Děsivý ropuší masakrBBC Earth

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:18
Počet zobrazení:2 246
Je libo trochu toho přírodního hororu? A co takhle monstrum se třemi čelistmi, pěti páry očí a chutí na ropuší masíčko?

Přepis titulků

ĎESIVÝ ROPUŠÍ MASAKR Samička a její stopař dorazili na konec své poutě. K té samé tůni, kde se ona jako pulec vylíhla. Rovnou se dají do práce. Samice naklade dlouhé řetězce čítající tisíce vajíček. Sameček, pokud se bude pořádně držet, je všechny oplodní. O několik měsíců později nastalo léto. Tyto maličké ropušky jsou připraveny na další vývojovou etapu.

Musí se vypravit na souš. Většinu svého dospělého života stráví v lese, odkud přišla i jejich matka. Ale aby se tam dostaly, musí překonat zónu smrti. Tu obývají obří pijavice. Některé jsou i 15 centimetrů dlouhé. A moc jim chutnají malé ropušky. Loví pomocí perfektního čichu a pěti párů očí.

Ropušky se nesmí zastavovat, pokud se chtějí dostat do lesa. Když nebudou dost rychlé, čeká je neveselý osud. Budou spořádány zaživa. Pijavice je mohou chytit oběma konci svého těla. A pomocí tří čelistí. Jakmile je ropuška chycena, je s ní amen. Ale na každou chycenou ropušku připadají stovky, které se dostanou do bezpečí lesa.

Pro většinu těchto ropušek jde o horor se šťastným koncem. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Furt lepší pijavice, než mladý ropuchy líhnoucí se ze zad... Baby Toads Born from Moms Back | Worlds Weirdest

10

Odpovědět

Kdo jiný než Xardass opět kopíruje od konkurence. Že mě to ani nepřekvapuje: http://titulkomet.cz/ropusi-masakr-obri-pijavici/

18

Odpovědět


Odpovědět

A že nikdy nenapíšeš na titulkomet, že kopírují od konkurence oni, třeba tady :) http://titulkomet.cz/umelec-ktery-kresli-na-psacim-stroji/ To, že dva lidi nezávisle na sobě přeloží stejné video, není nic neobvyklého. Tak už s tím dej pokoj.

22

Odpovědět

ja treba na zadny titulkoment nechodim me to by i vyhovovalo kdyby tady bylo vic prelozenycvh videi i kdyz zkopirovanych odjinud...

51