Lední medvěd versus mrožBBC Earth

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:26
Počet zobrazení:3 216
Medvěd už několik měsíců nejedl. Poštěstí se mu s mroži?

Přepis titulků

Medvěd je vyčerpaný z plavání a musí znovu nabrat sílu. Druhého dne zahalí ostrov mlha. Mroži cítí, že jsou v nebezpečí. Ve skrytu mlhy se medvěd přiblíží ke stádu. Dospělí udělají kolem mláďat bariéru. Je vidět jen zeď tuku a kůže. Medvěd bariéru otestuje. Ale ta zůstává nenarušena.

Zdá se, že největší masožravec na světě našel sobě rovné. Musí se tu najít nějaká trhlina. Tady ne. Tato samice chrání své mládě. Stačí ji z něj odtáhnout. Zuby a drápy neproniknou její silnou kůží. Stádo utíká do vody a medvěd musí jednat rychle. Tady se to nepodařilo, tak to zkusí jinde.

Šance konečně se po několika měsících najíst se rozplývá. Je stále zoufalejší. Teď, nebo nikdy. Pokud má zvítězit, musí se vyhnout ostrým tesákům. Mrož je neskutečně silný a táhne medvěda z mělčiny do bezpečí ke stádu. Vysmekl se mu. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já si myslím, že by si ten medvěd měl prostě zajít do sámošky něc koupit :)

01

Odpovědět

Chcel by som pochopiť, aký zmysel má pre evolúciu a celkovo prírodu gigantické 1-2 tonové neobratné zviera plné tuku, ktorého funkcia a prežitie mi nedáva žiaden zmysel. Je mi ľúto toho medveďa, pravdepodobne časom vyhynú

121

Odpovědět

Mám to podobně. Nechápu, k čemu nám jsou slováci a jiný genetický odpad.

137

Odpovědět

+(Pepek)To víš, když Maďaři trtkali s opicema, tak je pak museli někam házet. Očividně přes Dunaj :)

116

Odpovědět

+(Pepek)V každom národe sú idioti, ktorí okrem srania a dýchania kyslíka nerobia nič a potom sú normálni, rozumní ľudia, ktorí prispievajú do spoločnosti, resp. aspoň neškodia. Na druhú stranu taký mrož, tonová halda lenivého tuku, no neviem... ako píšem, je mi ľúto medveďa, bude hladovať, škoda, že sa mu nepodarilo niečo uloviť.

29

Odpovědět

Pro ...:
1) Podívej se na to video. Odpověď je v něm - ani medvěd nedokáže s tou horou masa a tuku pohnout.
2) Počty medvědů ledních stoupají. Za posl. 50 let nevyšlo alarmistům VŮBEC NIC. Ani jedna z alarmopředovědí...
Pro ty dva dementy:
3) Vy dva "stateční" antislováci - koukám že vás asi ani Maďar nenatrtkal. Vy jste museli vyjít v denním rozkaze MNO, takoví k***i se prostě nerodí!

115

Odpovědět

+AlfikCo je na tom k nepochopení? Někdo nemá rádo po svých zkušenostech rusy, někdo ukrajince. A někdo zase národ, který tisíc let neexistoval a první samostatný stát, který si založili, byl rovnou fašistický. Kdyby nebylo vlhkého snu jednoho čechoslováka z Hodonína, tak by bratia dodnes chodili s**t za salaš a svítili si pochodněmi.

106

Odpovědět

+(Pepek)Nejhorší je, když tě Slovák jak poleno poplácá po rameni se slovy "My Česi..."

56

Odpovědět

+BurgNo, hlavně je nejsmutnější, že je jich tolik i na webu, který se jmenuje videaČESKY. Že si prostě nezaloží videaSLOVENSKY, nebo videaMAĎARSKY - a tam můžou bejt ukřivděný jak chtěj - a hnusný na každýho Čehůna, kterej jim tam vleze.

56

Odpovědět

+BurgMyslel jsem tím, že to jde i slušně. Jinak, samozřejmě, kdo ti pije krev - to je tvoje věc :) Můžou to být i všichni tři, Rus, Ukrajinec i Slovák.
Mě osobně mnohem víc vadí ten způsob konání Slováků, v tom se shodneme, podvakráte zk... republiku a to jednou tak že se stali nácky a podruhé se paktují Rusy, jak se teď ukazuje, ale jak vidíš, mohu to napsat a bez zbytečných urážek. Ať už genetiky, Maďarů, nebo chudinek opic :)

13

Odpovědět

+AlfikTolko nenavisti som tu fakt necakal. Napisal som podla vas uplnu hlupost ? Ok, tak podme diskutovat... kludne by som si uznal chybu. Ale navazat sa takto do slovakov ? Vam uz uplne j*be ? Ano, slovensko je podla najnovsich prieskupov na tom dost mizerne (ci to bol boj proti ockovaniu alebo protiukrajinske nazory), ale vela ludi v tomto state nevesa hlavu a chce bojovat. Na slovensku su viditelne a citelne prorusske metastazy, v septembri nas cakaju volby, boj proti blahovi, ficovi a klaunom ako matovic a ina sebranka.
Ale nepiste mi tu, ako keby bolo cesko dokonale - obrovske russke majetky v Karlovych Varoch ? Bubenec ? To co sa dialo pred narodnym muzeom v Prahe ? Alebo na sude vyrazene dvere, ohrozenie sudkyne - kauza Peterkova ? Atd atd...
Vam trom exemplarom musel niekto v minulosti velmi ublizit, mrzi ma to

63

Odpovědět

+......tady nejde o to, zda jsi napsal hloupost nebo ne, ale o to, zes psal slovensky.

01

Odpovědět

+......Na čo vôbec reaguješ na nich... :D, nieto sa ešte snažiť diskusiu. K tvojmu dotazu: tak hlavný zmysel je prežiť a množiť sa, nie? Evolučne im to vyšlo na hromadu lenivého tuku. Keď sa zmení situacia buď sa zas adaptujú alebo zahynú. Svoju "funkciu" v odovzdávaní genov zatiaľ zvládajú dobre. Akú úlohu by mali ešte mať?

00

Odpovědět

+Matej PPopisuješ čoboly, nebo mrože?

00