Deadpool trailer (verze 18+)

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:668
Počet zobrazení:10 068

Deadpool se jako komiksová postava poprvé objevil na stránkách MARVEL komiksů v roce 1991. Od své první samostatné série z roku 1997 pak jeho popularita mezi fanoušky pouze narůstala. Když tedy studio 20th Century Fox oznámilo, že filmovou adaptaci oblíbeného "žoldáka z proříznutou pusou" představí v roce 2009 ve filmu X-Men Origins: Wolverine, srdce mnoha fanoušků po celém světě zaplesala. To však ještě nikdo netušil, jaká kinematografická kalamita se řítí jejich směrem. Po tomto filmovém fiasku se tak studio rozhodlo svěřit opěvovanou postavu novému kreativnímu týmu, který by pro ni měl cit a skutečné pochopení. Druhý filmový pokus, nazvaný zcela jednoduše Deadpool, se tak stal režisérskou prvotinou Tima Millera, který se v kombinaci s Ryanem Reynoldsem, původním představitelem postavy ve verzi z roku 2009, pokusil na plátně zachytit skutečnou esenci Deadpoola. Připravte se tak na břitký a nekorektní humor, kupu bezostyšného násilí a sem tam i nějaké to "proboření čtvrté stěny". Vysvětlivky: José Canseco je americký hráč baseballu kubánského původu, který je známý především díky svému pověstnému užívání drog a výrazně "nateklému" obličeji. Shake Weight, ("třepací činka") je produkt pověstný svou nechvalně známou teleshoppingovou reklamou. Náhodný divák nemá slov. Pro zájemce zde.  

Přepis titulků

♫ Salt'n'Pepa – Shoop ♫ Jsem tam vzadu dost osamělej. Píchni mi trošku! Omluvte mě. Dopinder. Pool. Dead. Proč ten červenej oblek, pane Poole? To protože jsou Vánoce, Dopindere, a já jdu po někom ze seznamu zlobivejch dětí.

Pravděpodobně si teď říkáte: Tohle je přece superhrdinskej film! Ale ten chlápek v kostýmu právě udělal z toho druhýho chlápka zkurvenej kebab?! Překvápko! Tohle je jinej superhrdinskej příběh. A abychom ho převyprávěli správně, musíme se vrátit do doby předtím, než jsem narval tenhle zadek do spandexu. Pane Wilsone... Nedávno vám diagnostikovali smrtelný případ rakoviny.

Budeme s tím bojovat. Co kdybych vám řekl, že vás můžeme vyléčit a dát vám schopnosti, o kterých se mnohým lidem ani nezdá? Řek bych vám, že zníte jako reklama z teleshoppingu. Ale ne dobrá jako na Slap Chop nádobí, spíš jak... ten workout s třepacíma činkama. Jestli tě už nikdy neuvidím, chci, abys věděla, že tě miluju. Až s váma skončím, vaše zmutované buňky uzdraví cokoliv.

Ale vy si pořád myslíte, že z vás děláme superhrdinu... Děláme z vás super-otroka. Ale no tak! To mě tady necháte samotnýho s José Cansecem? Ať už mi udělali cokoliv, jsem teď totálně nezničitelnej! A kompletně... Ne! ...neošukatelnej.

Vypadáš jako vnitřek něčího kaďáku. 12. ÚNORA Nikdy jsem se neprosil o to být super a rozhodně nejsem žádnej hrdina. Ale když zjistíte, že váš nejhorší nepřítel jde po vaší nejlepší holce, pak nastal čas být posranej superhrdina! Au! Rovnou do díry!

Hoďte tam hudbu! ♫ DMX – X Gon Give It To Ya ♫ Tohle nemůžeme dovolit, Deadpoole. Nemám čas na tvoje X-Men srance, Colossi. A stejně - nikdo se nezranil! Ten chlap tam byl dřív, než jsme sem přišli. S VELKOU SILOU Hrála jsem už spoustu rolí.

Dáma v nesnázích k nim nepatří. PŘICHÁZÍ VELKÁ NEZODPOVĚDNOST Je čas dělat čimi-kurva-čangy! Neviděli jste tohohle maníka? Já tohle sice nikdy neříkám... ale nepolykej! Do... prdele. Nenechal jsem zaplou troubu? Na mě vypadáš až moc jako chlap.

Proto jsem si přivedl jeho! Chtěl jsem říct... Proto jsem si přivedl ji? Ale ne, dopiš si ten tweet. Jestli ti to... Dejte nám chvilku. Jdi po ní, tygře. Au! Fakt lituju týpka, kterej ji bude nutit k sexu po maturáku...

Komentáře (73)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To už jsou třetí titulky, které jsem viděl ...
A tak doufám, že v kině uvidím tyto: http://kultura.zpravy.idnes.cz/video-trailer-novy-film-deadpool-marvel-f0i-/filmvideo.aspx?c=A151228_154206_filmvideo_kiz

06

Odpovědět

No asi si urobím radosť na Valentína :)

211

Odpovědět

Jen taková maličkost. Ten taxikář, co se představuje, se jmenuje Dopinder, aspoň takhle jsem to viděl psané v Anglických „subtitles". Každopádně si myslím, že by byla škoda nedocenit Deadpoolovský marketing, viz: http://screencrush.com/442/files/2016/01/deadpool-emoji-billboard-pic.jpg?w=720&cdnnode=1

A

http://iwatchstuff.com/2016/01/11/deadpool-rom-com-banner.jpg

100

Odpovědět

No tak to je síla :-D :-D Už vidim, jak je nějakej trouba za ten druhej billboard zažaluje za klamavou reklamu :-D

40

Odpovědět

To myslí jako vážně? tvl těch sraček komiksových co se v poslední době točí viz. avengers, kapitán amerika, ant man a já nevím co ještě a oni natočí tuto k***t..inu a daj tomu korunu bože

881

Odpovědět

hlavne nebreč buzno

545

Odpovědět

Chlapče vystrč si hlavu z riti a skús si zistiť kto je Deadpool, predtým než začneš trepať o maskotoch marvelu a nadávať na komiksový svet o ktorom vieš prt.

373

Odpovědět

no jde vidět, že o tom opravdu hodně víš, ty kašpárku

203

Odpovědět

Já to nechápu, proč překládáte film, kterej je k vidění na csfd i s titulky?

213

Odpovědět

Pardon myslel jsem trailer. Ale koukam, ze se nikdo nenamahal s odpovedi. Tak nic.

01

Odpovědět

+Ve1NProtože nejsou titulky jako titulky ;) . Navíc ještě dávno předtím, než jsem se přidal do týmu překladatelů, pro mě VideaČesky představovala v podstatě výcuc toho nejlepšího z YouTube. Překlad pro české publikum udělaný s precizností a elegancí pak byl pouze třešničkou na dortu. A tak jsem dospěl k názoru, že by tu Deadpool rozhodně neměl chybět :) !

80

Odpovědět

2:29 rika Did I leave the stove on?...stove je sporak ne? jinak dobra prace za preklad :)

32

Odpovědět

Doufám, že to bude stát za to, že ukážou Deadpoola v pravém světle a nepokazí film třeba trapnými hláškami. Jinak pro fajnšmekry sestřih scén z počítačové hry Deadpool: https://www.youtube.com/watch?v=8LQqzQdjAcw

31

Odpovědět

Pokud film bude aspoň z poloviny tak dobrý jako hra, tak to bude úspěch. Ale myslím že se to moc nepovede přetáhnout na plátno.

01

Odpovědět

jasná návštěva kina :)

150

Odpovědět

Tieto superhrdínske filmy sú v niečom zaujímavé. Že vždy je to prehypovaná s****a a o rok po nej ani pes neštekne, proste také klasické filmy pre konzumnú spoločnosť. Občas vyjde aj niečo čo by si človek rád pozrel znova (napr. dark knight) ale to je fakt sporadicky.

1330

Odpovědět

keď som vás žiadal o preklad nejakých filmových trailerov, tak ste ma poslali do prdky, že to prekladať nebudete a čo to tu vidím? Filmový trailer... thx

820

Odpovědět

Nový překladatel na ukázku udělal fajn trailer, tak jsem ho samozřejmě uvítal, ale nic běžného to tedy nebude. :-)

75

Odpovědět

Ty překladatelé tady jsou nějaký voprsklý co...? Voni si snad myslí že si tady na vlastním servru budou překládat co uznaj za vhodný... tss - to jsou teda způsoby...

Takže pro příště - až tady ctihodný kolega napíše že by chtěl přeložit to či ono, tak se nebudeme co...? No nebudeme se ošívat, srazíme paty, necháme školy, práce a jiných překladů a vrhneme se na to s radostí a s nadšením. Takže šup šup ať to lítá...

(pro "had-89" - ti úplně rozumím brácho... To je fakt hrozný co si ty lidi dneska dovolí... Prej žádný trailery a pak si jeden - provokatér jeden - přeloží... To je normálně o rejpání - ryzí rejpání tohle to...!)
.......
PS: díky za překlad - pobavil jsem se a zároveň jsem si mohl srovnat jak se ten samý trailer překládá tady a na iDnes: idnes.cz/filmvideo.aspx?c=A151228_154206_filmvideo_kiz

252

Odpovědět

+koubelkaTak tuhle tragickou iDnes verzi jsem díky Bohu ještě nikdy předtím neviděl. Ale musím uznat, že zaměnit José Canseca za Dádu Patrasovou, to je teda docela trefa do černýho... :D !

91

Odpovědět

K tomu ratingu je tu jedna aktualizace...

http://aggressivecomix.com/2016/01/deadpool-petition-to-change-rating-to-pg-13-for-the-children/

110

Odpovědět

Komiks neznám, ale trailer se mi sakra líbí :) Je pravda, že tenhle komiksový hrdina ví, že je v komiksu? Potažmo tady, že je ve filmu? Z traileru to vypadalo, že asi ano, což by bylo supr, ale radši se jako ne-znalec zeptám :)

120

Odpovědět

Ano, přesně tak. Promlouvá k divákům/čtenářům.

201

Odpovědět

+R3diJen doplním, že se tomu říká 'prolomení čtvrté stěny' tedy toho pomyslného 'skla' které odděluje čtenáře a události v komiksu ;)

130

Odpovědět

Deadpool, mutant s DNA od Wolverina, který přežil několikrát useknutí hlavy. Jeho nejlepší kámoška/platonická láska je Smrtka a jeho 3. manželka je succuba.

61

Odpovědět

Deadpool není mutant.

51

Odpovědět

Další komixová m***a. Když už na to ovečky přestanou chodit, aby donutili tvůrce zapojit trochu kreativity a nejezdili podle jedný šablony?

14117

Odpovědět

Zrovna deadpool podle mě vybočuje ve všech směrech tak nevim co ti vadí :)

904

Odpovědět

Však neboj. Jelikož to má v Americe nejvyšší rating, co jde, tak u nás to bude 15+, takže tě tam nepustí, protože v 11 fakt nemáš nárok.

601

Odpovědět

+Veska11 mi být nemůže, protože jsem viděl tohle video, a to je až od osmnácti.

1848

Odpovědět

+Veskaackoli to rikam velice nerad ale...tenhle hnidopich te solidne utrel :D

121

Odpovědět

Inara Serra...po letech...

111

Další