Deadpool 2Filmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 14
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:148
Počet zobrazení:9 577

Do kin se blíží pokračování úspěšného superhrdinského filmu jen pro dospělé, Deadpool 2. Po zjištění, že s kostýmy superhrdinů je to těžké, že Deadpool umí malovat a po představení hlavního záporáka je tu konečně i hlavní trailer.

Přepis titulků

Překlad: Xardass www.videacesky.cz Nastartuj! Nastartuj! Dopindere, nastartuj kurva to auto! - Já se asi posral. - To jsem byl možná já. - Vy si ale žijete, DP. - Jo. Na všechno kašlete. Máte silná stehna. Překrásnou přítelkyni.

Promiň, že jdu pozdě. Posílal jsem všechen lepek do vesmíru, - aby už nikomu nikdy neublížil. - Dej mi pořádného hudlana, Červenáčku. Co to do pičky je? Jmenuju se Cable. Jdu si pro toho kluka. Co? Jakýho kluka? Uhni, nebo chcípni. OD STUDIA STOJÍCÍM ZA FILMY 27 ŠATŮ A ĎÁBEL NOSÍ PRADU Díky dětem můžeme být lepší, než jsme bývali.

Potřebuje tě. Jsi mnohem chytřejší, než vypadám. Nedovolím Cablovi, aby toho kluka zabil. Ale sám to nedokážu. Mluv víc nahlas. S tím pérem v hubě ti není rozumět. Vytvoříme super duper mega tým. Potřebujeme morálně flexibilní tvrďáky, co zvládnou 10 let účinkovat v dalších filmech.

Budeme si říkat X-Force. - To zní jako parodie. - Máš naprostou pravdu. Pojďme se tomu postavit. PŘIPRAVTE SE NA DRUHÝ PŘÍCHOD Řekni, že to mají ve zpomaleném záběru. Udělat správnou věc bývá komplikované.

Ale pokud chcete bojovat za to, co je správné, nemůžete vždycky hrát úplně fér. A proto je Sesterstvo putovních kalhot čirá pornografie. Kéž bych tu vejšku dostudovala. - Výrazně předčí očekávání. - Takže trojka asi nebude. Proč by taky? Dva díly stačí, když jsou zabijácký. 18. KVĚTNA

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Deadpool...

...od studia, které vám přineslo 27 ŠATŮ a ĎÁBEL NOSÍ PRADU... :D

10

Odpovědět

Jediné komixové filmy pre dospelých a nie pre ,, adolescentov" hrajúcich sa na dospelákov pred kamarátmi z družiny sú: Man of steel, watchmen ultimate cut, Batman v Superman ultimate cut, Logan, dredd 2012, temný rytier. Všetko ostatné sú detské filmy, Bodka.

615

Odpovědět

Můžu se přimluvit o překlad tohohle až to výjde --> Official Cobra Kai Trailer - The Karate Kid saga continues ? :) Má to být pokračování původního Karate Kida, ale asi se to objeví jako seriál nebo filmeček na youtube. Ale asi to ocení jenom nostalgičtí starší návštěvníci webu, mlaďoši to asi vůbec neznaj :D :D :D (maximálně ten s Jackie Chanem :D)

31

Odpovědět

Těšení

31

Odpovědět

nic moc abych řekl pravdu...spíš mi to připadá jako takový to klasický zbytečný pokračování, vtipy stejný jak v jedničce

1230

Odpovědět

A co si čekal? Depresivní film o tom, jak má deadpool životní krizi, je závislý na heroinu, ale na konci vydá brilantní jazzové album, kdy je ale hlavní zvrat v tom, že se to celé odehrává v myšlenkách chovance v blázinci, kterého hraje Stan Lee?

372

Odpovědět

+Human TrafficTakže přece jenom trojka bude. :)

00

Odpovědět

Jen se zeptám, není college střední; vejška university? Díky za vysvětlení, pokud to říkám špatně :)

22

Odpovědět

College a University jsou obojí výšky, střední je highschool.

110

Odpovědět

+EPDíky :)

20

Odpovědět

+StandaStřední je pro někoho paradoxně ..high school :)

40

Odpovědět

Standa, čiastočne máš pravdu.... pretože v USA, ako už písali ostatní, je college zvyčajne univerzita, avšak v Británii college často odkazuje práve na strednú školu (secondary school, ktoré je v USA zase zväčša nazývané high school)... ide teda aj o to, o ktorej krajine hovoríme, keďže v Británii a USA je mnoho rozdielov v pomenovaniach, hláskovaní a pod.

31