Věříme v Boha

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:3 401
Počet zobrazení:33 135

Krátkometrážní filmy jste si u nás na webu, alespoň podle hodnocení, doslova zamilovali. Proto nebude od věci, když se dnes podíváme na jeden geniální počin režiséra Jasona Reitmana (Děkujeme, že kouříte, Juno, Lítám v tom). Filmík nese název "In God We Trust" a dává nám možnost nahlédnout do tajemné místnosti, ve které jsou lidi posíláni buď do nebe, nebo odsouzeni k věčnému zatracení v pekle. Více již nebudu prozrazovat, ať vám nezkazím zážitek z filmu. Příjemnou zábavu!

Přepis titulků

V VĚ VĚŘ VĚŘÍ VĚŘÍM VĚŘÍME VĚŘÍME V VĚŘÍME V B VĚŘÍME V BO VĚŘÍME V BOH VĚŘÍME V BOHA Robert Peterson?

Pojďte se mnou. Doufám, že jste měl poklidnou cestu. Doslova jste se katapultoval ze svého těla. Málem jsme vás nechytli.

Nikdy to není nic příjemného, když musíme lovit duše z věčnosti. Počkat, nejsi ty Sara Cooková? Nebyl jsem s tebou na plese? Posaďte se, Gil bude hned u vás. Tak co, nerozhlédl jste se na obě strany? - Jsem mrtvej, že jo? - Díky Bohu. Jestli ještě někomu budu muset vysvětlovat, že už neuvidí svoje děti... Každý si myslí, že je výjimečný...

Tak dobrá, vaše celé jméno je Robert I. Peterson, narozen 4. srpna roku 1967 v Los Angeles? - Ano, ale... - Dobře, pane Petersone. Vypadá to, že půjdete do pekla. Cože? Bylo to těsné, ale bohužel je tomu tak. Musíte si mě s někým plést, já jsem Robert... Chápu, že ve vás věčné zatracení vyvolalo šok, ale...

O tom já nerozhoduji, já pouze zpracovávám čísla. SKÓRE -198 Jaký čísla? Po celý váš život se vám hromadí jakési skóre. Každý čin je odměněn body. Lidé s kladným skóre jdou do nebe, ti se záporným pak do pekla. - Vaše skóre je záporné. - Ale já nic špatného neprovedl. Nic ve velkém měřítku.

Žádné masové vraždy, lesní požáry... Ale ty bodíky jste nasbíral na drobných přestupcích, že ano? - Drobných přestupcích? - Tak se podíváme. V roce 1992 jste 1032krát řekl kurva. Jsem herec, hrál jsem hodně Mameta. Jasně, pro pana Mameta tu taky čeká jedno vyhřáté místečko. V roce 1996 jste dal na charitu pouze 6,25 dolarů. A co ta čokoláda, kterou jsem odkoupil od dětí ve Washingtonu?

- To se přece musí započítat. - Prý jste to udělal kvůli té čokoládě. Co tam o mně ještě píšou? Za posledních deset let jste pouze dvakrát tancoval. Jednou na pohřbu vašeho bratra a jednou, když... Packers vyhráli Super Bowl. Co s tím má společného tancování? Jak můžete říct, že si vážíte života, když jste nikdy netancoval? V roce 1989 jste nakopl psa.

Flirtoval jste se svou sestřenicí na pohřbu svého strýčka. Na sousedův trávník jste vysekal slovo "blbeček". Své bývalé přítelkyni jste nechal poslat poštou krabici se zvratky. A v roce 1982 jste... Co to... Pořád používáme Windows, omluvte mě. Jeden nám utekl! Nebe je tímto směrem, pořád rovně.

Velké bílé světlo, nedá se to přehlídnout. Pořád rovně. Nemá to cenu, je po něm. Ježíši Kriste, co to děláš, ty vole? Tak jo, pánové. Víte, jak to chodí. Máme chlápka na útěku a není to Ježíš. Zabijeme ho, než si toho někdo všimne. Počkej ještě, Gile. Necháme Bobbyho Juniora, ať si s tím poradí, dobře?

Bůh nám pomáhej. Tak fajn, zkus ho vyřídit ledovou bouří, jasný? Roztaje se a nikdo nebude vědět, která bije. To jsou sněhové vločky, Bobby Juniore. Tělesné podchlazení chviličku potrvá, Bobby Juniore. Zavři zobák, Gile! Někdy mi přijde, že musím... utéct, že se musím...

osvobodit od bolesti, kterou mému srdci způsobuješ. Zdá se... že naše láska... nikam nevede... Ashley! Zlato? - Ahoj - Ahoj. - Dobrý ranko. - Lásko, budu muset na chvíli odjet.

- Dobře. Spíš na delší chvíli. Popravdě navždy. Ale ještě se uvidíme, teda doufám... Vlastně neuvidíme. Nezískal jsem dost bodů, koupil jsem čokoládu jen kvůli čokoládě, nikdy jsem netancoval a upřímně, nečekám, že za mnou půjdeš do pekla. Takže...

Myslím, že bychom se měli vídat s jinými lidmi. Ale nikdy na tebe nezapomenu. Chci, aby sis vzala... Chci, aby sis ji vzala. Je to MasterCard. - Díky, zlatíčko. - Čerpej z ní kolik chceš. - Dobře. - I když toho na ní moc není... Ashley?

To byla brnkačka. Bobby Juniore, to jsou masařky... ZLATNICTVÍ ZABRÁNĚNÍ V LOUPEŽI +6 - Pane, opravdu si myslím... - Gile! Dej mu alespoň šanci. Teď tě osvobodím. Fajn... Leť!

Hurá do nebes! Jsi volný! Benny? Čeká mě opravdu dlouhý výlet. A už se nikdy nevrátím. A nebude tu nikdo, kdo by ti... nosil zrní, vyměňoval noviny, nebo... s tebou hrál "Klovni mě do prstu".

Takže se o sebe budeš muset postarat sám. Postavit si přístřešek, sehnat si potravu, nebo aspoň... Přebírat odpadky, přežívat ze dne na den... No tak! - Jsi můj, cucáku! - Zabij ho, chlapče! - Jo! - Jo, dostal jsem ho! Pojď ke mně. Bobby Juniore?

Trefil jsi špatnýho. Sbohem, Benny! Užívej si svobody! ZÁCHRANA ZVÍŘETE +14 Dneska už sis hrál dost, Bobby Juniore. Smím přistoupit? Ale nebuď moc krutý, Gile. Podržel byste mi zmrzlinu, než si zavážu boty, pane?

Jasně, s radostí. Jeden zajíček... Dva zajíčci... MOU DRUHOU KÁROU JE TVOJE DĚVKA! TANEC... Mami, nikdo tu není! Rychle, padej odsud! Mami!

Říkala jsem ti, že tu nikdo není. Omluvte mě... madam. Ricky Martin - Livin La Vida Loca BOJ SE ZLOČINY PROTI LIDSKOSTI +15 - Bobby! - Tati! Musím s tebou ihned mluvit. Počkej, uděláme si koktejl. Je to dobrý na kosti.

Tati... já půjdu do pekla. Říkal jsem ti, ať ty kreditky necháš... Ne, tati... Dopustil jsem se spousty špatných věcí. Malých špatných věcí nebo velkých? Malých... Jak se ale ukázalo, bylo těch věcí hodně, tati.

Ale Bobby, všichni děláme nějaké malé špatné věci. - Povím ti něco, o čem jsem tvojí matce nikdy neřekl. - Dobře. Ještě když jsi byl malej, tak jsem tě jednou upustil. - Cože? - No jo... Snažil jsem se tě přebalit a přitom se dívat na zápas. Jim vypadl z náručí míč, mně jsi vypadl ty. - Že jsem ti vypadl? - Pořád jsi sebou vrtěl. - Takže je to moje chyba.

- Ale to vůbec ne. Podívej se na mě. Jsem v pořádku a ty taky. To doufám, že jsem. Upustil jsi někdy mimino? Zatím ne. Tak to si nevedeš zas tak špatně. Radši se dej do kupy, tati. Hele, vždyť piju koktejly, to je dobrej základ. Vážně si nemyslím, že ti pití koktejlů nějak přilepší.

KOKTEJL +7 Obejmi mě. Hlavně mě nezvedej. To je můj kluk. Daroval byste mi nějaký drobáky? Promiňte, nic u sebe nemám. Jo! Jo!

ZAMÍTÁ SE VĚŘÍME V BOHA Př Přek: Překla Překlad: bakeLit Překlad: bakeLit ww Překlad: bakeLit www.V Překlad: bakeLit www.Vid Překlad: bakeLit www.Videa Překlad: bakeLit www.VideaCes Překlad: bakeLit www.VideaCesky Překlad: bakeLit www.VideaCesky.cz Překlad: bakeLit www.VideaCesky.cz Překlad: bakeLit www.VideaCesky.cz Překlad: bakeLit www.VideaCesky.cz Překlad: bakeLit www.VideaCesky.cz Překlad: bakeLit www.VideaCesky.cz Překlad: bakeLit www.VideaCesky.cz Překlad: bakeLit www.VideaCesky.cz Překlad: bakeLit www.VideaCesky.cz Nezapomeňte tento film ohodnotit na ČSFD.cz!

Komentáře (380)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nefunkční

00

Odpovědět

stale pokazené

10

Odpovědět

Video nefunguje.

20

Odpovědět

Video opraveno.

81

Odpovědět

tak to je skvělé....díky díky....dokonalé...:-)

223

Odpovědět

Video opět funkční.

221

Odpovědět

Jak už byl řečen název písně: Soft Cell - Tainted Love, ale totožná verze písně tou z videa: Gloria Jones - Tainted Love

193

Odpovědět

Obvzvlášť povedené :-P

233

Odpovědět

Měl bych začít pít koktejly a tancova třikrát denně :)

252

Odpovědět

To s tím rádiem mě dostalo :D

281

Odpovědět

Tak tohle video je zatím asi jedno z nejlepších co jsem tu viděl...to s windowsem a zločiny proti lidskosti mě zabilo xD

234

Odpovědět

Naprosto úžesné,fandila jsem mu až do konce at se dostane do nebe.Totálně mě to vzalo:-)

222

Odpovědět

Že je to Trickster ze Supernatural?! :D LOL GODS já toho chlapa žeru :D úžasnej herec :D v roli Garbiela (Trickster) byl skvělej prostě :D on má samý takový "pobožný" role :D btw dokonalé video

271

Odpovědět

Skvělý filmek s úžasnou pointou, kterou má v sobě skrytou. Neříká nic nahlas, protože je to něco, co si každý musí uvědomit sám. :-)

231

Odpovědět

Skvělé video, není, co bych mohl dodat. 10/10

212

Další