Běh po vodě = nálož adrenalinu

85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:369
Počet zobrazení:3 120
Bláhově věříte ve fyzikální zákony? Myslíte si, že při pádu poletíte směrem dolů? Věříte, že po vodě se zkrátka chodit nedá? Skupinka sportovních nadšenců vám dnes dokáže, že se hluboce mýlíte. Adrenalinový sport, který se dá jednoduše nazvat Během po vodě, si kompletně získal několik nadšenců, kteří vám v dnešním videu ukáží, jak tento sport provozovat.

Komentáře (73)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=vblhBmHKW5s V tomhle videu, jak vysvětlí, že to je f...ikce :D Jak tam říká: "Psali nám lidi 'Už udělám 5 kroků, můžete mi pomoc s dalšíma?'" a my na to "??? o.O :O Cože...dyť to byl fake..." :D :D

220

Odpovědět

Věta v popisku: "Bláhově věříte ve fyzikální zákony?" je nesmyslná ;) nic proti, ale fyzikáůní zákony tohle potvrzují... Když narazíš v dostatečné rychlosti na vodní hladinu, tak se nepotopíš hned, klade odpor jako tvrdý látky. Př. když spadneš z 50-100m do vody, tak si přinejmenším zlomíš nohy ;) odpor bude jako kdybys skočil na beton (ne pořád, jen okamžik, ale dost na to, aby sis zlomil nohy :D), proto se oni stihnou odrazit ;)

187

Odpovědět

Ve 48 vteřině jde vidět že metr před ním se něco pohlo. Provaz nebo deska nebo něco takového. Takže fake.

185

Odpovědět

Dosku si tam dava chriss angell vsetci ludia co si tam su podplateny aj to je dezavi blbost ale tito ludia chodia normalne ved aj vy viete zrobit dve kroky bez toho aby ste sa potopili vyzaduje si to trening

182

Odpovědět

Kdyz se mrknete na youtube tak tam je i dalsi video jak to delali,takze...

180

Odpovědět

Dovedu si představit, že s pořádnou plochou na nohách by to šlo. ale to by se zas blbě chodilo. natožpak utíkalo. Můžu to spočítat.

180

Odpovědět

V myth busters SICE SI TAM DALI DESKU ALE AŽ PAK ABY TO ZVLADLI I ONI.
Desku tam maj akorát kouzelnici co chodi po vodě tohle funguje na stejnem principu jako hazeni žabek nebo to si tam taky nekdo dáva desku? :D

182

Odpovědět

myth busters a podobne veci zabudnite a skuste ide to nie hnedanim potom a ani potom ale neskr potom uz akosi akosi a potom ano,lidi ked im nieco nejde co vydia na com ludia trenuju dlho,neveria ale je to tak a za skusenie endate nic!

186

Odpovědět

šikovným*

180

Odpovědět

Mythbusters ukázali jak se tohle dá dokázat, stačí si dát pod hladinu prkno a točit kamerou pod širokým úhlem a ualá, běžíte po vodě !

181

Odpovědět

V lidských silách to rozhodně není a co se týče baziliška velikost nohou k váze mu dává značnou výhodu :D
Pokud tu jsou další fanouškové endur,čtyřkolek tak ví,že jezdit přes vodu je možné. I sněžný skútr se dá nahradit za vodní skútr :D

181

Odpovědět

Awsome

182

Odpovědět

Teoreticky by to šlo, ale musel by běžet fakt kurevsky rychle.

193

Odpovědět


Odpovědět

To nic není, to já zase umím běhat po zemi :D

182

Další
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)