Atomic Blonde: Smrtelně krásná Charlize Theron v akciFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 14
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:103
Počet zobrazení:7 216

Atomic Blonde je americký špionážní thiller režiséra Davida Leitche. Děj je volně inspirován grafickou novelou The Coldest City (Anthony Johnston, 2012).
Hrají: Charlize Theron, James MacAvoy, John Goodman, Til Schweiger, Eddie Marsan, Sofia Boutella a Toby Jones. 
Film si odbyl světovou premiéru před několika týdny na festivalu South by Southwest. Oficiální uvedení do kin nás čeká na konci července.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Lorraine Broughton. Expertka na úniky... - Efektivní sběr informací... - Můžeme tyhle sračky přeskočit? A pěstní souboje... - Působivá sbírka dovedností... - Některé schopnosti se přeceňují. Lorraine, jak dobře znáte Jamese Gascoina? - Dost dobře, abych ho mohla pozdravit. - Je mrtvý. Zjistěte, kdo loví naše agenty.

Jinak spousta statečných mužů a žen skončí mrtvá. - Kurva... - Váš kontakt je David Percival. Pomůžu vám s kuframa. - Vítejte v Berlíně. - Kurva drát! Nikomu nevěřte. Ale hovno. Vypadáš, že potřebuješ zachránit. - Takže jste navázala kontakt s francouzskou agentkou?

- Očividně. - Myslím, že tě kurva miluju. - To máš blbý.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Upřímné trailery, Every frame a painting, HISHE .. to všechno chápu.
Obyčejný trailer přeložený o sedm dní později než na ČSFD .. to na videačesky nechápu...

151

Odpovědět

Všude cpou ženský :D uvidíme jak se jim to vyplatí.
Každopádně Roque One taky měla hlavní ženskou roli, ale nakonec tam i ten robot měl víc frází jak ona :D

100

Odpovědět

Smrtelne krasna? Vyhubla a bleda jak smrt?

101

Odpovědět

To je nějaká feministická splácanina Deadpoola a Bonda? Takové filmy většinou nemají moc úspěch...
Ale ty akční scény jsou zpracované lépe než ve většině "akčňáků" a navíc mám slabost pro Sofii, tak tomu třeba ještě šanci dám :D

110

Odpovědět

Feministická - jen protože je lead ženská? Deadpoola? WTF? Bonda? Jako že je to taky taková nějaká špijónka? No, osobně v tom vidím hodně Johna Wicka a je dnes fakt skoro zázrak, když akční scény nepůsobí, jako když měl střihač epileptický záchvat. Já od toho nečekám nic, než hodně dobře natočenou guilty pleasure.

13

Odpovědět

Blond jí nesluší ...

05

Odpovědět

Ty souboje pěkně shazují dojem, uvěřitelněji působí i šermování obtloustlýma rukama Stevena Segala na chvostu jeho kariéry.

812

Odpovědět

Hmm, z traileru to nevyzerá veľmi lákavo - hlavná hrdinka stále iba niekoho mláti alebo vraždí veľmi "reálnym" spôsobom, dialógy dosť o ničom, snaha zaujať nahotou...dosť nuda. Som ale prekvapený tým hereckým obsadením. Možno to nakoniec nebude až tak strašné, ale zatiaľ...meh. Dúfam ale, že takéto filmy nebudú teraz v kurze.

97