Jak na to – Make-up jako Deadpool
Chcete vypadat jako Deadpool? Pak je toto video přesně pro vás! Ryan Reynolds nám společně se svým týmem maskérů předvede, jak (skoro) dosáhnout typického deadpoolovského looku.
Přepis titulků
Překlad: Xardass www.videacesky.cz Není to ono. Vypadá to dobře. Jo. Ne, není to ono, musíme začít znova. - Ale ne. - Jo. Do prdele! Ježíši Kriste.
Když to neuděláte správně, nemá cenu to dělat. Dneska to vidím na dlouhý den. Bože.
Když to neuděláte správně, nemá cenu to dělat. Dneska to vidím na dlouhý den. Bože.
Komentáře (8)
(Pepek) (anonym)Odpovědět
18.10.2019 15:58:17
Je na čase si znovu aktivovat AdBlock.
hmmmm (anonym)Odpovědět
18.10.2019 23:40:05
Lol to je este niekto kto ho v sucasnosti nepouziva ?
.&rewOdpovědět
19.10.2019 01:17:01
+hmmmmAno, třeba normální lidé, co chtějí podpořit tvůrce obsahu. :D
hmmmm (anonym)Odpovědět
19.10.2019 10:13:27
+.&rewA ako ich tym konkretne podporim ? Na reklamu tak ci tak klikat nebudem. A ked si nieco potrebujem kupit, tak si to kupim bez toho aby ma ovplyvnovali banery
Johhy (anonym)Odpovědět
19.10.2019 10:18:05
+hmmmmMajú peniaze už len z toho, že sa Ti tá reklama zobrazí. Nemusíš na ňu klikať.
hmmmm (anonym)Odpovědět
19.10.2019 11:17:55
+JohhyNo, to som nevedel
.&rewOdpovědět
19.10.2019 12:54:44
+hmmmmPřesně tak. Peníze jsou za zhlédnutí a pokud se nepletu, tak ještě víc je i za proklik.
Každopádně reklama nemusí fungovat vždycky jenom tak, že tě má nutit si to hned teď jít pustit. Takto lidé nefungují. Nefungují takto ani e-shopy. Když si někdo otevře detail produktu, tak taky hned neznamená, že si ten produkt koupí. Ve skutečnosti je konverzní poměr jen v řádu nízkých procent. Konverze je poměr, kolik lidí vykoná tu činnost, kterou ty po nich chceš. U rezervačního systému to bude rezervace hotelu, u e-shopu to bude nákup produktu a třeba u fitness stránek třeba registrace do placeného klubu. To znamená, že třeba z 1000 návštěv ti ten produkt koupí jen třeba 3 lidi. Třeba. Může to být i samozřejmě víc nebo i méně.
Druhy reklam jsou různé. Některé se ti snaží jen prostě zarýt do paměti. Třeba si všimni, že v době sezónních nemocí běží v televizi plno reklam na nějaké nosní kapky. Nikdo ti tam neříká "teď si to běž koupit". To, že ten produkt ale potom v lékárně poznáš, pro ně znamená mnohem větší šanci, že si to koupíš. Lidé totiž více věří tomu, co už nějakým způsobem znají. I když tedy budeš mít vedle sebe dvoje kapky, kdy jedny budou mít pro tebe hezký obal (to se taky může lišit dle cílovky) a budeš je odněkud znát (nemusíš si hned vybavit, že je to z televize) a druhé, které se ti moc líbit nebudou a znát je nebudeš a cena bude více méně stejná, tak s největší pravděpodobností sáhneš po těch, které jsi viděl v reklamě.
Abych to jednoduše shrnul, tak tvrzení "Nepotřebuji reklamu, aby mi řekla, co si mám koupit" je jednoduše nepřesné. Takovéto ovlivňování máš i přímo v hypermarketech, o čemž spousta lidí ani neví, protože to jsou nenápadné praktiky působící na podvědomí. :)