Assassin's Creed 3: Rebelské čepele

Thumbnail play icon
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:400
Počet zobrazení:5 382
Od Corridor Digital už tu pár videí bylo. Toto je z prostředí hry Assassin's Creed 3. Poslední video od Nika a Sama vás moc nezaujalo, tak schválně, co řeknete na tohle. Hrajete, nebo hráli jste někdy něco ze série Assassin's Creed? Těšíte se na nejnovější díl Black Flag?

Přepis titulků

A už je tady. Tohle si od vás vezmu. Mohu vám nabídnout trochu čaje? Čaj je hotový, můj pane. Můj pane. Vypadáš celkem jako divoch, ale obávám se, že nejsi zrovna střelec. Hrubé farmářské ruce jsou vhodné tak na držení pluhu, ne muškety.

To je ale odfláknutá kresba. Zdá se, že rebelové dají za mé dopadení více než samo Veličenstvo. - Dylane? - Ano, pane? Připrav pistole na duel. Bude tato pistol stačit k vaší spokojenosti, pane? Pane, jste připraven na střelu od tohoto mladého muže? Mladý muži, jste připraven na střelu od pana Chalmerse?

Namiřte své pistole. Překlad: Pamis www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jsem velkým fanouškem série Assassin's Creed od orku 2009, když jsem si zahrála ACII na PS3. od té doby hraju všechny díly a pořád:D Na Black Flag se rozhodně těším, odehrává se v jednom z mých oblíbených období (oblíbených díky předchozímu dílu), jsou v něm Piráti, a taky věřím hochům z Ubi, že nezapomněli na to, že dělají hru o Assassinech.

180

Odpovědět

Moc hezké :) Ale měl by si pořídit o číslo menší kapuci, nějak mu to plandá :-D

200

Odpovědět

Měl zkusit oblek kapitána Kidda nebo starý Achillův oblek (-:

190

Odpovědět

mam ac3 na wiiu a nejak me nebere.. herlni glitch byl asi jejich nejlepsi pocin..

186

Odpovědět

Tahle série je druhá největší s****a herní scény.

1848

Odpovědět

:D

186

Odpovědět

A jakápak je ta první?

180

Odpovědět

+MithrilNejspíš Call of Duty...ale AC není tak špatná série. Ano, právě trojka má k dokonalosti daleko, ale Eziova trilogie je moc dobrá.

180

Odpovědět

+MithrilNech mě hádat... CoD? :D Njn, to jsou ti hráči, co se zaměřují jen na grafiku a požitek ze hry. Ale Assassin's Creed je umělecké dílo, které vyniká právě svým propracovaným příběhem, což spousta lidí nedokáže pochopit. ;-)

180

Odpovědět

Hm, koukám že CorridorDigital tu jsou častěji a častěji. No, tenhle web směřuje k nebesům :-)

183

Odpovědět

vtipné a dobře natočené

183

Odpovědět

No nic moc, hlavně to jak čekaj ti dva chudáci než on se domotá šlohne jim bodáky a sejme je :-D. I když pro mě AC skončil posledním dílem s Eziem. A ten pirátskej díl :-D to už je jenom na tahání prachů :-(

1823

Odpovědět

Pěkný až na tu poslední, wannabe funny scénu :) lynch me

211

Odpovědět

Jako velkého fanouška AC série mě to potěšilo. díky :)

181

Odpovědět

Škoda že už jsem to kdysi viděl. :)

189