seriál už mi přijde rhozně zdlouhavej a nudnej...a všude samý lsebičky...vždyť takhle to vůbec nechodí :D

187

Odpovědět

Takže mi ten seriál vlastně má říct, že ať narazim náhodně na jakoukoliv holku, je to lezba .. hmm, snad najdu aspoň bisexuálku :( .. :D ... ale Aster bych tay neodolal, je to neuvěřitelná kočka ♥ .. :D

183

Odpovědět

ten prst měla tluklý už předtím, jde to vidět :D

182

Odpovědět

Musí to vždycky v nejlepšim přestat? :/

182

Odpovědět

"Stluču to celý sama, když budu muset."
Za těch 5 prken a 8 hřebíku by měla dostat diplom...

182

Odpovědět

So booooooooring

189

Odpovědět

Tj dobrý, když jsou dvě hezky holky lezby, a každá druhá je taky hezká lezba a nemají žádný problém, tak si prostě nějakej uměle vytvořej a udělaj z toho nudnej dvou sériovej seriál. Out With Dad měl aspoň skutečný problém a líp zahranej...

186

Odpovědět


Odpovědět

Líbí se mi to, že ať ty holky šlápnou kamkoliv najdou kočku, která je taky na holky.. Ale jinak je to super :) Díky za překlad

184

Odpovědět

Hm, to bouchnutí do prstu nezahrála moc dobře... Ale jinak dobrej díl.

183

Další