Kurs zkurvysynectví

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:643
Počet zobrazení:6 932
Cítíte, že ve vašem okolí panuje jakási nespravedlnost? Mají se ostatní lépe než vy, ačkoliv pro to očividně nedělají mnoho? Možná je to tím, že prošli kursem zkurvysynectví od firmy CCC. Reklama na kurs z dílny Vaya Semanita vám jistě všechno objasní. Calvo z Está pasando (Calvo je jméno, Está pasando je pořad) byl reportér madridské televize, který se proslavil svým pláčem v přímém přenosu poté, co jej z televize vyhodili jeho zaměstnavatelé. Další přeložená videa z Vaya Semanita najdete zde.

Přepis titulků

Překlad: Jeroneemo www.VideaČesky.cz Hoši, je to jelimánek, můžete ho předběhnout. Pěkný zkurvysyn, co? Chtěl byste být jako on? Nakopnout dřív, než budeš nakopán. To je teď možné s novým kursem "CCC - Zkurvysyni". Protože být zkurvysynem je nejlepší recept na to, aby se vám dařilo. Díky "CCC - Zkurvysyni" mě v práci povýšili na místo mého bratra. A dávám si ženušky mých přátel.

Samé výhody. A vždy najdu místo k parkování v centru Bilbaa. Zaparkoval jsi na místě pro postižené! Zkurvysyne! Děkuji, CCC. Učení vám půjde mnohem rychleji díky našim praktickým cvičením... Anchone, potřebuji inzulín. Potřebuji svůj inzulín! Kde jen to bylo? Vzpomínám si, že... Kdybys trochu upravil závěť... Zkurvysyne!

...a pomoci našich profesorů, kteří se vám budou osobně věnovat. Jaký pokrok. Zavolám mému poručníkovi. Měl jste pravdu! Brzy ze mě bude takový zkurvysyn jako vy. Stále se máte mnoho co učit. Víte, kolik vám účtuji za tento hovor? 4 eura + DPH za minutu. Vy zkurvysyne! Je znát, že jste mistrem. Zavolejte ihned a darem obdržíte biografie velkých zkurvysynů historie.

Ivan Hrozný, Hitler nebo Calvo z Está pasando. A jestli opravdu chcete triumfovat, dejte se do našeho pokročilého kursu "CCC... Grandiózní zkurvysyni". Měl byste se stydět! Ukradnete nám peníze, zruinujete svou banku a stát vám k tomu vyplatí milióny eur! Jste grandiózní zkurvysyn! Děkuji, CCC.

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Píč. . . . . ovina na Ntou!.

2116

Odpovědět

Ondřej: Nielenže pracujú rovnako ako normálne zamestnaný človek... pracujú omnoho viac a berú na seba všetku zodpovednosť. Prečo by mal dávať podnikateľ rovnaký plat sebe a zamestnancom, keď vďaka nemu majú ostatný prácu ? ... politikov nerátam... neexistuje politik, ktorý by si zaslúžil plat... ani jeden...
Inak video super, hlavne ten koniec :)

204

Odpovědět

Vaya semanita se mi hodně líbí

180

Odpovědět

Ondřej: Popis je v tomto případě pouze interpretací videa. Chci tím říct, že myšlenka v popisu se neliší od myšlenky ve videu. Váš komentář je ale misinterpretací (pokud ne desinterpretací) mého popisu (tudíž i videa), a proto jej nepřijímám jako kritiku.

190

Odpovědět

Video bylo vtipné, popis videa ovšem stojí za starou bačkoru. Úspěšní lidé, nemyslím politiky, pracují úplně stejně, jako normálně zaměstnaný člověk s tím rozdílem, že za to berou větší peníze a pracují s láskou :) "ačkoliv pro to očividně nedělají mnoho?" - Jo, to byste se divili :)

1812

Odpovědět

"berou větší peníze a pracují s láskou" to je koko* :D

00

Odpovědět

Zdá se, jako by tenhle kurs již úspěšně absolvovala většina českých politiků...

200

Odpovědět

Naši poslanci, tímto kurzem už asi prošli.. A úspěšně..

190

Odpovědět

kurZ se píše tehdy pokud je ve větě slovo k tomu patřící třeba: univerZitní kurZ , jinak je to celkem jedno...

180

Odpovědět

taky myslim ze se pise se Z

180

Odpovědět

perfektní! :-)

180

Odpovědět

Stiff: President nebo prezident? http://www.proofreading.cz/kurz-nebo-kurs

180

Odpovědět

nepise se kurz se Z?

192

Odpovědět

Quiero estar un hijo de puta... :D

180

Odpovědět

fefefe :D

180

Odpovědět

Jo jo skvělej kurz náš šéf jím prošel a je to opravdu velikán mezi zkurvysyny....Vřele kurz doporučuju...kdyby jste znali mého šéfa tak okamžitě scháníte více informací o tomto kurzu :-))))

180

Další