Sára potřebuje přespatBedHead - komedie o sexu (S01E01)

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 33
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:316
Počet zobrazení:19 244

BedHead je pětidílný australský webseriál o dvou přátelích, kteří spolu stráví víkend. Celý se odehrává v jednom pokoji, v jedné posteli.

V prvním díle Sára přijede na svatbu přátel a potřebuje přespat u kamaráda Paula. Co se stane, až spolu budou sami v posteli?

Přepis titulků

Ahoj, Paule, přijedu na svatbu Marka a Julie, můžu u tebe přespat? Jistě, slečno, můj dům je váš dům. Takže ano? Ano. Přesně tak. Určitě je to v pohodě?

Můžu spát na gauči. Jasně, v pohodě. Na tom gauči spát nechceš, věř mi. Je to děs. Klid, Paule, nic se neděje. Pohodička, je to Sára, stará dobrá Sára z výšky. Co si to namlouvám? Není to pohodička. Věřil bys tomu, že se Mark a Julie zítra berou? Že jo?

Je to hrozně divný. Nejlepší přátelé se asi můžou vzít. Starý dobrý spolehlivý Paul. Je to tak hodný kluk. Pokud zrovna nemluví o své práci, to je příšerná nuda. - Tuhle v práci... - Bude na svatbě Harry? Kokot expřítel, kterého nesnáším a který si tě nezaslouží? Jasně. Nevím.

Proč? Akorát ho fakt nechci vidět, toť vše. Neumím se ovládat. Super! Už ho pustila z hlavy... Mám šanci! Ahoj. Co to je? Není ti zima? Jo, je tu chladno.

Až z toho tvrdnou bradavky. Chtěla by ses přitulit? Tak jo. Panebože, je to tu! Tak se otoč. Dobře. Je to tu! Je to tu! Klídek, klídek.

Nevím, kam mám dát ruku. Klídek! Tulení je prima. Co to...? A jéje. Měli bychom se vyměnit. Měli bychom... Kvůli...

mé ruce. Tak jo. Myslíš na to, na co já? Na co myslíš? Dva lidi, sami v posteli... Nazí. Cože? Já nejsem nahá. - Ty jsi nahý?

- Ne, nejsem. Ale mohl bych být. - Kamarádi spolu nemají být nazí. - Říká kdo? - Říkám já. - A proč? - Protože jsi to ty. A ty jsi hodný kluk. Nejsi takový ten typ. A udělal by hodný kluk tohle? - To je pěkně divné. - Je to divné. - Fakt divné.

- Příjemně divné? Promiň. Víš co? Dej ji zpátky. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

pokračování!!!!!!!!!!!

10

Odpovědět

soooo trueee :D

00

Odpovědět

Vypadá to zajímavě, těším se na další přeložené díly tady na webu :)

10

Odpovědět

ten pocit poznám http://emefka.sk/post/71575

00

Odpovědět

Kdy bude přeložený další díl? :)

20

Odpovědět

Ahoj, přeložené díly tu budou vycházet každou středu ve 20:00. ;-)
BedHead - komedie o sexu

50

Odpovědět

+BugHer0Mockrát děkuji za radu a za informaci. Přidáno do sledovaných :)

50

Odpovědět

Jinak pokud se zaregistruješ, můžeš si pomocí tlačítka, které se ti zobrazí přímo pod názvem seriálu, přidat seriál do sledovaných a o nových epizodách budeš po přihlášení informován. ;-)

40

Odpovědět

No do p****e :D :D

130

Odpovědět

Ok, taky jsem to nevydržel a musel se mrknout na ostatní díly... super stopáž, takže tam není zbytečně moc kravin navíc. Čtvrtý díl je absolutně nejlepší :)

30

Odpovědět

Hned jsem to musel na youtube zkouknout celé. Škoda že to vždycky utnout v situaci, kdy by se dalo něco super vtipnýho vymyslet a navážou až o něco později. Jinak je to fajn, nechápu že to má na youtube tak směšnou sledovanost, to i tady to snad uvidí více lidí než tam.

240

Odpovědět

Už jsem to tu nedávno psal. Tyhle zahraniční webseriály bohužel nemají dost často vůbec zvládnutou distribuci. Autoři to hodí na YouTube, pošlou známým a kamarádům, ale tím to mnohdy hasne. U nás na webu máme diváky "vychované" tak, že je webseriály baví a jsme rádi, že se pak tímhle způsobem dostane pozornost i zapadlým věcem, jakou je i BedHead. :-)

130

Odpovědět

+BugHer0A jak tyhle seriály objevujete?

110

Odpovědět

+LukášVětšinu z těch, co se tu poslední měsíce začaly objevovat, jsem našel na http://www.tubefilter.com. Pokud umíš anglicky, určitě doporučuju. Jsou tam zajímavý články o YouTuberech, webseriálech a dalších věcech... :-)

YouTube není na webseriály pořád vůbec připravený. Absolutně se tam neorientuju, nedá se na nic kvalitního jen tak omylem narazit a když zadáte do vyhledávání "web series", vyjede vám spousta bejkáren, kterými se musíte prodrat, abyste narazili na něco aspoň zdánlivě smysluplnýho.

90

Odpovědět

+BugHer0souhlasím!

10

Odpovědět

Paráda další věc co mi připomene že ted ležím v posteli sám a místo toho abych nějaké slečně šahal na prs tak utápím svůj nudný a monotonní život učitele žáků ve vyloučené lokalitě, sledováním videí o tom jak někdo šahá slečně na prs.

482

Odpovědět

Už i masturbace je příliš nudná, nezáživná a konec neuspokojivý :-(

340

Odpovědět

Strašně krátký, ale líbí se mi ten seriál. Pokračujte :D

240

Odpovědět

Já bych jí řekl,že je mýmu šaškovi zima a jestli bych jí mohl podstrčit dovnitř .-P :D

218

Odpovědět

Jasný, to jsou ty silný kecy od pc...:-D V reálu bys zakoktal dobrou noc, ležel ani se nehnul, v hlavě si promítal milion scénárů, co říct, pak slyšel, že usla, tak by sis řekl třeba ráno a usnul taky..:-D

652

Odpovědět

+5826Prosim te, ve chvili kdy by te to napadlo, tak uz by jsi byl hotovej.

80

Odpovědět

Vzhledem k tomu, že mám podobnou zkušenost tak jsem se smál od začátku do konce :D

420

Odpovědět

Jo to bylo fakt weird, radsi uz bych na to nemyslela

430

Odpovědět

+Šlomojhova mámaMami neztrapňuj mě!

210

Odpovědět

we should be just friends

90

Odpovědět

w8 what?

71

Odpovědět

Je to divné. Je to pěkně divné. Fakt divné. Jestli příjemně divné, no, nevím. Ale je to krátké, takže se můžu podívat na další díl, a uvidí se.

341

Odpovědět

A čo ako diváci iného mali čakať? Že budú robiť kotrmelce??

280

Další