Seznámení se s Assassin's Creed: Brotherhood

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:364
Počet zobrazení:5 820

V Herním okénku si dnes přiblížíme hru, na kterou jste zde mohli vidět trailer a jeho doslovnou verzi, a obě tato videa vám doporučuji. Proklatí konzoláři Bratrstvo sice mastí už pár měsíců, ale na PC má vyjít 18. března, pokud to Ubisoft ovšem nehodlá opět odložit. Ve videu se podíváme, co nás vlastně čeká, nahlédneme do tajů nových útoků a všemožných pohybů a hlavně se podíváme, jak to všechno vypadá v akci. A co vy, taky se už nemůžete dočkat tak jako já? Budete si hru kupovat?

Přepis titulků

Zdravím, jmenuji se Jean-Francois Boivin a jsem vedoucí výroby Assassin's Creed: Bratrstvo. Assassin's Creed: Bratrstvo navazuje na příběh Ezia Auditore z Florencie dobrodružstvím, které vás zavede do Říma, středu moci a korupce. Bratrstvo se odehrává hned po AC II, přičemž Ezio je nyní starší, moudřejší a vede hašašínský řád. V této scéně odpočívá po tom všem, čím si prošel ke konci AC II. Jsi připravený si to zopakovat?

Nemusíš se mě ptát. Člověk by vždy měl mít možnost volby. Co je to? Nejspíš jen nějaká tréninková cvičení. Sakra. Musím najít Maria a shromáždit jednotky. Moji muži jsou poblíž. Dám jim vědět, aby nám pomohli s obranou. Drž se mimo dohled.

Boj mezi hašašíny a templáři eskaluje a dosáhne v Bratrstvu nových výšin. Z Ezia se stala Legenda, a tak je aktivně pronásledován templáři, kteří se jeho řád pokusí zničit jednou provždy. Hra posouvá filmový příběh mnohem dál. Pomocí impozatních, nelítostných herních bojů. To je Borgia. Jak to, že jsme to nečekali?

Museli se sem přes noc dostat z východu. Musíme je zadržet, než z města utečou všichni lidé. Postarám se o to. Použij děla na hradbách. Já povedu frontální útok. - Máš ho? - Držím ho v bezpečí. Borgia nesmí prolomit zdi, dokud všichni nebudou v bezpečí. - Ukaž jim, kdo je to Auditore.

- Hodně štěstí. - Strýčku, buď opatrný. - Budu. V Assassin's Creed: Bratrstvo budeme moct využít potenciál koně naplno. Poprvé ve hře Assassin's Creed budete moct na koni jezdit ve městech. Koně budou hrát velkou roli v misích a volném projíždění. Mohou být nyní využity jak k akrobatickým scénám, tak i k pokročilému boji.

Takže budete schopni využívat na koni proti nepřátelům zbraně na blízkost nebo zbraně dálku, jako je například kuše. Kůň bude také sloužit k provádění rychlých úniků. Eziův příběh v AC II byl hnán pomstou vůči templářům, kvůli zbaběblé vraždě jeho otce a bratrů. Tentokrát si Ezio ovšem uvědomuje, že je v sázce mnohem víc. Ezio bude muset prokázat své vedoucí postavení, posilnit a spojit oslabený hašašínský řád.

Ale teď musí Ezio ubránit svou vilu a své město. Pane Auditore, díky Bohu. Musíme uchránit naše město, než stihnou všichni utéct. Palte děly. Zničte ty jejich kanóny, pane! Ezio se musí ujmout děla a pálit na obléhací věže, aby ubránil svou vilu a dal tak vesničanům dostatek času na útěk do bezpečí. Děla se stala základem boje, stejně jako základem obrany v 15.

století, díky své obrovské síle a účinnosti. Eziův strýček, Mario, nechal do Villy děla nainstalovat, předpokládaje, že k takovémuto napadení dojde poté, co se stalo ke konci AC II. Je mrtvý, pane! Rozmanitost hraní je pro nás stále prioritou. Toto balistické hraní je jen jednou ukázkou, protože Ezio bude mít k dispozici spousty nových věciček a strojů.

Během hry se Ezio setká se zbrusu novými nepřáteli. S novými archetypy stráží a spojenců. Ale právě teď Ezio čelí papežským jednotkám. Vysoce trénovaným a extrémně zkušeným vojákům. Počkat! Vojáci se dostávají za naše zdi! Nepřátelům se právě podařilo prolomit zdi a Ezio se s nimi musí vypořádat. Neustále se snažíme přicházet na nové a skvělé způsoby, jak se hráč může pohybovat po městě.

Ezio zde právě využil výtah pro zboží a může se tak téměr okamžitě dostat opravdu vysoko. Chtěli jsme, abyste se ofenzívy v Bratrstvu ujali vy, takže jsme změnili náš soubojový systém a odměnili ty, kteří útočí první a útočí rychle. Hráč má k dispozici nové pohyby a techniky k rychlé eliminaci několika oponentů a jejich umělá inteligence je mnohem agresivnější.

Protivníci teď budou útočit zároveň, ale Ezio může odporovat nebo používat útočná komba zabití více nepřátel za použití meče či zbraní na dálku najednou. Třeba teď jsem jednoho protivníka propíchl mečem a druhého rychle zastřelil pistolí. A samozřejmě, s každou novou hrou Assassin's Creed chceme hráčům nabídnout nové způsoby, jak zabít jejich nepřátele. Prorážejí bránu!

Tady je Cesare, Eziova Nemesis a aktuálně jeho největší vyzývatel. Vím, co máš v plánu, Ezio! Papež mi řekl o tobě a tvé malé skupince hašašínů. A o tomhle! Dej sem tu pistoli, jdou po nás jeho přátelé. Už jsme prolili mnoho krve. Vyvražďování a vyčišťování mi bylo nakázáno. Považuj toto za pozvánku od mé rodiny...

té vaší. Válka přivede Ezia do srdce Říma. Legendární město, které se pod vlivem Borgiů nacházelo v úpadku. Jeho lidé hladověli a báli se. Poražení zkorumpované elity a nastolit pořádek bude vyžadovat víc než sílu a dovednost. Ezio bude muset vést lid, učit jej a přinutit jej věřit. A když tak neudělá, celá Itálie se rozpadne.

Překlad: bakeLit www.videacesky.cz

Komentáře (55)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tvl budtě rádi že tu máte vůbec nějakej překlad !! Vy tady dělátě z každý chyby co tady najdete katastrofu.Tady se ten překladatel na to mohl pěkně vys*at a nic by tu nebylo !
tak si važte toho co máte

190

Odpovědět

to On: Firenze je totéž co Florencie. Je to dobře vidět třeba na onom 20ti minutovém filmečku assasins creed v jedné scéně při záběru na sta Maria del Fiore

180

Odpovědět

Je tam hodně chyb v překladu třeba podejte my tu pistoli jdou po nás jeho přátelé má byt podejte my tu zbran co pro nás vyrobil jeho přítel leonardo (jako da vini)

181

Odpovědět

nei tam chby ??? vy se prelozili Ezio Auditore Da Firence jako Ezio Auditore z Florence

181

Odpovědět

„nothing is true, everything is permitted"

182

Odpovědět

Na Wiki jde najít pomalu všechno...:D

180

Odpovědět

Sice mám Xbox, ale nemám na to peníze. Musim počkat až se zlevní, ale moc se těšim.

180

Odpovědět


Odpovědět

wassek..myslel jsem to obrazně jako přirovnání.Mimochodem wikipedie je asi ten nejlepší zdroj pro mě a asi hodně lidí v tomto debatu. Ale jestli se to tak dá říct tak budiž

181

Odpovědět

To Evelyn : :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD on hraje na konzoli, ty na PC a proto mu řikáš get life? :DDDDDDDDDD

180

Odpovědět

z wikipedie

180

Odpovědět

Rino odkial to vies?

180

Odpovědět

Víte že Ezio vážně existoval? ale jeho příběh ve hře není pravdivý.

180

Odpovědět

-Jo a ano ještě sem tu našel to s tím hašišem, takže...
"Populární výklad říká, že hašašíni nebo hašišíni znamená prostě "poživači hašiše". Oproti tomu je to velmi nepravděpodobné, že by podle dochovaných spisů střídmý a asketický Hassan-i-Sabbah podporoval užívání jakýchkoli drog. Vzhledem k tomu, jak politicky schopný a výmluvný Hassan byl, by nejspíš nepotřeboval svoje lidi mít pod vlivem hašiše, aby jej slepě poslouchali.
I po proslulých zahradách, o nichž Hassan údajně tvrdil následovníkům, že se jedná o Aláhův ráj, se také v Alamutu při vykopávkách nenašla ani stopa.

-Další varianta že to byl název přiřčený jim od jejich nepřátel, který je od slova hašiš, které znamenalo něco jako: chátra, lůza, vyvrženec.

-A poslední jak sem říkal, že je tak pojmenoval sám jejich vůdce Hassan: Asasyun - neboli "následovníci základů víry".

180

Další