Až příliš reálné Pokémon GO

Thumbnail play icon
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:154
Počet zobrazení:10 598

Vtipálci z kanálu Nukazooka se opravdu hluboce a kreativně zamysleli nad tím, jak ještě více přiblížit novou mobilní aplikaci realitě...

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz No tak. Těsně! Co to...?! - Hej, ta appka blbne a myslí, že jseš Pokémon. - Co? Dej si bacha, já tě chytím! Ne. To ne! Proboha! Co?! Ne, ne, ne! Prosím! Co se to děje?! Dostaň mě odsud!

Pomoc! Pomoc! Dostanu tě ven. Hej! Tak ty chceš bojovat, jo? - Ne! - Pikachu, volím si tebe! Ne, ne, ne, ne! Proboha! Pikachu, použij bleskový útok! KRIPL SETH Sethe, použij úder z karate! Blesk!

Momentíček. Počkat! Aha! OŽIVIT Sethe, použij veletoč! VÍTĚZ Jo! TRANSFER POSÍLÁM PROFESOROVI Dobrá práce, trenére.

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

bože to je ale blud. infantilná kravina pre malé deti. popravde sa mi oveľa viac páčilo video po skončení tohto videa, z vlastného pohľadu. dúfam, že už niekoho napadne urobiť na stejnej báze z Pokemon Go fantasy mmoRPG a na miesto pokemonov zbierať veci na craft, bo hrať Pikachua je ako behať po meste s metlou a tváriť sa pri tom že som Ježibaba čo na nej lieta. trapas. A baterka by mala dlhšie vydržať bo je to oničom.

14

Odpovědět

super videjko :D jen detail, "crippled Seth" jako "kripl Seth"? já nevím, jak vám, ale mě kripl především označuje nadávku na někoho, kdo to nemá jak fyzicky, tak v hlavě v pořádku... víc by mi tam sedělo "zmrzačený Seth" nebo něco podobného... jen můj názor

911

Odpovědět

Kripl s psychickým narušením nijak nesouvisí. Kripl=mrzák.

112

Odpovědět

+R3dijá vím, že kripl znamená mrzák, jen v dnešní době se to víc používá jako nadávka, stejně jako třeba debil... a crippled je v angličtině příčestí minulé, které v tomto případě označuje přídavné jméno, proto jsem jen poznamenala, že mě osobně by tam víc sedělo něco jako "zmrzačený"... ale to je jen můj názor... videjko i tak moc super :)

11

Odpovědět

+Linda FalberováChápu, na co narážíš v druhé časti "tvého názoru". To ale v mé reakci neřeším. Já řeším jen první část "tvého názoru", kde poukazuji pouze na to, že kripl není dement. ;)

20

Odpovědět

Dostala si dislájk ode mně :) :D :P

23

Odpovědět

Napadlo mě to samé. Crippled Seth je spíše zmrzačený Seth, tedy jde o o něco, co je dočasné nebo se mu stalo v poslední době. (Vzhledem k tomu že jde o herní výraz). :)

10

Odpovědět

Pokémona může mít kdokoliv, pro digimona musíš být vyvolený. :)
Odpověď na Pokemon vs. Digimon

46

Odpovědět

Přesně tak !! :D

17

Odpovědět

My dva si je tu podmaníme ;) oni budou naši digimoni :P :D

19

Odpovědět

+Elizabeth66Je super, že někdo se ztotožňuje s mými názory Eliz :), ale nikoho si tu nechci podmanit :), stačí legrácky ;-)

05

Odpovědět

+JaaJTak joo :P :D fšak o srandu jde především :P kdyby jsme se tu všichni brali jen vážně brzy se tu pozabíjíme :P :D :D

06

Odpovědět

btw pěkně si vytřel podlahu s tím rádoby animátorem :D teď někde brečí v koutě jako malá holka. :P

210

Odpovědět

Počkej, odběhnu se porozhlédnout ven a najít toho, kdo se tě na to ptal ..

170

Odpovědět

+PaeturTeď ti nějak nerozumím, proč by si musel hledat někoho, koho ani nemůžeš najít tzv. nikdo se mě neptal.

12

Odpovědět

Co k tomu dodat snad jen že pokémoni jsou pro buzíky :D budoucnost je v digimonech digitální monstra

38

Odpovědět

Pokémon, pokémoní monstrum, pokémoni strážce šampión .., probíhá pokémoní změna. :D

16

Odpovědět

:D

17

Odpovědět

První!

58

Odpovědět

Jáááj :D

29

Odpovědět

je ti aspon osm?

40