ARK: Survival EvolvedUpřímné herní trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:56
Počet zobrazení:8 942

V dnešním díle Upřímných herních trailerů se upřímně vrhneme na ARK: Survival Evolved, online hru s otevřeným světem plné dinosaurů a ostatních hráčů, ve kterém se snažíte přežít. A upřímně, není to žádná slast a nic pro slabé nátury.

Přepis titulků

Následující trailer je pro svou upřímnost označen písmenem "U" . Ze žánru, který zničil význam her s předběžným přístupem, přichází další survival hra s otevřeným světem, stejná jako každá jiná. Akorát že v této můžete jíst své vlastní bobky! A dinosaury rovněž.

To je celkem hustý. ARK: SURVIVAL EVOLVED Objevte pravěký svět Ark. Obří park s nedotčenou divočinou v časech jury, kde budete shánět jakékoliv zdroje. Abyste pak mohli bojovat, stavět a trénovat dinosaury. A taky být se spoluhráči v kmenu, který bude vládnout ostrovu. Nebo je uvěznit u sebe v baráku a krmit je a brát jim krev a výkaly pro vaši zahrádku!

Počkat, co jsem teď řekl? Co to je za ujetou prasárnu? Vymodelujte si děsivou zrůdu v editoru postavy, pak vstupte do neúprosného světla herního světa, kde se budete snažit přežít, vztekle mlátit holými pěstmi do stromu, získávat jakékoliv suroviny, abyste naplnili všechny prázdné ukazatele, a zoufale stavět nějaký úkryt, než přiběhne dinosaurus, umlátí vás k smrti a vy můžete začít zase od nuly.

Chtěl jsem se jen skamarádit! Užijte si hlavní tahák Arku, Dodatečný herní obsah, kde si ochočíte a nasednete na obří dinosaury. postavíte megastavby a dinosauří domy, zalovíte v jurském stylu, odhalíte futuristickou technologii, prozkoumáte hlubiny jeskyní a moří.

A přivoláte bosse, aby se řezali jako v Terrarii. Pak s vlhkým okem zavřete prohlížeč a vrátíte se ke své postavě, která se nahá choulí v lese, neustále umírá a posí*á se! Nechte projevit svůj masochizmus a připojte se na PvP server, kde nebudete řešit jenom přežívání, brutální dinosaury a drsné prostředí, ale taky k*etény z internetu, kteří napadnou vaši základnu, seberou vám věci, zavraždí vaše mazlíčky, pak i vás a čmajznou vaše vybavení.

Čili musíte zase od začátku mlátit do stromu! A doslova vám tak kradou hodiny vašeho života pro vlastní potěšení v nejhorším hráčském zážitku od dob Ultimy Online! Jako vážně?

Jak víc vyjebat s nováčkem, než postavit pasti přímo na spawnu. Chcete, abych tuhle hru nenáviděl? Takže si připravte klouby a naložte to nějakýmu dinosaurovi. Nebo se připravte na VR verzi, protože všichni víme, že ty obvykle dopadnou mnohem líp než normální hry! Hrají: Bušení do stromu Bušení do dinosaura Čekání na ohřátí masa Nechat se posrat dinosaurem, obrazně řečeno Pak i doslova Všudypřítomný přízrak smrti A Baby Sinclair TUROK ONLINE Máte tu úrovně a tak, ale vždycky mě namíchne, když mě zabije ryba na 80.

Překlad: richja www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Na náhledovce není holka s raptorem na houpačce? Tak to mě mrzí.

11

Odpovědět

Velmi dobra hra ukart ju hrajem.

35