Avengers: Infinity War – Star-Lord vs Drax

Thumbnail play icon
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:89
Počet zobrazení:5 930

Na rozuzlení Infinity War si budeme muset ještě nějaký ten pátek počkat. Tohle čekání si ale můžete zkrátit vystřiženou scénou z Avengers: Infinity War, která nám přiblíží neshody mezi Strážci galaxie.

 

Poznámky:

Zune kapesní multimediální přehrávač od Microsoftu, obdoba applovského iPodu

Ace Frehley – hlavní kytarista skupiny Kiss, který v roce 1978 vydal sólové album, pro které nahrál i píseň New York Groove

Přepis titulků

Zas to zapni! Ne! Zapni to. Nemůžu poslouchat tu samou písničku pořád dokola, zas a znova. Říkal jsem ti, že jsem v háji. Musím se dostat zpátky do rytmu. Konkrétně do newyorskýho. Vrať mi můj Zune. - Ne. - Vrať ten Zune. - Ne. - Dej mi to.

- Ten chlápek, co to zpívá, je pěkně zvrhlej. Nebudu tu jen tak stát a poslouchat, jak pomlouváš Ace Frehleyho. - Dej mi to. - Ne. Ace Frehley nám nepomůže. Ještě jsme ani neopustili Kdovíkde. Ace Frehley pomáhá víc než ty. O Gamoru jsme přišli kvůli tobě. O Gamoru jsme přišli, protožes mě nenechal chopit se příležitosti. Proč tě to vůbec zajímá? Pokusil ses ji zabít! Říkala, že tím zachráním celý vesmír! Já bych vás zabila klidně oba, kdyby pak přestalo blikat to žluté světlo.

Který žlutý světlo bliká? Kanál na kódovaný zprávy? - Jak dlouho to bliká? - Bylo to tak krásné. - Počkej. Mantis, blikující žlutý světlo upozorňuje na důležitou tajnou kódovanou zprávu. - Styď se. - Jak dlouho... - To je tvoje práce. - To byla jeho práce. Draxi, tos neviděl to blikající žlutý světlo? Viděl, ale tys říkal: "Pokud je to žlutý, nech to býti. Když je hnědej, páčku hledej."

To jsou tvý rozkazy. To jsem ale nemluvil o kanálu na kódovaný zprávy. 22 důležitejch kódovanejch tajnejch zpráv. Ty by nám asi dost pomohly. 5 hodin. Sedím tu 5 hodin. Máme 22 zpráv. 23 zpráv. A další přicházejí. Od Nebuly: Gamora je naživu! Thanos ji bere na Titan. Proč neodpovídáte? Proč neodpovídáte? Dostali jste moje důležité kódované tajné zprávy?

Souřadnice lodi. Tak jo. Potřebuju mapu. Jdeme na to. Titan. Jo. Počkat, jak víme, že to není past? Překlad: marysol www.videacesky.cz Nenech ho sevřít pěst. Magie.

Víc magie. Magie jak hrom. Magie... Hmyze.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pokud mám být upřímný, vůbec se nedivím, že tu scénu vystřihli. Přijde mi to dost suché a neúsměvné.

30

Odpovědět

To je nějaká parodie? No tak to teda nic moc. No a pokud je to z toho filmu, tak to je teda děsná s****a.

13

Odpovědět

A má to na csfd 88% ...

00

Odpovědět

tahle scena ve filmu nebyla .. mozna by neuskodilo zapojit mozek a semtam si precist i popisek ... "...zkrátit vystřiženou scénou z..." demente

10