Paul nic nevydržíBedHead - komedie o sexu (S01E02)

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 33
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:170
Počet zobrazení:13 768

Situace se komplikuje, Paul a Sára se totiž rozhodnou, že svůj vztah posunou trochu dál...

Další epizodu sledujte příští středu ve 20:00

Přepis titulků

Tak jo. Jdeme na to. Jdeme na to? Jestli jo, bude to jen o sexu. - Žádné cukrování. - Jen hardcore sex. Žádné líbání, prostě jen sexuální aktivita mezi dvěma dospělými, kteří jsou náhodou přáteli. - S výhodami. - A bude to jen mezi námi. - Souhlas?

- Souhlas. Tak jo. Dobrá. Jdem na to. To se mi ještě nestalo. Minutku. Ty zrádče! Srovnej se do latě, slyšíš? Nebudu to opakovat, mladíku! - Paule, o nic nejde.

- Proč to říkala? Dej mi minutu a bude to to největší... Mimochodem, myslím na tebe. Super. To si děláš prdel. Díky. Už aby bylo po všem... - Už to bude? - Asi jo. - Pokud se ti do toho pořád chce. - Jo. Rozhodně...

Určitě? Neříkáš to jen tak? Rychle pojď na to, než zase ochabne. Tak jo. O MINUTU POZDĚJI Jo. Jo. - Bože. - Už je tam? Ale ne. Teď už jo.

Jo. - Nejsem si jistá, jestli je. - Jo. Jo. Ale ne. Ale ne. - Co to dělá? - Počkej, nehýbej se. - Ale ne, ale ne! - Doufám, že se tak netváří, protože už bude. Ne, ne, ne! Tak jo, můžeš. Ale už budu, co ty? - Co?

Vždyť jsme teď začli. - Já taky. Teda, počkej. - Co? - Počkej, přestaň. Tak jo, můžeš. Přestaň. - Počkej na mě, jo? - Jasně, jo. - Nedělej to! - Tohle byla chyba. - Babiččiny spoďáry. - Co to je? - Odlesňování! - Jako bych tam měla malíček. - Miluju tě! - Co? Co jsi to říkal? Miluju tě...

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nikomu nevadí ta bezedná díra, která zeje ve scénáři? V předchozím dílu se mu postavil, když se měli k sobě jen tulit a v tomto díle má problémy s erekcí, když jdou na to? A vzápětí má zase problémy s předčasnou ejakulací? Tak ať si ta parodie na scénáristu sakra vybere. Přeplácaná přešroubovaná pitomost bez náznaku vnitřní konzistence.

41

Odpovědět

Proč se pouštíte do překladu takovýchto seriálů, které mají jen pět dílů a ještě to ve své podstatě končí "v půli" děje, kde nejspíše pro nízkou sledovanost zrušili další epizody či co já vím. Jasně, i samotné video jako krátký sketch je vtipné, ale proč nenajít na yt něco "dokončeného" či jak to říct. Takhle se vám tu ukáže pět krátkých epizody od 2 roky pohřbeného yt seriálu.

417

Odpovědět

Proč – protože mě seriál zaujal, přišel mi vtipný (podle hodnocení v tom nejsem sám) a přišlo mi fajn, když se o něm dozví více lidí. A s tím koncem si dovolím nesouhlasit, mně to přijde jako dokonalé zakončení jednoho víkendu. Nemusí všechno končit svatbou nebo pohřbem.

191

Odpovědět

+XardassTohle nemám problém pochopit, ale kdybych já byl na vašem místě, tak tohle prostě přeložím a během 14 dnů zde všechno zveřejním jako sketch na pokračování, když už vím, že byl seriál pohřben. A místo toho bych raději našel jiný seriál, který by mi tuhle mezeru vyplnil a který dál běží nebo má více dílů resp. sérií. Možná bych to přeložil i jako jedno dvě videa, ale rozhodně bych na to neupoutával jako na seriál, na který se můžete těšit zas za týden. Tři epizody a končíte. To je minisérie a podle mého by se k tomu mělo i tak přistupovat, obzvlášť, když vám musí být jasné, že natáčení dalších dílů se nechystá. Z vašeho místa mi to prostě příjde krátkozraké. Je mi jasné, že budu ve slabé opozici, ale já osobně, kdybych tohle veškeré info o seriálu měl, tak hned v úvodu napíši, že jsem našel zajímavý seriál, který má bohužel jen pět krátkých dílů, ale sketche jsou to natolik dobré, že vás o ně nechci ochudit a do prvního videa bych dal 1. a 2. epizodu, zbývající tři do druhého a tadá. Ale chápu, že to by vám zas tak šíleně moc nevyplňovalo mezery v "programu" a je lepší přidat 5x po jednom videu, než přidat jedno, dvě videa, ač s delším časem.

55

Odpovědět

Návod na nezapomenutelný postelový zážitek: Pomalu jdete na to... Na zlomek sekundy si díky své sebepodkopávající fantazii představíš jak by to bylo debilní, trapné a lehce tragikomické kdyby se ti to zrovna stalo a pak tadáááá. Sen se začíná stávat splihlou skutečností...Nervy... ,,Všechno v pohodě??,, Váš mozek, tuhle snad ohleduplnou otázku přetlumočí ve stylu mortal kombat fatality a dílo zkázy je dokonáno :D

161

Odpovědět

Nejlepší je na to říct: ,, Víš tak dlouho jsi oddalovala ten sex, že si můj pták na tebe po těch prostojených nocích vybudoval nejspíš imunitu´´ Není nad tak něžná slůvka zašeptaná své holce do ouška... Ach ty začátky, vážně doufám (teda né že bych to někomu přál, ikdyž teď když si po letech člověk vzpomene, tak je to dobrá sranda) že nejsem sám kdo má zážitky, jak z divnejch verzí prciček :D

20

Odpovědět

Pobavilo :-D . Sice bych měl připomínky k oboum, ale to by pak nebylo vtipné, kdyby dělali (alespoň věděli jak) vše lépe. Jen jednu věc si nemohu odpustit... další epizoda až další středu když jich je na YT nejméně pět ? (rád bych jiné slovo, ale budu slušný) Achjo !

30

Odpovědět

Na YouTube je jich právě pět – a všech se postupně dočkáš :-)
Mimochodem čtvrtá je opravdu povedená.

50

Odpovědět

To je strašný zoufalec toto, až ho lituju... ju by taky nezabilo, kdyby mu trochu pomohla. A nechtěl bych to vidět jako panic (nevím co to dneska se mnou je, už podruhé, byť jinde, podobně vzpomínám na ty časy), pravděpodobně by to na mě mělo odstrašující následky s doživotním strachem ze selhání, že bych si nakonec v životě nevrzl. Před videem by to chtělo pro takové případy varování "Na vlastní nebezpečí".

191

Odpovědět

A to jako dělají co ?

39

Odpovědět

Snaží se společně lepit papírové modely, ale moc jim to nejde.

530

Odpovědět

+XardassAno,přesně tak- je k tomu potřeba lepidlo xD

20

Odpovědět

Chudáci křestani nevědí o co přichází

513

Odpovědět

Tie povestné rána... plné ektoplazmy po celom pyžame.

160

Odpovědět

Super! :D

140