Rozvod

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:392
Počet zobrazení:5 315

Jak už bylo řečeno v předchozím videu, manželství už není to, co bývalo. Rozvodů přibývá, ale podle tvůrců Vaya Semanity to nemusí být zákonitě nepříjemná záležitost. Ba naopak, pro někoho je to důvod k oslavě. Více už v následujícím příspěvku.

Přepis titulků

Přeji dobré odpoledne a vítám vás u dnešního obřadu. Sešli jsme se zde, jelikož se tato dvojice hluboce nenávidí. Anchóne. Já, Anchón Rutia, se zavazuji tě nenávidět... a nebrat na tebe ohled do konce mého života. Stejně tak slibuji, že se na tebe vyseru v bohatství i v chudobě, v nemoci i ve zdraví. Maite, jsi na řadě.

Já, Maite Larramendi... ti vracím tento prsten na znamení mého opovržení a zášti. Také přislibuji hanit tě a plivat na tebe do té doby, než si tě smrt konečně nadobro odnese. Výborně. Má-li k tomu někdo co říct, ať promluví teď, nebo mlčí navždy. Nedělejte to! Jste báječný pár. Dobrá tedy.

Mocí svěřenou mi soudem prvního stupně ve Victorii... vás prohlašuji exmanželem... a exmanželkou. Do hajzlu s tím! Bijte se, bijte se, bijte se... Dcero moje, ani nevíš, jak jsem šťastný, že se rozvádíš s tímto blbečkem. Přeji ti jen to nejhorší, ty jeden zkurvysyne. Ani nevíte, jak mě těší, že mi zmizíte ze života, vy podělaný páprdo.

Podívej, Anchóne! Tvá milenka. -Svině! -Šlapko! Neumíš si představit, jak mě váš rozvod nadchnul. S Anchónem na to budeme moci vlítnout, aniž bychom se před tebou skrývali. Prosím, všichni pozor na hod kyticí. Člověk, který ji chytí, bude mít rozvod jistý. Moment, já s manželem se milujeme a necítím potřebu rozvádět se. Ale nedávnou jsme spolu byli v klubu Venuše a ujišťuji tě, že šílel z jiného typu žen.

Tys byl v bordelu? Tak tos podělal! Chci se dát hned rozvést! Miláčku. Lásko moje. Překlad: Jeroneemo Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz Ještě že tě to napadlo. Málem nám zničila rozvod.

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tak to je naprosto uzasny, skoda jen te kvality :)

210

Odpovědět

:D:D:D Tak vysmátý :D Přesně jako na svatbě :D

200

Odpovědět

Tak to je "málo" směšný :D

180

Odpovědět

Jo tak tohle je krutý....

180

Odpovědět

"Svině!" "Šlapko!" :-D Krutééé. 8/10

190

Odpovědět

úžasný !! :D opravdu pobavilo :D

180

Odpovědět

Blázni :) Jakpak by to asi dopadlo, kdyby se dali dohromady s Michaelem Kesslerem....? :)

180

Odpovědět

Ti španělé jsou blázni.

180

Odpovědět

Super :D:D

180

Odpovědět

krute ale tak krasne :D

180