Deadpool 2Filmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 14
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:179
Počet zobrazení:12 094

Přinášíme vám finální trailer na Deadpool 2, který přichází do kin 18. května. Co myslíte? Překoná Infinity War?

Přepis titulků

Blížíme se. Víte, co máte dělat. Zastavte konvoj. A pozor na Cabla. Do toho! Je tu klučina, který má potíže. Uhni, nebo chcípni. Hezky zpomal, Thanosi.

OD STUDIA, CO POHŘBILO WOLVERINA Nepustím k němu Cabla, ale sám to nevzládnu. Potřebujem posily. Vytvoříme supr dupr zasranej tým. Je načase se vrátit na LinkedIn. Seznam se s Bedlamem. Jmenuju se Shatterstar.

Domino, mám štěstí. Štěstí není superschopnost. Není to zrovna filmovej materiál. - Ale je. - Uděláme kompromis a řekneme, že není. 18. KVĚTNA Show začíná. NIKDY NEZAPOMENETE SVÉ PODRUHÉ Nejseš zasranej hrdina.

Jsi jenom šašek převlečenej za sex hračku. Jseš tak temnej. Určitě nejseš od DC? Pojď do mě, jednooký Willy. Tvoje kulky... jsou fakt rychlý. A to nejlepší nakonec.

Peter. Nějaký superschopnosti? Žádný nemám. Jen jsem viděl inzerát. Berem tě. Překlad: Haffy www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jediná věc, vypadá to líp než jednička. Konečně si dělá ty správný fórky podobně jako předloha. Dle traileru lepší ještě by to šlo víc. Doufám že to bude plnit účel kterej má a bude si to dělat srandu z toho že to je komiks a že je to absurdní. Uvidíme

52

Odpovědět

Těšení až přímo nadrženost!!!

01

Odpovědět

dobry den mam dotaz ohledne hlasitosti. Kromě vasich videi funguje temer vsude jak chci já. ale kdyz zapnu video u videacesky tak si musim nastavit hlasitost u videa na 1/100 a hlasitost v nastaveni u googlu taky na 1/100 jinak bych skoncil bez bubínků nějaké rady?

71

Odpovědět

Já zase musím videa zesílit, i když na ukazateli mám vizuálně 100%, reálně jsou tak na 20%. A taky se ve fullscreenu nezobrazuje ta spodní lišta, když pohnu kurzorem. Všichni ví, že ten přehrávač stojí za hovno, ale nikdo s tím nic neudělá, protože přestaneš sem snad kvůli tomu chodit?

181

Odpovědět

Takhle chodím na pohovory.
Životopis?
Žádný nemám. Jen jsem viděl inzerát.
Berem tě.

221

Odpovědět

Nezapomeň, že v pondělí máme od 7 gig spolu.
Jo a ty 2 důchodkyně z pátku, kterés odmítl, mi daly 2k dýško, takže mám nové kožené kšandy.

42