Harry na scénu!BedHead - komedie o sexu (S01E03)

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 33
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:110
Počet zobrazení:8 923

Po nepovedeném večeru s Paulem si Sára přivede svého bývalého, Harryho, k Paulovi domů. A pak se dějí věci.

Přepis titulků

Ty, Sáro, kde jsi? Bude se házet kytice. Jsi tu? Sáro? To je Paulův pokoj. Je větší, než jsem čekal. Jo, asi jo. Smrdí to tu jako zklamání. Takže...

Dobrá svatba. Jo. Tak co? Jdu pro ten čaj. Myslím, že oba víme, že tu nejsem kvůli čaji. Myslela jsem, že jsi chtěl čaj. Harry říká spoustu věcí. Abys věděl...

Tohle... už se nebude opakovat. Jednu věc se nauč. Co se má stát, stane se. Když Harry něco chce, tak si to vezme. Bum, je to tu. Panebože. Tohle je tvoje hřiště. Nemusíš ani hnout prstem. Seru na to.

Neměli bychom to dělat. Je to Paulův pokoj. Neboj. Bude to rychlovka. Tam ne. O NĚKOLIK POLOH POZDĚJI - Možná se k sobě vrátíme. - To poslední pivo jsem neměl dopíjet. - Ten je tak skvělý.

- Kondomy zasrané, nic necítím. - Byl by z něj skvělý táta. - Ty pilule jsem si taky asi neměl brát. Mám křeč. Kurva. Tohle musíme dokončit. Musím se přes ni přenést. Nebudu si nad ní honit dalších šest měsíců! Musím dolů, mám křeč. - Už budeš? - Jo. - Doděláš se sama?

- Co? Doděláš se sama? Svoboda! - Bože. - Seru na to. Jinak se neudělám. - Do toho, Harry! - On... Bože. - Do toho, Harry! - Do obličeje ne! - Do toho, Harry! - Do obličeje ne! - Do toho, Harry! - Bože. Harry, Harry, Harry!

Sáro, hele, co jsem dostal. - Sáro... - Harry... - Je to jinak, než to vypadá. - Je to přesně tak, jak to vypadá. Paule, moc mě to mrzí! To je dobrý, jako doma. - Promiň, musel jsem si půjčit gumu. - Harry! - Co je? Můj dům je váš dům... - Harry půjde.

- Ne, Harry se zrovna udělal. - Tohle je Paulova postel. - No a? Nevadí mu to. Že ne, Paulie? Ne, kámo... Vůbec mi to neva... Přespím na gauči. Musíš to zkusit, nevíš, o co přicházíš. Zůstanu tam už napořád... Než odejdeš... Mám tu problémíček, který vyžaduje kapesníček.

Jasně. Těch mám kupu. Díky, kámo. Jasně. - Dobrou, Sáro. - Dobrou, Paule. Paule... - Vlhké sny. - Tobě taky. Vtipálek.

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"Harry was just leaving!
No, Harry was just cumming/coming!"

:D :D Pure gold.

20

Odpovědět

Chudák Paul... Teď mi ho bylo upřímně líto, ani nevím jestli to bylo vtipné, spíš velmi kruté....

220

Odpovědět

No takovejch případů jako Paul znám nespočetně. Prostě ženy nehledí na to že muž má city.

210

Odpovědět

GO HARRY ! HARRY HARRY ! HARRRRRYYYYYY.....

250

Odpovědět

Tento diel bol príliš krutý. A najhoršie je, že na tom má hlavnú zásluhu tá holka, ale ako správny feminista nemôžem tej žene zazlievať, že je tak krutá, že si to rozdá na posteli týpka, ktorý je do nej po uši zamilovaný.

264

Odpovědět

A proč byste nemohl. Tohleto by bylo hodně neslušné, i kdyby to hostiteli nevadilo.
Ale seriálu jako takovému začínám přicházet na chuť. Frekvence facepalmů je sice vysoká, ale mám chuť si pustit další díl.

181

Odpovědět

+komunardPretože to bola jej voľba. Ty tiež musíš akceptovať ak ťa nedajbože dievča podvedie, iba čumieť ako tĺk alebo odísť. Vo všetkých inakších prípadoch, i za monokel na jej milencovi, ti hrozia klepetá. V tom je tá krutosť, že ju niektoré baby aplikujú, pretože vedia, že nič neschytajú.

43

Odpovědět

+YeeeeeeehaaaaaahExistují i jiné prostředky, jak dát najevo své osobní či morální rozhořčení, než fyzické násilí. Civilizovaný člověk by je měl ovládat. Pokud je jediný způsob, jakým si zajišťujete respekt svého okolí, primitivní fyzická agresivita, tak to máte holt blbé.

84

Odpovědět

+komunardNevím, ale málo kdo dokáže být tak moc v klidu, když mu žena, případně přítelkyně zahne s někým jiným. Samozřejmě to platí i naopak pro ženy. Ale ženy mají dle mě více možností. Házení věcí, mlácení chlapa, případně i ženy s kterou zahnul. Chlap má v zásadě jen možnost odejít a nebo nadávat jak blázen, čímž si možná uleví, ale vcelku je to na nic. Možná mě napadá ještě rozbití nějaké věci, nebo třeba nábytku. Ale aby se hrubě dotkl ženy která mu zahnula je nepřípustné a mlátit chlapa, který se na tom podílel je zbytečné, protože on třeba ani nemusel vědět že je zadaná, prostě jen využil že mu chce dát. Není to teda rozebrané do hloubky, ale myslím že tak to je. V té situaci asi prostě neřeknu, omlouvám se že jsem Vás vyrušil. Dokončete si to a ty se potom sbal a odstěhuj a pak odejdu. Jsem flegmatik, ale tohle bych asi nedal :D

70

Odpovědět

+repleyPokiaľ to nie je tvoj majetok, tak ťa môžu nasadnúť klepetá za ničenie cudzieho majteku, a keď aj je to tvoj majetok, tak ti môžu nasadiť klepetá za narúšanie poriadku a z nepriameho ohrozovania osoby

21

Odpovědět

+repleyMorálka samozřejmě není objektivní. Ale já považuji jednání, které vy umožňujete ženám, za nepřijatelné.
Jsme vyspělá civilizace, takže klademe na sebe velké nároky. Ne vždy jim dostojíme. Někdy jsme dokonce trestáni. Ale je to opodstatněné, protože násilí nic dobrého nepřinese.

40

Odpovědět

+komunardStejně je to všechno irelevantní (vztaženo k videu), ti 2 spolu ani nechodili, měli jen jeden trapný sex.. Maximálně je může vyhnat ze své postele a trochu si
zanadávat...
Ale dejme tomu, že jste v dloholetém vztahu a jste s ženou kterou milujete a věříte jí. Jednoho hezkého večera, ji načapáte s nějakým jiným v posteli. Vážně by mě zajímalo, jak by se kdo zachoval??
Hlavně podle tvého komentu komunarde ty. Podle toho posledního komentáře si to představuji nějak takto: ...Vidíš je, jak tam dovádí na posteli a jdeš klidným krokem k nim. Ona si tě všimne, ty v tom jen řekneš klidným hlasem: ,,Dobrý večer Mildret, tímto odstupuji od naši ústní dohody o vzájemné výměně služeb.,, Přitom si s ní potřeseš rukou. Potom ještě pozdravíš, toho džentlmena, taktéž si s ním potřeseš rukou. V tváři i v hlase žádná emoce. ,,Naschledanou,, ještě dodáš, otočíš se a klidně s noblesou zaprášeného komorníka odcházíš.

51

Odpovědět

+pav1Tak byl by to svým způsobem ideál, ale jasně že takhle se (skoro) nikdo nechová. Ale pevně věřím, že bych se v takové situaci obešel bez ničení věcí nebo dokonce mlácení lidí. A pokud ne, bylo by to moje selhání, má vina, má zodpovědnost. A tak to má být.
Něco takového se mi ještě nestalo, chvála bohům, ale z toho jak reaguju v jiných krizových situacích, tak většinou zůstanu stát neschopen pohybu a zírám, pokud bych vás zajímal opravdu konkrétně já.

60

Odpovědět

+komunardDíky za odpověď :)

30

Odpovědět

Kdybych byl Paul tak bych byl radši že má koitus s jejím ex než kdyby ta holka byla křestanka.

14