Jak na to – Make-up jako Deadpool

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:86
Počet zobrazení:4 698
Chcete vypadat jako Deadpool? Pak je toto video přesně pro vás! Ryan Reynolds nám společně se svým týmem maskérů předvede, jak (skoro) dosáhnout typického deadpoolovského looku.

Přepis titulků

Překlad: Xardass www.videacesky.cz Není to ono. Vypadá to dobře. Jo. Ne, není to ono, musíme začít znova. - Ale ne. - Jo. Do prdele! Ježíši Kriste.

Když to neuděláte správně, nemá cenu to dělat. Dneska to vidím na dlouhý den. Bože.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je na čase si znovu aktivovat AdBlock.

91

Odpovědět

Lol to je este niekto kto ho v sucasnosti nepouziva ?

11

Odpovědět

+hmmmmAno, třeba normální lidé, co chtějí podpořit tvůrce obsahu. :D

23

Odpovědět

+.&rewA ako ich tym konkretne podporim ? Na reklamu tak ci tak klikat nebudem. A ked si nieco potrebujem kupit, tak si to kupim bez toho aby ma ovplyvnovali banery

11

Odpovědět

+hmmmmMajú peniaze už len z toho, že sa Ti tá reklama zobrazí. Nemusíš na ňu klikať.

50

Odpovědět

+JohhyNo, to som nevedel

00

Odpovědět

+hmmmmPřesně tak. Peníze jsou za zhlédnutí a pokud se nepletu, tak ještě víc je i za proklik.

Každopádně reklama nemusí fungovat vždycky jenom tak, že tě má nutit si to hned teď jít pustit. Takto lidé nefungují. Nefungují takto ani e-shopy. Když si někdo otevře detail produktu, tak taky hned neznamená, že si ten produkt koupí. Ve skutečnosti je konverzní poměr jen v řádu nízkých procent. Konverze je poměr, kolik lidí vykoná tu činnost, kterou ty po nich chceš. U rezervačního systému to bude rezervace hotelu, u e-shopu to bude nákup produktu a třeba u fitness stránek třeba registrace do placeného klubu. To znamená, že třeba z 1000 návštěv ti ten produkt koupí jen třeba 3 lidi. Třeba. Může to být i samozřejmě víc nebo i méně.
Druhy reklam jsou různé. Některé se ti snaží jen prostě zarýt do paměti. Třeba si všimni, že v době sezónních nemocí běží v televizi plno reklam na nějaké nosní kapky. Nikdo ti tam neříká "teď si to běž koupit". To, že ten produkt ale potom v lékárně poznáš, pro ně znamená mnohem větší šanci, že si to koupíš. Lidé totiž více věří tomu, co už nějakým způsobem znají. I když tedy budeš mít vedle sebe dvoje kapky, kdy jedny budou mít pro tebe hezký obal (to se taky může lišit dle cílovky) a budeš je odněkud znát (nemusíš si hned vybavit, že je to z televize) a druhé, které se ti moc líbit nebudou a znát je nebudeš a cena bude více méně stejná, tak s největší pravděpodobností sáhneš po těch, které jsi viděl v reklamě.

Abych to jednoduše shrnul, tak tvrzení "Nepotřebuji reklamu, aby mi řekla, co si mám koupit" je jednoduše nepřesné. Takovéto ovlivňování máš i přímo v hypermarketech, o čemž spousta lidí ani neví, protože to jsou nenápadné praktiky působící na podvědomí. :)

30