Běh po vodě = nálož adrenalinu

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:380
Počet zobrazení:8 508
Bláhově věříte ve fyzikální zákony? Myslíte si, že při pádu poletíte směrem dolů? Věříte, že po vodě se zkrátka chodit nedá? Skupinka sportovních nadšenců vám dnes dokáže, že se hluboce mýlíte. Adrenalinový sport, který se dá jednoduše nazvat Během po vodě, si kompletně získal několik nadšenců, kteří vám v dnešním videu ukáží, jak tento sport provozovat.

Přepis titulků

Pár lidí to zkusilo, ale nikomu se ještě nepodařilo to, co vám dnes ukážeme. Musíte věřit, že to jde, není to nemožné. Pár lidí se po nás opičilo. Já a moje boty to zvládneme. Věřím, že to vzbudí rozruch. Běh po vodě je hodně adrenalinová záležitost. Je to nový sport, který donedávna neexistoval. Musíte co nejrychleji běžet po vodě.

První krok je nejdůležitější. Pak jsme zjistili, že zvládneme jeden, dva, tři kroky. Objevovali jsme pořád nové věci. V rozběhu se snažíme nabrat co největší rychlost. Jakmile se dotknete vody, musíte jet jako stroje. Do vody neběžíte rovně. Běžíte po menší křivce a pak se v mírném náklonu snažíte co nejdéle vydržet na hladině. Dobré ránko.

Tyhle boty nám získávají pár kroků navíc. Potřebovali jsme vybavení, které odpuzuje vodu. - Úplnou náhodou jsme našli vhodné boty. - Naprosto voděvzdorné. Voda z nich hned steče. Musíte hodně trénovat. Musíte skutečně věřit, že můžete běžet po hladině. - Běž, běž, běž! - Máš na to! Běž, běž, běž, běž!

Přidali jsme k tomu vodní skútr, který nám dodá na rychlosti. Dobře, dobře, dobře! Perfektní. Věřte tomu, není to zázrak. Zkuste si to na vlastní pěst. Zkuste si to, a když se potopíte, tak to zkuste znovu. Lidi vás nutí do zaběhlých názorů. Tenhle sport posouvá vaše vlastní hranice. Nikdo vás tu nezaškatulkuje a neřekne: "Tohle budeš dělat!" Jste tu sami za sebe.

Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (73)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=vblhBmHKW5s V tomhle videu, jak vysvětlí, že to je f...ikce :D Jak tam říká: "Psali nám lidi 'Už udělám 5 kroků, můžete mi pomoc s dalšíma?'" a my na to "??? o.O :O Cože...dyť to byl fake..." :D :D

240

Odpovědět

Věta v popisku: "Bláhově věříte ve fyzikální zákony?" je nesmyslná ;) nic proti, ale fyzikáůní zákony tohle potvrzují... Když narazíš v dostatečné rychlosti na vodní hladinu, tak se nepotopíš hned, klade odpor jako tvrdý látky. Př. když spadneš z 50-100m do vody, tak si přinejmenším zlomíš nohy ;) odpor bude jako kdybys skočil na beton (ne pořád, jen okamžik, ale dost na to, aby sis zlomil nohy :D), proto se oni stihnou odrazit ;)

2011

Odpovědět

Ve 48 vteřině jde vidět že metr před ním se něco pohlo. Provaz nebo deska nebo něco takového. Takže fake.

206

Odpovědět

Dosku si tam dava chriss angell vsetci ludia co si tam su podplateny aj to je dezavi blbost ale tito ludia chodia normalne ved aj vy viete zrobit dve kroky bez toho aby ste sa potopili vyzaduje si to trening

204

Odpovědět

Kdyz se mrknete na youtube tak tam je i dalsi video jak to delali,takze...

192

Odpovědět

Dovedu si představit, že s pořádnou plochou na nohách by to šlo. ale to by se zas blbě chodilo. natožpak utíkalo. Můžu to spočítat.

182

Odpovědět

V myth busters SICE SI TAM DALI DESKU ALE AŽ PAK ABY TO ZVLADLI I ONI.
Desku tam maj akorát kouzelnici co chodi po vodě tohle funguje na stejnem principu jako hazeni žabek nebo to si tam taky nekdo dáva desku? :D

196

Odpovědět

myth busters a podobne veci zabudnite a skuste ide to nie hnedanim potom a ani potom ale neskr potom uz akosi akosi a potom ano,lidi ked im nieco nejde co vydia na com ludia trenuju dlho,neveria ale je to tak a za skusenie endate nic!

199

Odpovědět

šikovným*

192

Odpovědět

Mythbusters ukázali jak se tohle dá dokázat, stačí si dát pod hladinu prkno a točit kamerou pod širokým úhlem a ualá, běžíte po vodě !

203

Odpovědět

V lidských silách to rozhodně není a co se týče baziliška velikost nohou k váze mu dává značnou výhodu :D
Pokud tu jsou další fanouškové endur,čtyřkolek tak ví,že jezdit přes vodu je možné. I sněžný skútr se dá nahradit za vodní skútr :D

192

Odpovědět

Awsome

184

Odpovědět

Teoreticky by to šlo, ale musel by běžet fakt k******y rychle.

224

Odpovědět


Odpovědět

To nic není, to já zase umím běhat po zemi :D

223

Další