Hurá na Island!

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:624
Počet zobrazení:7 945

Ještě v květnu komplikovala islandská sopka Eyjafjallajökull veškerou leteckou dopravu v Evropě. To ale nemění nic na tom, že je Island bezpochyby krásnou zemí, kterou stojí za to navštívit. Myslím, že až si pustíte tohle propagační video podbarvené energickou písní Jungle Drum od islandské zpěvačky Emiliany Torrini, budete chtít okamžitě nasednout na první letadlo na Island a vidět ho na vlastní oči. Aspoň na mě video tento efekt mělo, což svědčí o tom, že odvedli jeho autoři dobrou práci. :-)

Přepis titulků

Ahoj! Nebudeš mi věřit, kde zrovna jsem. Na Islandu. Jo, je to... Je to... Je to tu vážně úžasný! Podívej se na to, jo? Hej, jsem v tom až po uši.

Prsty mi luskají do rytmu mého srdce. Hej, nemůžu zastavit nohy. Jednou tak a pak jinak, tančím po městě. Hej, to všechno kvůli tobě. Celý svět zničehonic změnil svou barvu. Mé srdce bije jako buben v džungli. Mé srdce bije jako buben v džungli. Mé srdce bije jako buben v džungli.

Řeknu ti, žes mě pěkně rozpálil. Ještě chvilku a asi celá shořím. Hej, podívej se na mé rty. Protože říkají jen: líbej, líbej, líbej, líbej, líbej. Ne, tohle nikdy nepřestane. Ruce zvedám k oblakům, jsem zamilovaná. Mé srdce bije jako buben v džungli. Mé srdce bije jako buben v džungli.

Mé srdce bije jako buben v džungli. Mé srdce bije jako buben v džungli. Mé srdce bije jako buben v džungli. Mé srdce bije jako buben... Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (49)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Super písnička :D A celý video pěkný, závidim jim ♥ :D

190

Odpovědět

nuda

1823

Odpovědět

Tak Island mi připadá nádherný už nějaký čas a už dlouho sním o cestě tam, takže u mě po videu nenastal žádný obrat, ale písnička je navýková a veselá, takže dík za to :)

Jinak sympatizantům islandské přírody doporučuju filmy od islandského režiséra Fridrika Thora Fridriksona (možná se to píše trochu jinak, omlouvám se) Děti přírody a Zimnice. To jsou takové filmové reklamy na Island, sice trochu studené, ale tajemné a líbivé :)

210

Odpovědět

Uz niekolko rokov snivam o ceste na Island a som rada, ze vedia takto krasne spropagovat svoju neskutocnu nadheru ktoru tam maju. Dufam, ze raz to tam uvidim aj "nazivo" Dakujem za video :)

190

Odpovědět

Na YouTube je to 18+ :D

200

Odpovědět

Pěkné video... podle mě by ale šlo video v takovémhle stylu udělat na každou zemi.. a bylo by stejně krásné :)

181

Odpovědět

Super hudba, dík za překlad !

180

Odpovědět

@Jana – Cesko naozaj nie je v strede europyJak se tu hádáte, zda Česko je či není střed...

Ne, Česko není střed, nýbrž srdce, v tom vcelku značný rozdíl ;o)

190

Odpovědět

Jedu tam. Hned... :-)

180

Odpovědět

Nakažlivé...jak reklama, tak song :-)

180

Odpovědět

Reklama stoji za prd...ale ten song....to je neco:D uz si ho poustim tak po 1000...

180

Odpovědět

Zitra odjizdim, pecka

190

Odpovědět

Je to pekná krajina, ale asi tam moc často teplo nebýva :D

190

Odpovědět

Díky za jméno té zpěvačky - zamiloval jsem se... :D

180

Odpovědět

s**t xD

180

Další