Pomsta jménem NikolBedHead - komedie o sexu (S01E04)

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 33
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:137
Počet zobrazení:10 426

Paul se rozhodne oplatit Sáře její chování a přivede si domů kolegyni z práce. Věci se ale nevyvíjí podle jeho představ. Vůbec.

Přepis titulků

Paule, mrzí mě, že jsem ve tvé posteli s někým spala. Ale je od tebe hezké, že jsi vypral povlečení. Bože, co mě to napadá. Možná bych měla zůstat u Harryho. Ne, musím si s ním promluvit. Paul je hodný kluk. Paul je fakt hodný kluk. Sáro.

Tohle je kamarádka Nikol z práce. Nikol, Sára. Bum a je to! - Ahoj. - Ahoj. Pukni! Jasně, pardon. Sáro, mohla bys dneska přespat na gauči? Ne!

Jasně. Je to tvůj pokoj, nemůžu ti v tomhle bránit. Ať na něj ta štětka nesahá! Počkat, proč mi na tom záleží? Řekni něco, honem! Bavte se. Tohle ne! Díky. Je jí to jedno, kurva! Jestli to chce nahlas, má to mít nahlas.

Ježíši Kriste! Hej, kámo... Co to děláš? Nic. Můžeme jít na to? Jasně, říkal jsem si, že jestli máme předstírat, že máme sex, tak musíme být hlasití a musíme dělat, že si to užíváme. Já si to užiju.

Jo. Říkal jsem si, že budu stát tady a trochu si pohraju. Můžeš si s ním hrát, kde chceš. Dobře. Víš... Když jsem mluvil s holkama v kanclu, byla jsi poslední, o kom bych řekl, že do toho půjde. - Co to děláš?

- Musí to být uvěřitelné. To je super. Co to děláš? Sundej si to! Proč si to sundáváš? Musím se vžít do role. Je ti jasné, že ti pomůžu s případem Matheson a budeme jen předstírat, že máme sex? Svaž mě! Proč mě svazuješ? Proto je třeba nastavit si hranice s lidmi, se kterými máte předstíraný sex.

To je můj pásek? Ten, co jsem ztratil v práci? Poslal jsem kvůli němu 12 zpráv, tři z toho byly označeny jako důležité! Každý večer volám k tobě do kanceláře, abych se udělala u zvuku tvé hlasovky. Já mám hlasovku? Ahoj, dovolali jste se Paulovi. Po pípnutí zanechte vzkaz.

Píp. Píp. - Píp. Píp. - Já tady umřu. Píp. Píp. Píp. Píp. Píp. Píp. Píp. Píp. Někdo se nám tu probudil. To jako fakt? Tohle tě rajcuje? Jéje, to je pan Pindík.

Proč má její penisový hlas britský přízvuk? Pak Pindík je v pohodě, může zůstat doma. Vzdělávají ho doma. Nesnáší pozornost. Au! Au! To je super. Pan Pindík! Přestaň s tím! Přestaň už!

To je ale zlobidlo! Co se to děje? Musíme ho dostat ven. Ne! Ne, ne, ne, ne, ne. Nemusíme! Je mu dobře. Je mu dobře, chce zůstat doma. Děláš přesný opak toho, co jsem řekl. Už si svobody užil až až. Nic s panem Pindíkem nedělej!

Sáro? Sáro. Sáro! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vzpomněl jsem si na Carol z The Last Man on Earth. :D

10

Odpovědět

Rozhodně nejlepší díl :-D Smála jsem se celou dobu :-D

130

Odpovědět

Píp

130

Odpovědět

Páči sa mi ako je v našej kultúre znásilnenie považované za vtipné ak sa vykoná na mužovi.
Predstavte si vymenené role. Chlapec znásilňuje dievča tá ho omylom udrie lakťom a potom je ešte šťastná, že proti nej nie je žaloba.
Áno na párty je so mnou strašná sranda :D

592

Odpovědět

Zeptám se holek ve sklepě jak to vidí :)

571

Odpovědět

+ŠovinistaPozdravuj mojí máti a ségru :D

130

Odpovědět

Ve vaší kultuře myslíš jako ve slovenské kultuře? Nebo jak?

73

Odpovědět

Těžko se s ním soucítí, když si to sním chce rozdat tak sexy a rozjetá divoška :D Holt dvojí metr, nejspíš související s typickou fyzickou silou pohlaví... Nicméně kdyby vážila metrák, pracky jak lopaty, tak bych se na to díval asi jinak :D

180