Americký prezident necestuje nalehkoHladová bestie

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:487
Počet zobrazení:6 321

Další video z pořadu Hladová bestie televizní stanice ABC. Podívejte se na to, co všechno obnáší cesty amerického prezidenta, Baracka Obamy, jaká bezpečnostní opatření jsou zaváděna a co všechno ho na cestách doprovází. Měnili byste s ním? Na další Hladovou bestii se těšte zase za týden ve stejný čas. ;-)

Přepis titulků

HLADOVÁ BESTIE SPOJUJE BODY Seznamte se s americkým prezidentem, Barackem Obamou, neboli Odpadlíkem, jak je znám Tajné službě. Člověk, který při svých cestách rozhodně necestuje nalehko. Air Force One, prezidentův Boeing 747, má na palubě tělocvičnu, operační sál a štít proti radioaktivnímu záření pro případ jaderného výbuchu. Druhý 747, který je naplněn personálem a médii, letí za ním společně s nákladními letadly, které přenášejí letku helikoptér.

Obamův osobní vrtulník Marine One je vybaven světlicemi pro zmatení teplem naváděných střel. Ostatní jsou identické návnady zaručující maskování. Letadla také převážejí všechno jídlo a vodu na dobu cesty a všechna pozemní vozidla, mezi které patří i dvě opancéřované limuzíny Cadillac Deville a dalších 30 doprovodných automobilů. Králem Obamova vozového parku je: Bestie Opancéřovaná, neprůstřelná, pumám odolná limuzína s kamerou s nočním viděním, brokovnicemi, několika neprustřelnými pneumatikami a dělem se slzným plynem.

Bestie má svůj vlastní ovzdušňovací systém pro případ chemického útoku. Dveře řidiče se otevírají jen na 7 cm a obrněná nádrž se okamžitě naplní pěnou v případě poškození, aby zabránila výbuchu. Prezident cestuje se soukromým telefonním systémem, takže ať už je kdekoliv, může se přímo spojit se Spojenými státy. Na rozdíl od těch okolo něj... Během loňské Obamovy návštěvy Downing Street musel každý, dokonce i hostující šéfkuchař Jamie Oliver, jehož žena měla každou chvíli rodit, odložit mobilní telefony hned při příchodu.

Prezidentův doprovod čítá na 500 lidí. Patří do něj například 200 příslušníků Tajné služby, šéfkuchař Bílého domu, který vyhrál soutěž Iron Chef America, příslušník armády, který má u sebe kódy k odpálení amerických raketových střel, speciálně vycvičení psi a šestičlenný lékařský tým včetně chirurga se zásobami Obamovy krevní skupiny, který se nesmí držet v bezprostřední blízkosti prezidenta.

V blízkosti prezidenta se nachází i jeho osobní strážce, Reggie Love, bývalý basketbalista, který má u sebe Obamovy léky proti závislosti na nikotinu a jeho Blackberry. Říká se, že cena svobody spočívá v nepřetržité ostražitosi. Pro prezidenta Spojených států platí, že cena ostražitosti jsou stovky milionů dolarů. A Barack Obama rozhodně svobodný není... Prezidentova návštěva: Důležitý muž, krátká cesta.

Obrovské množství škodlivých plynů v ovzduší. Největší podívaná ve městě... Překlad: Foxii Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

xzibitusak : ty si teda vtipnej:-) amerika je nejzadluženější zemí světa, v současný době svý dluhy jen udržuje, ale nesplácí, i pokud by se výnosy z daní zdvojnásobily(utopie) tak amerika svůj dluh splatí nejdříve za 560 let:-)
Takže nepodlejzej světovejm velmocem;-) ČR je na tom naopak velmi dobře, pokud bysme se snažili je možný českej dluh do 50 let splatit, to o sobě nemůže říct žádná země západní evropy.

182

Odpovědět

xzibitusak
Heh velice vtipné. USA mají největší dluh ze všech zemí na světě, ze kterého se bude jen těžce hrabat. A ČR v krizi ? My jsme na tom v porovnáním se západní Evropou a USA ještě dobře.

181

Odpovědět

xzibitusak: Pokud vím tak USA dluží ČLR celkem velký prachy :D

180

Odpovědět

chyby obecně, na 3 palce se neotvírají řidičovy dveře, nýbrž se tak dá stáhnout okénko v jeho dveřích (mimochodem, jako jediných v celém voze)

180

Odpovědět

No jo za to může paroubek a vláda :D

200

Odpovědět

xziitusak - Nemyslím že se to tu tak dlouho střádá. Vytuneluje se to tu klidně za 2 dny.

190

Odpovědět

@Sparky: Nejmocnější muž planety je Chu Ťin-tchao, prezident ČLR ;-)

180

Odpovědět

Až na to že amerika každýmu pučuje to za to česko je v krizi :-) hold takovej originální černej američan utratí na vejletě to co celá česká republiky střádá 10 let :-)

203

Odpovědět

JohnyTheApple: Máš pravdu. Opraveno a omlouváme se za kix. :-)

180

Odpovědět

chyba v překladu- operating theater není funkční kino ale operační sál

180

Odpovědět

chuck for now - hehe :DDD

180

Odpovědět

Vždycky mě zajímalo jak taková finanční a hospodářská krize může nastat a ono stačí, když si Obama vyrazí na výlet :D

180

Odpovědět

Video je dobrý líbí se mi videa hladová bestie :D
To:Flashka to hodnocení tam je na hodnocení videa ne Baracka Obamy...

180

Odpovědět

A ještě k těm jaderným zbraním. Pokud by na ameriku letělo pár ICBM tak je lepší mít vždycky přístup k opětovnému úderu.

180

Odpovědět

Dobře, takže ho poslat do země která může být plná teroristů v civilním letadle, s jedním céčkovým bodyguardem a bez telefonu. Pak at si nastoupí do taxíku a za svoje vlastní peníze se nechá odvést co nejlevnější cestou ?


Prosímvás, kde žijete.

180

Další