Něco starého, něco novéhoAnyone But Me (S03E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:204
Počet zobrazení:7 104

V další epizodě Anyone But Me narazí Sophie na člověka ze své minulosti a Aster v Los Angeles zažívá něco nového.

Přepis titulků

TŘETÍ ROČNÍK ZAČÁTEK ŠKOLNÍHO ROKU Čau, jdeme na jídlo. Jdeš taky? V poslední době jste nerozlučný a jedna ruka. Chodíte spolu? Ale jdi. Protože už nedokážu říct, kdo s kým je nebo není. S výjimkou sebe. Vím, s kým nejsem. Arch se vrátí. Musí se vrátit. Mně je to fuk.

Chcete vědět, co všechno je mi fuk? Archibald, ta hra, můj ubohej život. Na to zapomeň. Ty sis našla náhradu, super. Já taková nejsem. Elisabeth, to nemůžeš. Proč ne? Stejně mi nepomáhají. Omlouvám se. Omlouvám se, že jsem tak... Hele, nedělejte si o mě starosti, ano?

Jsem v pohodě. Omlouvám se. Co to bylo? Panebože. Začíná mě vážně děsit. To je on. A kdo? Řeknu ti to pak. Tohle je moje škola. Nemůžeš se tu jen tak objevit. To jsem nechtěl.

Jsem poradce debatního týmu. Jsou tu kvůli soutěži. Vypadáš tak dospěle. Nedělej to. Prosím. Není to fér. Asi jsem doufal, že na sebe nenarazíme. A já zase v klidu zmizím. Strašně jsem se snažila na tebe nemyslet. Nemohli bychom si později někde promluvit? Tohle se nemělo stát. Možná mělo. Pane Wisi, potřebují pomoct určit, v jakém pořadí budou mluvit.

Jsi v pořádku? Jdi a neohlížej se. Chováš se divně. To je ten, o kterým jsem ti říkala. Nekoukej tam! Ten učitel je ten starší chlap, se kterým jsi spala? Jsem v háji. Jak to šlo? Super!

Nejvíc na ně určitě zapůsobila jemnost, s jakou byly zatlučený hřebíky. Co to čteš? Jeden úžasnej román, ke kterýmu se vždycky vracím, když něco hledám. To se mi líbí. Fakt? Ty se mi líbíš. Všichni to ví. Holky občas koukaj. Ví to. Říkají si: "To bychom si taky daly líbit." Nezajímají mě. Což se mi vůbec nepodobá. Chci říct, že se mi taky líbíš. Panebože, to vyznělo hrozně trapně. Promiň, tohle je pro mě nový. Mluv se mnou.

Nový je pro mě nový. Nevím, jak se s jinou holkou chovat. S někým jiným. Zatím ti to jde dobře. Cítím se s tebou strašně dobře. Nikoho podobnýho neznám. "Teď vzhlédni. Pokud tam nejsem, přehraj si náš příběh pozpátku a najdeš mě. Vivian." Promiň. Nevěděla jsem, co čtu. To je dobrý. Fakticky. Jenom jsem se chtěla kouknout na poslední větu. Ráda předem vím, jak to dopadne. Pro mě je to první věta.

Společně bychom zvládly přečíst celej román za necelou minutu. Nechceš se projít? Chci se projít tak moc, až mám chuť běžet. Zdravím, rodiče a přátelé lesbiček a gayů. Nejsem si jistá, jak mám začít. Nenašla jsem žádné chystané průvody. Tak mě napadlo, že když vám pošlu tuto nahrávku o mé zkušenosti, vynahradí to všechny průvody, kterých bych se zúčastnila, kdybych věděla, že mohu. Když je má neteř lesbička.

Když teď vím, že je lesbička. Tohle asi bude mé přiznání. Takže zdravím, RPLAG! To myslíš vážně? Je to hrozné, že ano? Ani nevím, jestli mě ta kamera zabírá. Můžeme jen doufat. Hezkej záběr stolní kartotéky. Proč? Musím se nějak zapojit. Musím o sobě dát vědět. Použiješ tu nahrávku, aby sis našla známost?

To není špatný nápad. Vynech mě z toho. Čím více mladých lidí se nebude bát být homosexuální, tím větší šance, že někoho potkáš. Lidi. Nové lidi. Takže teď mi děláš dohazovačku? Mimoto nechci potkat nový lidi. Pořád mám ráda starý lidi. Jen chci nějak pomoct. Ale nemusíš se do toho vrhat po hlavě. Brát homosexualitu za svého nového guru. Ty jsi můj nový guru. Teď ji zapnu.

Jsi připravená na detail? Počkej, radši si dám taky s cibulí. Jak jen budu žít bez zdejšího rychlýho občerstvení? Tak čím chceš být, až vyrosteš? Dobrá otázka. Napadá tě něco? A tebe ne? Naši jsou doktoři. Tomu je děsně těžký se vyrovnat. Chci něco chtít tak moc, že bych nemohla dělat nic jinýho. Chci být pro něco zapálená. Jako ty.

A co tvá bejvalka? Tvá holka? Je zapálená? Budeme se bavit o jiných lidech? Neexistujou jiný lidi. Jen my. A žádný jiný místa. Jen tohle. Prozatím. Překlad: petrSF www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Moc fajn díl. už jsem si myslel, že minulost Sophie nechají úplně být, takže thumbs up za tuhle linku.

180

Odpovědět

Podle mě to Whitney není. Ta holka nemá vůbec tetování, ale je na ni dost podobná.

180

Odpovědět

Ke konci, jak stojí u toho stánku, tak tam proběhne Whitney ze seriálu The real L word! Tak to je moc :) <3 :D ...jinak tenhle seriál si pořád drží svojí výbornou úroveň. Opět díky za titulky :)

180

Odpovědět

A v čem byl špatný?

180

Odpovědět

tak tento diel bol velmi velmi zly.... asi jeden z najhorsich zatial... ale dik za titulky :)

180

Odpovědět

KIARA: ahoj, stáhla jsem ho z ulozto.cz, ale myslím, že tam chybí 3 díly 3. série. Ty jsem zkoukla zde http://anyonebutmeseries.com/

180

Odpovědět

to hraci barcelony predvadeji lepsi herecky vykon, nez tihle "herci"

1817

Odpovědět

adla: ahoj prosm ta odkial si ten serial stiahla? bo aj ja by som si ho rada stiahla :) diiik :)

180

Odpovědět

Já tu sice komentáře moc nedávám, ale to neznamená, že se mi seriál nelíbí. Naopak se mi moc líbí, takže jsem si po prvním díle, co jsem tu viděla, stáhla všechny ostatní. Teď jen čekám, až konečně vyjde ten poslední, který by to měl uzavřít. Jsem moc ráda, že ten seriál někdo překládá, protože ne všemu rozumím dobře a každou sobotu se tu ráda vracím koukat na nový díl :-)

180

Odpovědět

tak nízký hodnocení? nechápu :) Dneska docela dobrej díl, jen se to nikam neposunulo..

180

Odpovědět

petrSF: to jsme rádi. ;) mě to baví. :)

180

Odpovědět

Překladatel si z nízkého hodnocení a počtu komentářů zase tak moc nedělá ;) Stačí mu, když ví, že to alespoň někoho baví :)

180

Odpovědět

tomasek: ja s tebou souhlasim. ja sem mel zrovna zaracha tak sem nemohl napsat komentar. =o videl to jen muj bracha.

181

Odpovědět

Docela zamrzí, když si člověk dá takovou práci s překladem a jediné, čeho se dočká, je malé hodnocení a jen jeden komentář. :/

181

Odpovědět

Toto byl opět moc pěknej díl. :O)

181

Další