Reklama #1Whose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 252
Počet zobrazení:14 566

O dnešní video nás ve skupině Whose Line Is It Anyway? na Facebooku prosila Pája Prošková, takže tímto děkuji za inspiraci. Představíme si opět novou hru, kterou jsem do češtiny přeložil jako Reklama (Informercial). Je hodně podobná hře Teleshopping, kterou jste tu již mohli vidět, nicméně tentokrát dostanou dva účinkující krabici s několika předměty a musí vymyslet, jak by mohly tyto předměty pomoci divákům vyřešit daný problém.

V dnešní improvizované reklamě vám ukáží Ryan s Colinem několik pomůcek, díky kterým začnete abstinovat.

Přepis titulků

Od publika potřebuji novoroční předsevzetí, které by zlepšilo váš zdravotní stav nebo vzhled. Seknout s chlastem! Seknout s chlastem. Ryane a Coline, pojďte dopředu. Předvedete nám reklamu... za pomoci všech předmětů z krabice. Ukažte nám, jak nám tyhle věci pomůžou seknout s chlastem. - Ty, kolik je hodin? - Myslím, že jsou tři ráno. Tak to je čas na kup, kup, kup!

Dobré ranko všem. Já jsem Jimmy! A já... ne! A je čas na kup, kup, kup! Vidí nás vůbec někdo? Haló, haló? Kolik z vás leží momentálně na podlaze zpitých pod obraz? Je čas s tím seknout. Vaše játra potřebují pomoc! Dejte játrům pauzu.

Játra mohou zabít! Hodně lidí by přestalo pít, kdyby věděli, jak vypadají opilí. To máš pravdu, Ryane! Ale pod vlivem se těžko hledá zrcadlo. Občas je to nemožné. A proto tu máme tuto užitečnou pomůcku. Stačí si pořídit fotokopii vašeho obličeje... a nalepit ji na toto. Takhle vypadáte, když jste střízliví.

Takhle vypadáte, když jste na mol. Co se vám zamlouvá víc? Samozřejmě. Samozřejmě... takhle vypadáte opilí při zemětřesení. Další. Hej, k čemu je tahle podivná věc? - Hned ti to povím.

- Dobrá. - Díky této věci si nedáš víc než jeden drink. - Vážně? Ano, drinky si dáš sem, a když si chceš vzít další... Božínku! Je to vážně prosté. A taky na Halloween... R2-D2. Páni. - Hele, Cole. - Co je? - Co je podle tebe tohle?

- Vypadá to jako obyčejný kartáč. Přesně tak! Víte... Občas na to musíme jít tvrdě. Občas z vás prostě musíme ten alkohol dostat. A za pomoci mého ochotného figuranta Ryana vám předvedu, jak se to dá provést. Tentokrát to uděláme pusou. Ne, ne, ne.

Stop! Stop! Ne, ne, ne, ne, ne! Dělá to oheň. Nebo by mělo. Radši to odložíme. Někdo tu chce svůj vlastní pořad. Tu věc jsem fakt viděl v nějakém katalogu. Můžeš tím zapálit oheň venku nebo v krbu. On ti to nacpal do pusy a chtěl to roztočit, tak říkám: "Ne!"

Kéž bych dostal pěticent pokaždý, když k tomu dojde. Za chvíli jsme zpátky, tak s námi zůstaňte. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

That looks like a common brush
That's right :DDD

380

Odpovědět

"Liver let die" je povedeny kvuli tomu, ze v anglictine existuje fraze Live or let die. Zni to stejne a bylo to necekane, proto se tak smali.

330

Odpovědět

Jedná z nejlepších scének!

191

Odpovědět

Legendary ! 2:20+ by zasloužilo 11 bodů .. zbytek dostal 10 :D

201

Odpovědět

opět skvělý, Ryan perlil jaxviňa

211

Odpovědět

R2-D2 :D

210

Odpovědět

"vypadá to jako obyčejný kartáč" :D.... geniální!

242

Odpovědět


Odpovědět

Pokud byste náhodou nevěděli, kterou další hru překládat, přimlouvám se za Two line vocabulary, "also know as Piss Colin off" :) Většinou v nich nejsou moc velký složitosti, dvojsmysly nebo narážky na celebrity jako jinde, takže myslím, že ideální. :)

191

Odpovědět

EPIC ! :D

191

Odpovědět

Jitka: přesně ten fén máme a ono ho to jen rozfoukává a ne zapaluje

181

Odpovědět

Jinak u "Liver let die." se lidi smějou tolik, protože to má být zřejmě odkaz na McCartneyho písničku Live and Let Die, jejíž název zní téměř stejně. ;-)

221

Odpovědět

10* (vice neni treba rikat) :)

191

Odpovědět

......: tvoje starosti na mojí hlavu ;)
Dnešek je vážně výbornej, Horst Fuchs se může jít zahrabat i s naušnicí a koňským ohonem! :D

191

Odpovědět

ty jo kdyby mu tu pusu fakt vypálil tak to by byla hrůza ale jinak to vzali s humorem a já jsem vysmátej ještě teď

188

Další