Návrat domůAnyone But Me (S03E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:210
Počet zobrazení:7 772

V předposlední epizodě 3. série Anyone But Me se Aster rozhodne vrátit z Kalifornie domů a Vivian si něco uvědomí.

Při příležitosti brzkého natáčení finálové epizody seriálu probíhá celosvětová děkovací akce. Pokud byste se chtěli připojit, je to jednoduché. Jakýmkoli způsobem napište či vytvořte nápis "Thank you ABM" (Děkujeme, ABM), vyfoťte ho a spolu se svým jménem a informací, že jste z České republiky případně Slovenska, pošlete tuto fotku, na níž sami můžete i nemusíte být, na info@anyonebutmefans.com, kde pak dají všechny příspěvky dohromady.

 

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proč tu nejsou titulky?

00

Odpovědět

Bohužel asi při migraci na nový web zmizely v nenávratnu :(

00

Odpovědět

Co se týče OWD, viz můj komentář u nejnovější epky ABM :) Alespoň datum návratu se dozvíme už brzo. Z 2. série jsou natočené další tři díly a asi ještě dva se budou točit, ale autor se chtěl před jejich sestříháním a zveřejněním nejdřív soustředit na zajištění financí na 3. sérii.

180

Odpovědět

Nevíte, až teďka skončí Anyone But Me, jsou už natočený ty nový díly Out With Dad?Vím že se říkalo, že možná na konci ledna, ale to už bylo :( díky. Mimochodem .... petrSF díky že si překládal ty seriály :)

180

Odpovědět

coze?? jako mam cakat do soboty? vacsinou som tu pozerala jednorazovky alebo veci, co uz su tu dane davno a kompletne :D teraz som si pozrela toto a vobec sa mi nechce cakat :D .....bavi ma ten serial, vazne sa ho oplatilo sem davat ;) :D

180

Odpovědět

Bude v sobotu v 17:00 :)

180

Odpovědět

Jsem zmatená .. kde je ten poslední díl? Tedy pátý?

180

Odpovědět

3. série je poslední, po ní bude následovat už jen jedna delší epizoda, která za celým příběhem udělá definitivní tečku. Jinak Anyone But Me patří k nejpopulárnějším a nejocenovanějším webseriálům vůbec, takže i pokud se vám nelíbí, snad uznáte, že si překlad zasloužil, aby ho měli možnost zkouknout všichni ti, kterým se líbit může.

180

Odpovědět

Ta Aster je taková kočka, sakra, CHCI JÍ! .. :D Můžu k tý děkovací fotce připsat, že miluju Aster?! .. :D

181

Odpovědět

Nika: A proč na to teda koukáš, když je to tak špatný? Já tohle nedokážu pochopit, ten seriál má přes 20 dílů a pod každým se najde někdo, kdo vypráví jak je špatnej... Tak se podívám na první 3-4 epizody a podle toho už vím jestli se mi líbí nebo ne...

180

Odpovědět

Aster měla zůstat v LA s blondýnkou-pohlednou-pohodářkou! Sorry, fakt Vivian nemusím :D Ale je pravda, že mě její dnešní uvědomění potěšilo, celá ta scéna se mi líbila. A Liza W. mi opět udělala svou přítomností radost. Díky za překlad ;)

191

Odpovědět

Ono se prý má točit další serie a náhodou super díll!!! :-)

182

Odpovědět

Prosím řekněte, že to nemá i čtvrtou sérii. Jinak to špatný hodnocení zcela chápu, je to dle mého názoru jeden z nejhorších seriálů, který jste tu kdy překládali.

1830

Odpovědět

Zase tak špatný hodnocení? Opět nechápu...

184

Odpovědět

dobrý díl .. ale když už není s Vivian tak to není ono :D

184