Formule 1 - ohlédnutí za sezónou 2010

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:236
Počet zobrazení:3 536

K příležitosti začátku nové sezóny a první letošní Velké ceně (která měla být vlastně druhou) vám přináším to nejzajímavější z jubilejního 60. ročníku mistrovství světa vozů F1. Tímto děkuji uživateli s nickem Džordž za upozornění na video. Na jeho začátku je v krátkosti připomenuta historie formule 1 následována velmi pěkným sestřihem nejdůležitějších okamžiků sezóny, ve které se mistrem světa stal Sebastian Vettel z Red Bullu.

Pozn.: Původně jsem zamýšlela nezasvěceným vysvětlit ty opravdu zajímavé okamžiky, ale to by vznikla dlouhá slohová práce, kterou by ti, co nesledují formuli 1, stejně nečetli... :D Ale pokud vás něco bude zajímat, napište do komentářů. ;)

Hudba ve videu (díky zemikovi):

2:20 Pendulum – Witchcraft 3:50-4:20 Andy Williams – Music To Watch The Girls Go By 4:21-5:03 Swedish House Mafia – One 5:08-5:30 Westlife – Flying Without Wings 5:34-6:40 Sound of Madness – Shinedown 6:40-6:45 Rossini – The Barber of Seville 6:47-7:54 Motorhead – Ace of spades 7:58-9:20 Jay Z – Souk 9:40-10:20 Take That – The Greatest Day

Přepis titulků

Vozy se řítí rychlostí 257 kilometrů v hodině. Oba vozy jedou bok po boku. To je neuvěřitelné! Bože můj, to je úžasné! Přesvědčte se sami, jaká je tady situace! Existovali ve světě mimo ten náš. Kde muž a stroj splynuli v jedno. 60 let od doby, kdy začala první sezóna.

A doby, kdy započala éra závodních strojů. Desetiletí následována maximálními emocemi. V honbě za dosažením vrcholu. Rozhodnutí je konečné. Ale stačí mrknutí oka... a z perfektní jízdy se stane jízda nedokončená. Na počátku byla jejich sláva jen šepotem. Mezi těmi, kteří stále věřili ve vyvolené.

Ale nyní je jejich sláva opěvována miliony. Zatímco sledují každou neděli obrazovky. V životě není nic, co by je překonalo. Království nebeské přivítá jejich duše. Jejich jména zůstanou na rtech jejich následovníků. Až budou šeptat: "Toto... je formule 1."

Zatlač, zatlač, zatlač. Fernando mě předjel. Nádhera. Zvlášť když začnou panikařit. No jo, kdo nemá rád rychlý auta? F1, zlato. Tady se to všechno odehrává. Tohle?

Tohle je úžasný. Ale tohle je Hollywood. Tohle je úžasný. No, formule 1 jsou hlasitý, řekl bych. A chaotičtější. Víte, týmový duch v Red Bullu je... ... podle mě nejlepší v pitlane. No tak, tlač, tlač. Tohle je formule 1, takový věci se stávají.

No... Jistěže nemáme týmovou jedničku. Fernando je rychlejší než ty. Máme rádi vítězství? Pohár jezdců formule 1 se rozhodne zítra v poslední Velké ceně sezóny v Abú Dhabí. Nemám co ztratit.

Dobře, momentálně jsi na prvním místě. Dotáhni to do konce. P1, pole position. Víte, závod je zítra, stát se může cokoliv. Safety car, safety car. Lewisi, zadní pneumatika, sleduj zadní pneumatiku. Webber je opět v boxech. Jeď do boxů, hned. Musíme předjet Renault, protože už nejspíš stavět nebude.

Jsem tady zaseklej, uvízl jsem tu. Máme pořád šanci vyhrát? Ne, ne. Vettel by vyhrál. Teď musíš jen čekat, hvězdo. Jen čekat. Hamilton P2. Button P3. Rosberg P4.

Kubica P5. Sebastiane Vettele, jsi mistrem světa! Mistrem světa! Skvělá práce. Užij si to. Jsi nejlepší. Děkuju, kluci. Můj bože. Překlad: Cheyenee www.videacesky.cz

Komentáře (55)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

tak opravte to pls ja som sa na to tak tešil ešte som to nevidel

190

Odpovědět

moc prosím opravte to :)

190

Odpovědět

nefunguje

190

Odpovědět

funguje vam video nebo je chyba u me?

190

Odpovědět

Tak to je bomba ... miluji formuli odmala a tohle video mě dostalo. Díky moc ;)

180

Odpovědět

Pardon ;)

180

Odpovědět

Pardon, opravím. Na mou obranu: já to akorát překopírovala z komentářů :P

180

Odpovědět

preklep neni to jay c.. xDDD

180

Odpovědět

je to Jay Z ne "Jay Z"

180

Odpovědět

Tady má někdo rád formule:D uz asi 5 video:D Doslova je nesnáším:D ... hraju americky fotbal co něco o tom?:)

181

Odpovědět

koukám přišel sem o hodně když sem minulou sezonu nekoukal poprve od svým 10 let :D .. mno letošní zkusím koukat.. ale dnes už sem zaspal start o 5 hodin ale chtěl sem vstát a to se cení :D

180

Odpovědět

Cheyenee: Děkuji. ;-)

PS: Promiň, že jsem tě v prvním příspěvku bral za muže. :-)

180

Odpovědět

mixky: sorry, teď koukám, že to zas tak světoborná kvalita není, asi tak srovnatelná tady s tím, no možná to je 720p ;)

180

Odpovědět

Výtečné video!!

180

Další