Svolení

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 332
Počet zobrazení:27 814

Mám tu pro vás další krátký film od Jasona Reitmana (legendární video Věříme v Boha), který vám ukáže, jak je někdy těžké si s někým prostě jen užít, když k tomu potřebujete projít takovou absurdností, které se říká svolení.

Přepis titulků

SVOLENÍ Tohle je tak úžasná noc. - Mám pocit... - Že jo? Já taky. Jako bych tě znala celý svůj život. Když mi Chad řekl, že mi dohodí rande naslepo, říkal jsem si... - "Co to bude za psychouše?" - Přesně. - Jo. Vážně se mi líbí vůně tvých vlasů. Tak...

co kdybys šel trochu blíž? Ještě než půjdeme dál, měl bych nejspíš něco vzít. Jasně. Vím, že to vypadá trochu hloupě, ale už jsi tohle někdy viděla? Formulář souhlasu se sexuálními aktivitami? Jo, tak to už jsem viděla. Je to taková trapná formalita. Tak trochu to kazí atmosféru, ale...

- je to určitě správná věc. - To jo. Nevadilo by ti, kdybych to dala svému právníkovi? - No jasně, jasně. Samozřejmě. - Fajn, tak skvělý. Děkuji ti, Penny. Tak dobře. Já, níže podepsaná, dávám Judovi... Jo, to jsem já. Ano...

... dávám Judovi v tento den, 10. ledna, plný souhlas s níže vypsanými sexuálními aktivitami. Líbání, pusinkování, tulení, šeptání sprosťáren, ocumlávání ucha? Dobře, ocumlávání ucha. Francouzáky, olizování, lehký petting.

Tak hele, to mačkání vám neprojde. Co je špatného na mačkání? Moje klientka mačkání ze zásady neprovozuje. Hele, co to jako děláte? Jenom test střízlivosti. Měla jsem dneska akorát jeden drink. Tiše, to vůbec nemusí vědět. - Skončila jste?

- Jistě. - Kde jsme to skončili? - U mačkání. - Ano. - Mazlení. - Souhlas. - Ohmatávání. - Ano. Sundání podprsenky jeho zuby. Dobře, ale to s mou klientkou vůbec nic nedělá. - V pořádku, mačkání prsou? - Souhlas. Hrátky s bradavkami? Dobře.

Moje klientka dovoluje cucání, kousání, ale ne kroucení. S tím si můj klient vystačí. - Tření o sebe v oblečení? - Píšu si. - Líbání bříška? - Ano. Sundání šortek? Ne, nesouhlasíme s ničím od pasu dolů. Můj klient tomu nerozumí. Moje klientka na to nechce skočit hned na prvním rande. Můj klient normálně taky ne, ale ještě nikdy se necítil být takto sblížený.

- Má klientka říká, že bude lepší počkat. - Ale mému klientovi se opravdu líbí. - On mé klientce taky, ale... - Popravdě, můj klient ji možná miluje. Moje klientka si myslí, že váš klient to říká, jen aby se jí dostal do kalhotek. Můj klient podává námitku. Můj klient by byl ochotný čekat klidně několik měsíců, ale... ví, že jsou si souzeni. Tak proč si to prostě nemohou teď užít? Moje klientka vaše argumenty schvaluje, ale chce se nějak pojistit.

- Například? - Vyžaduje neomezená práva na telefonování. A chce se setkat s rodiči vašeho klienta nejpozději do měsíce. - 3 měsíců. - 2. - Dobře. Moje klientka chce, aby jí váš klient dal nějaké obrovské košile či bundy, které by mohla nosit na koleji, jakožto symbol sociální kastrace vašeho klienta. Jedině když vaše klientka odevzdá své kalhotky k vyvěšení do vitríny s trofejemi. Dohodnuto, pásek je rozepnut.

Tak dobře, moje klientka nemá zájem o honění. - Můj klient také ne. - Skvělé, orální sex? - O to už můj klient zájem má. - 5 minut. Chceme alespoň 10. Moje klientka se 10 minutám podřídí, pokud jí to ovšem váš klient oplatí. Můj klient vám nerozumí. Moje klientka má za to, že váš klient ví přesně, o čem se bavíme. Má-li vaše klientka namysli odstavec 17, to od mého klienta nečekejte.

Jestliže váš klient požaduje 10 minut odstavce 16, pak bude muset. Ze zásady to prostě nedělá. Moje klientka říká, že nemůžete přeběhnout z druhé mety na domácí, aniž byste se zastavili u třetí. Dobře, 10 minut odstavce 17. A dostáváme se k pohlavnímu styku. Moje klientka souhlasí s polohami 1 až 7 a také 13. 13?

Moje klientka si myslí, že by si to také mohla nějak užít. Dobře tedy... Myslím, že už jsme prošli všechno. Pokud ovšem nevytáhnu odstavec 20. - Ani ve vašich nejdivočejších představách. - Musela jsem se zeptat. Fajn, tady se podepište. - Bylo mi potěšením. - Nápodobně. Jsem rád, že už tu formalitku máme z krku.

Cítím se teď mnohem lépe. Omlouvám se. Mám si nechat zavolat právníka? Překlad: bakeLit www.videacesky.cz

Komentáře (62)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ten konec byl nejlepší :D

00

Odpovědět

Docela dost lidí se podílelo na tomto krásném filmečku.

00

Odpovědět

Shorty (anonym): Ruská trojka je, keď ten tretí stráži rifle.

30

Odpovědět

Shorty: jo je vtip doufejme :D protoze rusove maji tak maximalne ruletu ... ale rozhodne ne trojku :D

223

Odpovědět

petra: Ruská trojka, ne švédská ;-)

199

Odpovědět

Konečně, konec neoprávněných nařknutí ze znásilnění...a přitom je to tak jednoduché.

310

Odpovědět

Obě slečny krásné, průběh perfektně vtipný a konec geniální 10/10

262

Odpovědět

Ó můj bože, to je tak dokonalé. Odstavec 20 tradičně neprošel, ale neva :). Dal jsem tu zatím jen jednou 10/10. Ale todle si to opravdu zaslouží. Nemám co vytknout. Zábavný děj, pěkně zahrané, zajímavá hudba. Pravdivé a podmanivé. Finální titulková píseň dle odstavce 20. Prostě... špice.

10/10.

Díky bakeLite

212

Odpovědět

Tak to je dost dobrý :D, ale čekala jsem, že se do sebe pustí ti právníci, ale nakonec tam přišla ta holka :D :D :D fakt mazec

230

Odpovědět

Hosi 13 nemuze byt anal, pac anal byl odstavec 20;-)

271

Odpovědět

Jak se tady bavíte o tom která poloha je číslo 13 tak tutově a**l. Vám neříká nic třináctá komnata? :-D

215

Odpovědět

Jeste bych k tomu videu takovych 10-15 minut pridal ;)

210

Odpovědět

Ten konec parádní .-)

190

Odpovědět

to je tak stupidně užasny :D :D ta co tam přišla přišla pro mě cg

190

Odpovědět

Some_Guy no to měl být právník na švédskou trojku (to určitě už víš co to znamená hm) ;-)

180

Další