2500 mil od tebeAnyone But Me (S03E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:194
Počet zobrazení:6 823

V závěrečné epizodě 3. série Anyone But Me se Vivian a Aster po měsících od sebe na opačných stranách země konečně opět shledají.

Touto epizodou sice poslední série končí, ale úplný konec seriálu to ještě není. Autorky se rozhodly, že odmění věrné diváky, kteří seriál tři roky podporovali, ještě jednou, tentokrát delší epizodou, která celý příběh Vivian, Aster a spol. definitivně uzavře. Její natáčení začne v nejbližších dnech. Až bude zveřejněná, samozřejmě se jí dočkáte i tady.

 

Přepis titulků

TŘETÍ ROČNÍK SOUČASNOST Vstala jsi brzo. Já vím. Je to skoro zločin, ale napadlo mě, že když už jsem vzhůru, zavolám svý holce na východě. Jak se máš? Dobře. Nic důležitýho se nestalo. Fajn, protože bych nechtěla nic důležitýho prošvihnout. Ale ráda si poslechnu i nepodstatný maličkosti. Promiň, jsem myšlenkama jinde.

A kde? Jde o něco potenciálně důležitýho. Cokoliv se stane, můžeš se mnou mluvit, ano? Mám velký pochopení. Já vím. A to je jeden z důvodů, proč jsi tak zatraceně úžasná. A já myslela, že je to můj vysokoškolskej průkaz a slunečný počasí. Nebudu lhát, to taky. Pak si popovídáme. Do toho, zeptej se.

Mluvil jsi s ní? Ani ne. Jednou jsem ji viděl, když přijela do města. Hovoru o Aster jsme se snažili vyhýbat. Jo, nejspíš byla pořád namíchlá. Vlastně se zdála být v pohodě. V pohodě jako že na mě zapomněla? Nebo jako že už mě nemá za krávu? Jede ti vlak. Trochu se bojím. Je to jenom Vivian.

Jo, jde o Vivian. Byla jsem za Benem. Co se stalo? Ukončil to. Věděla jsem, že se to stane. Ty jsi věděla, že se to stane. Jsem takovej idiot. Nejsi. Jsi úžasná. Jsem ráda, že tu jsi.

Aster? Aster. Můžeme někam jít? Jo. Takže jsi se Sophií. Nejsem se Sophií. Nikdy jsem se Sophií nebyla. Políbila jsi ji. Ty jsi políbila Jamie.

Nic to neznamenalo. Pro mě ano. S tím, co se stalo, nic nenaděláme. Je to pryč. Rozešly jsme se kvůli tomu. Občas jsem na tebe myslela. Netušila jsem, co děláš a kde jsi, ale říkala jsem si, že to nevadí. Je to jenom zvyk, kterýho se musím zbavit. Ale teď chápu, že jen to, že nejsme spolu, neznamená, že to skončilo.

Máš pravdu. Neznamená. Ale taky to už není stejný. Vlastně je to ještě komplikovanější. Někoho jsem potkala. Takže jsi mi přijela říct, že máš novou holku? Neměla jsem to v plánu. Ne, to ty nikdy. Akorát se to vždycky stane. Dobře. Nechtěla jsem, abychom se hádaly. Páni.

Vážně? A co jsi čekala? Že přijedeš a řekneš mi, že jsi na mě zapomněla s nějakou úžasnou novou holkou a mně to nebude vadit? Nezapomněla jsem na tebe přes noc. Musela jsem odjet na druhou stranu země, abych se pokusila dát zase dohromady, abych s vědomím, že jsi pryč, měla pocit, že můžu zase dýchat. Tak nedělej, jako by to pro mě bylo snadný. Tak proč jsi mi to přijela říct? Nepřijela jsem kvůli tomu. Nejde tu o ni. Tak proč mi to říkáš?

Protože ti vždycky všechno říkám. Všechno, dobrý i špatný. Možná bych si přála, aby to bylo jiný. Mezi náma. Chceš, abychom se k sobě vrátily? Ne. Já nevím. Tak jsem to nemyslela. Tohle děláš pořád. Vyhrkneš nějaký velký vyznání, za který se snažíš schovat, nebo neříkáš vůbec nic. Je to šílený. Super.

Díky. Nepřijela jsem se hádat. Jenom jsem to nemohla nechat tak, jak to bylo. A jak chceš, aby to bylo? Já nevím. Nemůžeme být kamarádky, Aster. Nechci být tvá kamarádka. Ale všechno se mění. Něco ne.

Chyběla jsi mi. Ty mně taky. Jsi tady. Ne. Ty jsi tady. Obě jsme tady. Teď musíš jít. Protože teta Jodie tu bude každou chvíli a nejspíš dělá palačinky. Překlad: petrSF www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

už by mohli byť, už som ich pozeral po anglicky ale aj tak sa teším na preklad ;)

180

Odpovědět

kdy budou další díly?

180

Odpovědět

Ahojky bude teda ta čtvrtá serie a co OWD to bude kdyy?

180

Odpovědět

Mně z těch vět a chování "po" tedy přišlo jasné, že se k sobě vrátily. Každopádně by se mi ale líbilo, kdyby se to finále odehrávalo o pár měsíců případně let později a holky byly celou dobu spolu, aby bylo jasné, že jim to vyšlo. Uvidíme :)

180

Odpovědět

Pardon, ale tohle vubec nic neresi - to je proste po-rozchodovy chovani... To, ze spolu skoncily v posteli nutne neznamena, ze jsou zase spolu. Doufam, ze to ten zaverecnej dil trochu rozsekne

180

Odpovědět

tesim sa este na ten dodatok :)))) ......koniec neprekvapil, ale bol spraveny pekne :D ..... thx sa titulky k tomuto serialu ;) :DD

181

Odpovědět

Nejlepší :-) )))) miluju :-******************* mucQ

186

Odpovědět

:-*

181

Odpovědět

nejlepší :-))))) miluju :-******************* mucQ

180

Odpovědět

JUCHŮ, KONEČNĚ KONEC, MUHAHA

1834

Odpovědět

Nejde to přehrát jenom mě nebo i ostatním? :o(

181

Odpovědět

OWD se už brzy zase vrátí, tenhle týden se autor po čase opět pustit do stříhání natočeného materiálu a v nejbližších dnech bude oznámeno datum "vysílání" další epky.

180

Odpovědět

A co OUT WITH DAD? :(

180

Odpovědět

Asi tak nečekané, jako epizoda ze serie Nečekané příhody.

181

Další