Automatická zpověď

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:492
Počet zobrazení:6 050
Soutěžní video ve španělštině. Scénka z televizního pořadu, typicky španělský katolický humor z baskické části země. Za tip děkujeme Matěji Fišerovi!

Přepis titulků

Zdrávas María. Vítejte v novém systému automatické zpovědi katolické církve. Pokud chcete začít se zpovědí, prosím zadejte své jméno. Nelekejte se, instalovali jsme nový systém. Nedostatek zpovědníků, pochopte. Ale nebojte se, zpověď má tu samou váhu. Zkuste to, zadejte jméno! Jmenuji se Urrutia.

Anchon Urrutia. Vaše jméno je Anchon Urrutia. Prosím, zadejte váš hřích. - Cizoložství. - Nesrozumitelné, opakujte volbu. Cizoložství. Vaše volba je... Cizoložství. Je vaše volba správná, pane Urrutia? Ano.

Cizoložství. Pro konečné rozhřešení zadejte volbu: počet žen, se kterými jste spáchal: cizoložství. Jedna. To nefunguje. Jedna. Říkal jsem jedna! Spáchal jste: cizoložství. Jedenáctkrát.

Je vaše volba správná? Ne, ne, jednou. Pouze jednou. Řekl jsem jednou. Zrušit volbu. Volba zadaná. Anchon Urrutia. Váš hřích je cizoložství, spáchané: jedenáctkrát. Vyčkejte na vytištění rozhřešku. Nezapomeňte, že při jeho nesplnění jdete přímo do: pekla.

Virtudes, vy jste ale ďáblice. A to sestry říkaly, že nám to karoake přinesli tři králové zbytečně! Překlad: lukan_cruz www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

hmmm

01

Odpovědět

Ono stejně za cizoložství se bere jakýkoliv nemanželský styk, který dnes provozuje 99% lidí před dvatbou, takže nevím za co se tak styděl. :)

30

Odpovědět

Tak je ten humor španělský, katolický nebo baskický?

553

Odpovědět

Cirkevní lži :) nic nového :)

1518

Odpovědět

"Baskitské"? Srsly?

174

Odpovědět

Jsem rád, že jsem to nemusel psát sám, pro oči to byla rána :)
Jinak překlad fajn.

50

Odpovědět

;) pardon!

50

Odpovědět

Škoda, mělo to velký potenciál, ale využilo toho.

419

Odpovědět