Deadpool v traileru na Avengers: Endgame

Thumbnail play icon
62 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:114
Počet zobrazení:7 362

Nedávno jsme vám přinesli nejnovější trailer na Avengers: Endgame a dnes se podíváme, jak by to vypadalo, kdyby do něj vtrhl Deadpool.

Poznámka: Tentokrát se nejedná o legrácku Ryana Reynoldse, nýbrž fanouškovský počin.

Přepis titulků

Tak vás zase zdravím. - Zdá se to jako před tisíci lety... - Sklapni, Iron Mane, radši ho ztlumíme. Tyhle Deadpoolovy kraviny už se docela zajídají, co? Mně je to ale u prdele. ...a uvědomil si, že tě miluju. Jo, tohle je fakt velký drámo. A teď jseš ve vesmíru a fňukáš, jaks nedokázal zachránit vesmír. OZBROJENÉ SÍLY USA NÁBOR - Svět se změnil.

- Počkej, pomůžu ti. To je lepší. Kéž by Green Arrow byl v tomhle unive... Tahle lovestory už začíná bejt pěkně nudná. Nuda! Až v budoucnu potkáte fialovýho Homera Simpsona, tak miřte na hrudník. Je to tvoje vina. Falcon je mi volnej, neschopný hovado. A do hajzlu, Black Panther?

Kurva, Scarlet Witch je taky fuč? Měls mířit na hlavu. - Pořád všem říkám, že by měli jít dál. - Za všechno může Thor, Steve. Někteří jdou, ale my ne. Hledáš svoje superschopnosti? Musíme to zkusit. - Nuda, nuuuda.

- Všem, kteří už tady nejsou, to dlužíme. - Zkusíme to. - Na mou prdel to zkusíme. - Na život Thanose. - Za každou cenu. Tohle je ta nejvíc boží věc. Za každou cenu. To jako vážně trénuješ střelbu? Za každou cenu. Vážně? Co to kurva je?

Za každou cenu. No do prdele, to je šílený! Kanada! Tahle se mi líbí. Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

boooooring

135

Odpovědět

Můžete prosím všichni přestat používat (ne)slovo "JSEŠ"?
Je to čirá zhůvěřilost, zajímalo by mě, z jakých hlubin pekla to vylezlo.
Spisovně je "JSI" a nespisovně "SEŠ"...

718

Odpovědět

Jseš si tim jistej?

131

Odpovědět

"Jseš" / "seš" jsou dvě nespisovné varianty slovesa "jsi", významově ekvivalentní. Já osobně preferuji variantu "seš", přijde mi "hezčí", navíc podle korpusu, který používám, je také častější, ale to nic nemění na tom, že i "jseš" je slovo a není chybou ho použít.

83

Odpovědět

+XardassNespisovná řeč je v tomhle asi hodně subjektivní a ovlivněná tím, odkud člověk pochází. Pro mě osobně je mnohem přirozenější a tím pádem i hezčí varianta "jseš" :-)

64

Odpovědět


Odpovědět

+AjvngouÚplně OT otázka, ale Ajvngou, nejsi ty majitel titulkometu? Nebo to je velký návrat, vzhledem k tomu, že máš za přezdívkou "(překladatel)"? Mimochodem z tvého profilu: "Ten pocit, kdy u videí zmizí váš nick a objeví se tam "přeložil/a: VideaČesky.cz"... Jen to dokumentuje, jak se tady zachází s překladatelama. Na VideaČesky jsem se vybodl po pěti letech, protože překládat pro BugHera byl opruz a nebyla chuť."
Takže odchod Bughero znamená tvůj návrat?:)

12

Odpovědět

+sverdys- Titul překladatele člověku zůstane, i když se rozhodne přestat překládat.
- Doby, kdy tu vládl Corwin a titulkomet byl na seznamu zakázaných/sprostých slov, už jsou pryč.
- To "Přeložil/a VideaČesky.cz" byla nějaká chyba v Matrixu, kterou jsme krátce po upozornění na ni opravili.
- Nevím, jak jsi přišel na to, že BugHer0 odešel z webu, ale je pravda, že má teď na překlady méně času kvůli práci a tak.

02

Odpovědět

+sverdysMám z VČ pár kvalitních storek, takže jsem zareagoval trochu popudlivě, ale Xardass zareagoval podle mě přesně tak, jak by měl jako admin, takže si opravím. Jinak návrat nehrozí.

32

Odpovědět

Ano pane, omlouváme se a budeme na Vaše přání čistě korektní.

Ne, počkej. Je nám u p****e, co se Ti nelíbí. Říká se tomu vývoj jazyka. A ten má spoustu směrů.

12

Odpovědět

zEE pRIME A vo co ti jako de ? Když napíšu jseš vocas pochopíš to stejně jako když napíšu seš vocas. Vykašli se na to jak kdo co tady píše.

12